Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

Na co zostały przeznaczone pieniądze ze sprzedaży Football Managera 2011? Na co zostały przeznaczone pieniądze ze sprzedaży Football Managera 2012? Czy dzisiaj redaktorzy mają pełny dostęp do tego z czego i w jakim zakresie CM Revolution czerpie przychody i jak wydatkuje kwoty, którymi dysponuje? Na jakiej zasadzie pracują ludzie w redakcji CM Revolution? Czy obowiązuje ich jakakolwiek umowa?

Odnośnik do komentarza

Pucek,

To nie jest temat o CM Revolution. W skrócie jednak, pieniądze poszły na wykonanie nowej wersji serwisu, i chyba nie oczekujesz, że o szczegółach będziemy pisać na publicznym forum dyskusyjnym. Zapraszam do zadania reszty ww. pytań na naszym forum, to tam dostaniesz pełną odpowiedź. Cheers.

 

Vami,

dobrze, że Ty piszesz jak cywilizowany i kulturalny człowiek na Facebooku. ;)

Odnośnik do komentarza

@Speed

 

Jak dla mnie liczba 50 tysiecy uzytkownikow to liczba bardzo imponujaca, ale patrzac na ta bardzo zacisniona grupe "aktywnych" i rzeczowych to już nie. Tw jezyku trenerskim to tak jakby miec ogromna ilosc zawodnikow w skladzie, ale tylko kilku dajacych jakosc i to tylko w trakcie kilku meczow w sezonie.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, odpuśćcie już sobie. Zatrzymajcie swoje prywatne opinie dla siebie i jak nie chcecie to nie wchodźcie na CM Rev. Proszę, o to specjalnie dla was brak "PR-owego bełkotu". Tych 10-15 narzekaczy, którzy się tutaj przewijają, mają dla mnie (może dla innych redaktorów nie, ale to moja opinia) i myślę, że dla samej strony też marginalne znaczenie, bo większość z nich albo nie posiada konta u nas, albo z niego nie korzysta, albo chce je usunąć. Tak więc jeśli nie chcecie mieć nic wspólnego z CM Rev to powiedzcie papa i idźcie do Maryni :) Ja na CMF zostaję, ale z ogromną przyjemnością zaangażuję się w życie społeczne Forum CM Rev. Tak więc spuśćcie jad i złość, walnijcie sobie gruchę bokserską i nie wracajmy do tematu.

Odnośnik do komentarza

Heniu, w twoim wieku argument "to nie my zaczęliśmy" brzmi trochę żałośnie :>

 

ale Speed nie chce skończyć ;)

 

Tyle off-topu.

 

 

Chyba, że my skończymy i nie będziemy odpowiadać na Nowomowę Speeda, ale wtedy to już skończy się dyskusja a to przecież jest forum dyskusyjne :>

Odnośnik do komentarza

Brawo Reaper, wreszcie otwarcie potwierdziłeś, że macie w dupie opinie osób, które w jakiś sposób krytykują waszą stronę :) bo dla was każdy, kto ma wam coś merytorycznego do zarzucenia jest przecież "revhejterem" i niech spieprza do Maryni. Gratuluję podejścia. Na samych dobrych opiniach 13-latków daleko nie zajedziecie, ale mimo wszystko powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Icon, z Tobą nie da się rozmawiać, bo wszystko przekręcasz i stwarzasz negatywny wizerunek drugiej osoby, jakby to ta osoba się tak zaprezentowała. Konstruktywna krytyka jest zawsze dobra, o ile pochodzi od osoby, której zależy na tym, żeby CM Rev miało się jak najlepiej. A jeśli są tutaj głównie postacie, które nie wahają się nawet sekundy przed napisaniem słów "jebolucja" i z przyjemnością mówią o tym, jak to CM Rev nienawidzą, to powiedz mi, co mogą wnieść na CM Rev?

Odnośnik do komentarza

Reap Ty naprawde myslisz, ze ja nienawidze CM Rev i zycze jak najgorzej? I dlatego poswiecam czas i staram sie przekazac konstruktywne uwagi... Wez sie rozpedz... :/

 

A mowienie, ze Icon stwarza negatywny wizerunek jest smieszne w kontekscie tego, ze wy pokazujecie wizerunek CM Rev nie majacy w wielu punktach zadnego przelozenia na rzeczywistosci, prezentujecie postawe zyczeniowa i w niektorych miejscach zwyczajnie mijacie sie z prawda.

Odnośnik do komentarza

Panowie,

Nie mam zamiaru Was tutaj "spamować" - jak to uważacie - żadnym PR-owskim tekstem. Wydałem oświadczenie o końcu współpracy z ewentualną propozycją współpracy w przyszłości, jednak nie widzę dobrego klimatu do takowej, dlatego możemy znać że temat nieaktualny. W moim przekonaniu, sytuacja polskiej sceny Football Managera była i jest obecnie bardzo zła, dlatego gwałtowne ruchy i reformy są konieczne.

 

Nie mogę też pozwolić na pisanie niesprawiedliwych i nieprawdziwych opinii na temat naszego serwisu, który w pocie czoła budowaliśmy przez 10 lat. Stwierdzenia typu "na samych dobrych opiniach 13-latków daleko nie ujedziecie" itd. są nie dość, że destrukcyjne z punktu widzenia Sceny Football Managera w Polsce (szerzej o tym napisałem w pierwszym poście tej dyskusji), to jeszcze nieprawdziwe. Przypomnę, według ostatnich badań Megapanel/PBI Gemius dla naszego portalu, główną grupą Czytelników CM Rev są osoby w wieku 25-34 lata (blisko 50% całości), pozostałe ~30% to osoby w wieku 18-24 lata, a poniżej 18 roku życia jest ~15% Czytelników. Tworzenie aury, jakoby głównymi odbiorcami byli 13-latkowie, jest więc szerzeniem kłamliwych tez. Przy czym, jesteśmy dumni z każdego nowego 13-to, 15-to czy 18-to latka na naszym serwisie i oby ich było jak najwięcej.

 

Będę ripostował tak długo, jak długo pojawiać będą się oszczerstwa lub nieprawdziwe opinie na nasz temat. I wcale nie mówię, że CM Rev się Wam ma podobać - przykład opinii Brachu, wedłg którego jesteśmy totalną amatorką. Jego prawo do opinii i ja to szanuję, co nie znaczy, że się zgadzam i tak jest w rzeczywistości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Przypomnę, według ostatnich badań Megapanel/PBI Gemius dla naszego portalu, główną grupą Czytelników CM Rev są osoby w wieku 25-34 lata (blisko 50% całości), pozostałe ~30% to osoby w wieku 18-24 lata, a poniżej 18 roku życia jest ~15% Czytelników. Tworzenie aury, jakoby głównymi odbiorcami byli 13-latkowie, jest więc szerzeniem kłamliwych tez. Przy czym, jesteśmy dumni z każdego nowego 13-to, 15-to czy 18-to latka na naszym serwisie i oby ich było jak najwięcej.

My o aktywnych uzytkownikach, Ty o czytelnikach - to dosc drastyczna roznica. Mnie nie obchodzi kto Was w milczeniu przeglada - cala ta dyskusja mowi o aktywnych uzytkownikach, ludziach piszacych manifesty, udzielajacych sie w komentarzach i na forum... Przedstawione statystyki nijak sie maja do tego tematu.

Odnośnik do komentarza

Icon, z Tobą nie da się rozmawiać, bo wszystko przekręcasz i stwarzasz negatywny wizerunek drugiej osoby, jakby to ta osoba się tak zaprezentowała. Konstruktywna krytyka jest zawsze dobra, o ile pochodzi od osoby, której zależy na tym, żeby CM Rev miało się jak najlepiej. A jeśli są tutaj głównie postacie, które nie wahają się nawet sekundy przed napisaniem słów "jebolucja" i z przyjemnością mówią o tym, jak to CM Rev nienawidzą, to powiedz mi, co mogą wnieść na CM Rev?

Ale czemu mnie i Henia wrzucasz do jednego fora z tymi osobami, które tak piszą? Tworzycie we własnej redakcji legendę, że ja i część osób z CMF są "revhejterami", wierzycie w to, mimo iż nigdy nie daliśmy wam ku temu argumentów. Jeżeli coś krytykuję to nie po to żeby sobie pokrytykować, albo dlatego że mi się nudzi, tylko dlatego, że śmiać mi się chcę czytając posty Speeda, który albo jest tak mocno oderwany od rzeczywistości, albo wierzy w to, że w te jego brednie ktoś uwierzy. Fajnie to napisał Henkel - CM Rev ma zrywy: świąteczne i urodzinowe, a później jest mizeria przez długie miesiące. Wasze zapewnienia o tym, że będzie lepiej słyszymy od kilku lat. I jedyne co dostajemy to kolejne zapewnienia ubrane w jeszcze piękniejsze słowa.

Odnośnik do komentarza

Reap Ty naprawde myslisz, ze ja nienawidze CM Rev i zycze jak najgorzej? I dlatego poswiecam czas i staram sie przekazac konstruktywne uwagi... Wez sie rozpedz... :/

 

A mowienie, ze Icon stwarza negatywny wizerunek jest smieszne w kontekscie tego, ze wy pokazujecie wizerunek CM Rev nie majacy w wielu punktach zadnego przelozenia na rzeczywistosci, prezentujecie postawe zyczeniowa i w niektorych miejscach zwyczajnie mijacie sie z prawda.

Ok, trochę uogólniłem. Do Revhejterów odniosę się też w kontekście tego co napisał Icon - wystarczy spojrzeć na wczorajszą Marynię i entuzjazm, jaki tam się pojawił po zamknięciu tematu CM Rev. Nawet były takie piękne posty jak "wyjebać cały temat w pizdu", ale na szczęście Icon ma więcej rozsądku niż autor tego postu i szanuje historię CMF, której spora część zawiera się w tym wątku :)

 

Ogólnie tutaj spore uogólnienia następują (i kilka faktycznie oderwanych od rzeczywistości postów, patrz Pucek), bo ani ja nie powinienem pisać, że w waszych postach brakuje merytoryki, ani Wy nie powinniście mówić, że wszystko co Speed pisze to "pierdoły" i "brednie". Wydaje mi się, że brakuje nam wspólnej wizji tego jaki rozwój powinno przyjąć CM Rev i patrząc na powtarzalność tej dyskusji, do żadnego konsensusu nie dojdziemy. Więc rozejdźmy się w miarę spokojnie (w pokoju byłoby zapewne pobożnym życzeniem ;)) i starajmy się wzajemnie wspierać rozwój obydwu platform.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...