Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Na bank będzie chciał odejść i powinien odejść. To nie jest klub dla takiego piłkarza, a Arsenal skończy tak jak śmieszkowaliśmy z Manchesteru United. Aaa, jeden sezon, żaden problem, zaraz wrócimy do LM. Taki wuj. Ma miejsce zmiana stosunku sił, i Arsenal i Manchester United będą miały ciężko wrócić do TOP4.

Odnośnik do komentarza

no np. Tottenham przez lata imho będzie poza zasięgiem Arsenalu czy Man Utd. Liverpool wraca do wielkiej gry jeśli utrzymają progres. Chelsea i Man City uzupełnia top4 a Arsenal, Everton i Man Utd są close but not there yet, jak Liverpool czy Tottenham przez lata.

Odnośnik do komentarza

O pieniądze Spursi nie muszą się martwic, już teraz są coraz bliżej europejskiej czołówki, a wraz z kolejnym awansem do LM i przeprowadzką na nowy stadion ich budżet będzie tylko rosnąć. Jeśli będą rozsądnie wydawać pieniądze mogą na stałe wskoczyć do europejskiego topu.

Odnośnik do komentarza

No trochę ciężko będzie budować stadion i utrzymać taką pakę. Niech mnie ktoś poprawi, ale zjazd sportowy Arsenalu zaczął się od budowania nowego, niezwykle kosztownego stadionu.

To jedno, ale drugie to chyba brak ambicji wlasciciela, ktory przez te wszystkie lata trzymal Wengera. Pan Spiwor juz od paru sezonow nie rokowal zrobienia wyniku z Arsenalem, a jednak trwal sobie na stanowisku, notujac co rok 4 miejsce i awans do 1/8 LM. Hajs sie zgadzal, wiec wlasciciel byl zadowolony...

Odnośnik do komentarza

IMHO to była częsta wymówka Wengera, natomiast od paru lat żadnych kosztów z tym już nie ma, a wyniki jakie są to widać. Mogą się za tym chować, ale moim zdaniem w EPL to żaden problem - budować stadion i walczyć o najwyższe cele.

Odnośnik do komentarza

No trochę ciężko będzie budować stadion i utrzymać taką pakę. Niech mnie ktoś poprawi, ale zjazd sportowy Arsenalu zaczął się od budowania nowego, niezwykle kosztownego stadionu.

 

Tu raczej chodzi o właściciela, wystarczy mu to co ma czyli żadnych długów i klub się sam utrzymuje. Gdzieś czytałem że nowy stadiony sam się spłacił, a nawet zarabia na klub.

Odnośnik do komentarza

Juventus wybudował nowy stadion i na kasę raczej nie narzeka, piłkarze też przychodzą coraz lepsi.

Tylko że Juventus konkuruje w całkowicie innej lidze, gdzie nie ma za bardzo rywali, bo "wstrzelił" się w ogólny marazm Serie A. Szóste scudetto z rzędu jest tego najlepszym dowodem, to już jest level liga szkocka trochę.

Odnośnik do komentarza

 

No trochę ciężko będzie budować stadion i utrzymać taką pakę. Niech mnie ktoś poprawi, ale zjazd sportowy Arsenalu zaczął się od budowania nowego, niezwykle kosztownego stadionu.

 

Tu raczej chodzi o właściciela, wystarczy mu to co ma czyli żadnych długów i klub się sam utrzymuje. Gdzieś czytałem że nowy stadiony sam się spłacił, a nawet zarabia na klub.

 

Stąd choćby mecze NFL, które będą :) Kilka funciaków wpadnie.

Odnośnik do komentarza

 

Niby tak, ale skądś 90 baniek na Higuaina mieli, a choćby z transmisji tv nie mają nawet co marzyć o pieniądzach w Premiership

Jak to skąd, z transferu Pogby.

Na transferze Pogby wcale tak dużo nie zarobili, sporą część kwoty musieliśmy oddać Raioli
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...