Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Można, nie trzeba. Zresztą, z całym szacunkiem dla Evansa i jego dobrej gry przeciwko Chelsea, przed nim też jeszcze długa droga. Djourou, mimo samobója też z Chelsea zagrał dobrze, a z W.B.A był najlepszym obrońcą Kanonierów. Wiem, że Evans ma za sobą sezon w Sunderlandzie. Ale Djourou ma za sobą sezon w Birmingham

Evans nie tylko ma za sobą sezon w Sunderlandzie(wielu ich kibiców twierdzi, że to Jonny był głównym powodem, dla któego ekipa Kenao wywalczyłą utrzymanie. Djourou może się pochwalić równie dobrymi rekomendacjami? Żeby nie było - pytam się, bo rzadko miałem go okazję widzieć), ale regularnie mierzy się z wieloma znakomitościami na arenie międzynarodowej(reprezentacja i LM). I to ze świetnym skutkiem.

 

No widzisz, teraz się już droczysz, sięgając po graczy U-18 albo jeszcze niżej, przecież tak to się możemy 10 nazwisk przekrzykiwać, które są tak naprawdę jeszcze anonimowe razz.gif.

No to o kim mam mówić ? O Andersonie, czy Nanim ? :P

 

Również mogę wymieniać Nordveitów, Murphych, Freemanów, Bartleyów, Lansburych, Frimpongów i Nicholasów itp. ale to już szutka, dla sztuki

No to w końcu powiedz mi jakich to zawodników możemy Wam zazdrościć i jacy to piłkarze świadczą o tym, że możecie się pochwalić lepszą młodzieżą niż my :)

Odnośnik do komentarza
No to o kim mam mówić ? O Andersonie, czy Nanim ? razz.gif

 

O graczach będących blisko pierwszego składu, mogących grać w nim za rok, nie za trzy :).

 

No to w końcu powiedz mi jakich to zawodników możemy Wam zazdrościć i jacy to piłkarze świadczą o tym, że możecie się pochwalić lepszą młodzieżą niż my smile.gif

 

Bleh. No, że młodzi i świetni są w Chelsea/Manchestrze/gdziekolwiek to i ja wiem. Uważam, że ilość młodych graczy z wielkim potencjalem, będących członkami 1 zespołu, lub pukających do drzwi więcej jest w Arsenalu, jest to wynikiem słabszej kadry Arsenalu, ale wciąż :).

 

Uzgodnijmy definicje młodego zawodnika, którego możecie nam zazdrościć/albo my wam ? Rocznik 85 (C.R, Roo, Clichy) liczą się ? Rocznik 87 (Cesc, Nasri, Nie wiem kto u was :) )?

Odnośnik do komentarza

Fabiański- Hoyte (weakest link), Song, Djourou (Senderos), Clichy (Traore)-Walcott (Wilshere), Cesc (Ramsey), Denilson (Diaby, Barazite), Nasri (Merida)- Bendtner, Vela (Simpson)

 

I o tym mówię. Wydaje mi się, że U-23 Arsenalu jest szersze, dające więcej możliwości. A odejmując gwiazdy C.R, Roo, Anderson - Cesc, Nasri, Clichy. Po prostu mocniejsze. A do tego przecież, jest jeszcze chociażby 24 letni Adebayor, no ale to już pójście za daleko.

Odnośnik do komentarza

Młodzi z Arsenalu są galaktyczni, ale umiejętności i polot, to jedna rzecz, a zupełnie inną rzeczą jest radzenie sobie w stresujących sytuacjach i w meczach, kiedy nic nie wychodzi. Wigan wcześniej grało jak umiało, a tym razem przeciwnicy przygotowali się taktycznie i mentalnie na mecz i tego przeskoczyć "dzieci Arsenalu" nie potrafiły. I Ty dalej nie chcesz tego zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Młodzi z Arsenalu są galaktyczni, ale umiejętności i polot, to jedna rzecz, a zupełnie inną rzeczą jest radzenie sobie w stresujących sytuacjach i w meczach, kiedy nic nie wychodzi. Wigan wcześniej grało jak umiało, a tym razem przeciwnicy przygotowali się taktycznie i mentalnie na mecz i tego przeskoczyć "dzieci Arsenalu" nie potrafiły. I Ty dalej nie chcesz tego zrozumieć.

A co tutaj rozumieć ? Mówisz o tym tak, jakbyś chciał nam wyłożyć jakąś prawdę życiową. A piłka nożna to nie taka skomplikowany element wszechświata. Arsenal ma bardzo utalentowaną młodzież i nikt tego nie neguje. Osobiście jednak uważam, że większość europejskich gigantów na zapleczu ma również wielu świetnych młodych grajków i dopiero za kilka lat się okaże, czy ta młodzież AFC jest faktycznie tak galaktyczna, jak niektórzy twierdzą. Pozwolisz, że pozostanę sceptyczny, chociażby z tego względu, że kilka lat temu słyszałem to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
The Football League has voted overwhelmingly in favour of implementing new quotas on home-grown players from the start of next season.

 

At least four players in every 16-man match-day squad will have to have been registered domestically for at least three years before their 21st birthday.

 

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/7789808.stm

 

Od przyszłego sezonu w 16-osobowym składzie meczowym będzie musiało być co najmniej 4 zawodników zarejestrowanych w Anglii przez co najmniej 3 lata przed ukończeniem 21. roku życia.

Odnośnik do komentarza

za SkySports

 

Leeds United have announced that they have sacked manager Gary McAllister.

 

The decision follows a run of five consecutive losses, including the shock FA Cup defeat to Histon.

 

Saturday's League One slump at Milton Keynes Dons saw League One promotion hopefuls Leeds slip to ninth in the table.

 

A statement on the club's official website read: "The board took the decision following the recent poor run of results that has seen the club slip to ninth in League One, 15 points behind the leaders and five points outside the play-offs.

 

"The decision was made to ensure that the new manager, when appointed, has the maximum number of games possible to move the club up the table and also before the transfer window opens in January to allow him to identify any new players he thinks can strengthen the current squad.

 

"The club would like to place on record its thanks for the loyal service given to Leeds United by Gary since joining the club as manager in January 2008 and wish him every success in the future."

 

McAllister took over at Elland Road in January and led the club to the League One play-off final, but lost to Doncaster Rovers at Wembley.

 

Former Tottenham Hotspur and Leeds assistant manager Gus Poyet is the bookmakers' favourite to land the role, while ex-Watford boss Adrian Boothroyd is second favourite.

 

Let skysports.com have your view on McAllister's departure via the form below. Who will be the man to replace the Scot?

 

No i Gary polecial :P czekamy na nowa miatle :] buki mowia nawet o niejakim David O. :keke:

Odnośnik do komentarza
Całkiem niedawno byłem tutaj przekonywany, że są niezwykle waleczni zawodnicy, którzy głupich fauli się nie dopuszczają, a jednak z nich jest Terry. Proponuję zerknąć co Anglik zrobił dzisiaj na Goodison.

Widziałem retransmisję na PS. Faktycznie wyciął Osmana jak kosiarka. Cud że Osman nie skończył jak Eduardo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...