Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

 

Akurat na marnotrawienie pieniędzy w rodzaju tych wydanych na Lamberta to LFC stać. No serio, z igły widły robisz.

No pewnie, że stać. Chodzi o to jak wpływa to na drużynę, skoro co roku jest taki przemiał. Żadnej stabilizacji, ciągłości i planu. Nie wiem - jakbyś był szefem jakiegoś projektu w korporacji to zależałoby Ci chyba na zbudowaniu jak najlepszej atmosfery w drużynie, konkretnej hierarchii czy jakiejś tam zażyłości, tak żeby współpraca była jak najbardziej efektywna. Myślisz, że udałoby się to zrobić wymieniając co roku pół kadry? :D

 

W ogóle trzeba dodać, że Liverpool to chyba jedyny klub gdzie zawodników wystawionych na listę transferową odsuwa się od treningów (Balotelli, Enrique i Borini). You'll Never Walk Alone :)

 

 

W Pogoni też :P

Odnośnik do komentarza

Na pohybel rurom z brytyjskich mediów - McCarthy i Mirallas z nowymi kontraktami :)

 

Robert M. mówi o trzech nowych twarzach w zespole, ale pewnie przeciągnie się to do końca okna. Są jakieś ploty łączące EFC z Austinem i moim zdaniem to byłby strzał w dziesiątkę, ale znając życie - skończy w Tottenhamie. W każdym razie środkowy obrońca i napastnik są potrzebni jak tlen, bo dwóch gówniarzy (mimo że bardzo obiecujących) i Kone w odwodzie to przepis na katastrofę. A tym trzecim ma być jakiś magik grający na pozycji nr 10. Nie bardzo wiem kto o takiej charakterystyce jest w zasięgu Evertonu.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza kolejka EPL za nami i wydaje mi sie, ze ten sezon bedzie jeszcze bardziej zagadkowy niz poprzedni. Z faworytow najlepiej zaprezentowal sie Manchester City, choc caly czas mam wrazenie ze srodkowi obroncy The Citizens to moga dac sobie rade z napastnikami WBA, ale przy silniejszym przeciwniku moze byc srednio. United mocni w defensywie, sredni w ofensywie - zobaczymy, czy przebudzi sie Rooney, ktory chyba nieco zapomnial jak sie gra na szpicy.

 

Najbardziej zaskoczyl mnie Arsenal, ktory wydawal sie mocny, a przegral u siebie z WHU, a takze Liverpool. Szczerze mowiac, wrozylem szybki upadek Rodgersa, a na ciezkim terenie udalo sie The Reds minimalnie wygrac ze Stoke. Ciekawe, co pokaze Chelsea. Poczatek sezonu slaby.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Andrzej Jarmolenko jedną nogą w Evertonie. Niby powinienem być zadowolony, ale nie jestem pewien czy to jest brakujące ogniwo w składzie EFC. Martinez od pół roku gada o "europejskim numerze 10", a ściąga typa który grą bardzo przypomina Mirallasa. Dziwne.

 

Dodatkowo ściągamy Ramiro Funesa Moriego z River Plate. Środkowy obrońca, ale wygląda na jakiegoś rzadziaka.

Odnośnik do komentarza

Martinez nieugięty w sprawie Stonesa, mimo tego że gnój oficjalnie zażyczył sobie transferu. Brawo Bobby! Po raz pierwszy mamy menedżera, który zamienia słowa w czyny i wierzy w swoje słowa o tym że Everton to "big club". Można się spierać czy trzymanie Stonesa ma sens, ale sama stanowczość i nie dawanie sobą pomiatać to wielki plus i miła odmiana.

 

W ogóle zachowanie EFC i Chelsea przy tym transferze to niebo, a ziemia. Pieniądze nigdy nie kupią klasy - po raz kolejny się to potwierdza. Nie miałem do tej pory za wiele "wątów" do CFC, ale tym co robią strasznie mnie wkurwili i od tej pory będę ich jebał na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza

Hmm, to ja sobie pozwolę spytać, co takiego robi Chelsea poza składaniem kolejnych ofert?

Wypowiedzi Terry'ego o tym, że Stones powinien przejść do Chelsea to totalna zniewaga dla klubu z którym ma ważny kontrakt. Samo składanie kolejnych ofert i wykorzystywanie medialnej propagandy, mimo wyraźnego stanowiska i sprzeciwu EFC, to zwykłe mącenie w głowie temu gówniarzowi. Oficjalne oferty Evertonu bardzo rzadko wychodzą do prasy, a tu za każdym razem wszystko odbywa się publicznie. Dla mnie to zwykły brak klasy.

 

Roberto często mnie irytuje i wkurwia swoimi poczynaniami z ławki, ale poza nią to "phenomenalny" menedżer ;)

 

"Money can't buy you everything" - Robert Martinez :wub:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...