Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

A Pool ponoć ma ściągnąć Kovacica z Interu za ~16 baniek i zmienne. Dobry deal by był :-k

 

Jeden z dyrektorów Interu zdementował. Mam nadzieje, ze nie kłamał.

 

 

Powtarzam jeszcze raz - na dzień dzisiejszy nie ma tematu transferu Kovacica. Za jutro nie gwarantuję... :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

And finally, Chelsea are set to put a move for Atletico Madrid defender Toby Alderweireld on hold - because they would prefer to sign John Stones from Everton.

The Premier League champions are said to see Stones as a natural successor for John Terry in the heart of their defence, but are also considering a move for Real Madrid defender Raphael Varane.

Wielki Jan Kamieniarz w jednym szeregu z Rafałem Varanem.

 

http://forumcm.net/index.php/topic/165-liga-angielska/page-61?do=findComment&comment=1550391

 

Jakby co.

Odnośnik do komentarza

 

And finally, Chelsea are set to put a move for Atletico Madrid defender Toby Alderweireld on hold - because they would prefer to sign John Stones from Everton.

The Premier League champions are said to see Stones as a natural successor for John Terry in the heart of their defence, but are also considering a move for Real Madrid defender Raphael Varane.

Wielki Jan Kamieniarz w jednym szeregu z Rafałem Varanem.

 

http://forumcm.net/index.php/topic/165-liga-angielska/page-61?do=findComment&comment=1550391

 

Jakby co.

Jest taka zasada, że jak jest jedno źródło to jest to coś nie pewnego, więc poczekałbym dzień albo dwa i jak dalej tego nie zdementują to coś w tym może być.
Odnośnik do komentarza

No coś tam ten gruby knur Raiola kombinuje, ale Everton nie puści go za mniej niż 30 milionów funtów. Wątpię żeby Roma tyle dała, no i nie jest to dla niego jakiś bardzo kuszący kierunek. On chciałby grać w klubach pokroju Juventusu, a nie cygańskiej dumie Rzymu, która może powalczyć co najwyżej o Coppa Italia. Tak mi się przynajmniej wydaje.


A z Deulofeu się bardzo cieszę. Ma potencjał żeby odpalić i być chociaż zawodnikiem pokroju Mirallasa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...