Skocz do zawartości

Dyskusje scenowe


Rekomendowane odpowiedzi

Reap - jest jeden szczegol - nas nie obchodzi rozwoj CM Rev w obecnej formie. Wy byscie chcieli naprawde miec i rybki, i akwarium. Z jednej strony robicie wszystko po swojemu, na krytyke reagujecie alergicznie, tworzycie wlasne forum, a z drugiej chcecie wspierania waszej platformy. Mnie nie interesuje wspieranie wizji Speeda i jego pomyslow na rozwijanie CM Rev, bo jak widzisz nie podobaja mi sie i daje temu wyraz.

 

I tak samo nas jako CM Forum nie interesuje wspieranie konkurencyjnego forum.

Odnośnik do komentarza

Tekst o wspieraniu to naprawdę tylko forma grzecznościowa, nie bierz sobie tak tego do serca. My z chęcią pomożemy przy projektach CMF (nigdy nie unikaliśmy choćby pisania o takowych newsów), ale wspieranie z waszej strony to już Wasza sprawa. O nic nie prosimy, o nic nie błagamy, niczego nie rozkazujemy.

Odnośnik do komentarza

No a ich nie obchodzi CM Forum. Więc proste - kasujemy linki, usuwamy powiązania i rozstajemy się.

Jakby mieli jaja i rzeczywiscie nie chcieli wyciagnac stad uzytkownikow to juz by dawno poszli do siebie i nie tworzyli postow w ktorych jawnie oczerniaja polityke tego forum.

 

Ale jajec nie maja, bo wazniejszy jest rzad dusz, jaki jeszcze ewentualnie mozna stad wyciagnac, no i ewentualnie sie jeszcze zareklamowac...

 

Tekst o wspieraniu to naprawdę tylko forma grzecznościowa, nie bierz sobie tak tego do serca. My z chęcią pomożemy przy projektach CMF (nigdy nie unikaliśmy choćby pisania o takowych newsów), ale wspieranie z waszej strony to już Wasza sprawa. O nic nie prosimy, o nic nie błagamy, niczego nie rozkazujemy.

Ale ja mam gleboko miedzy posladkami formy grzecznosciowe - czlowieku rozmawiam z wami, jak z ludzmi ktorych znam od lat, z ktorymi niejedno przezylem, z ktorymi wspolpracowalem i fajnie sie przy tym bawilem, a nie jak z jakims biznesowym partnerem ktoremu musze robic dobrze zeby miec jakies korzysci...

 

A Speed mnie karmi statystykami z Megpanelu... WIdzisz dysonans w oczekiwaniach i podejsciu :P?

Odnośnik do komentarza

No a ich nie obchodzi CM Forum. Więc proste - kasujemy linki, usuwamy powiązania i rozstajemy się.

Jakby mieli jaja i rzeczywiscie nie chcieli wyciagnac stad uzytkownikow to juz by dawno poszli do siebie i nie tworzyli postow w ktorych jawnie oczerniaja polityke tego forum.

 

Ale jajec nie maja, bo wazniejszy jest rzad dusz, jaki jeszcze ewentualnie mozna stad wyciagnac, no i ewentualnie sie jeszcze zareklamowac...

Eh, smuci to, że tak to postrzegasz. Ok, EOT, dziękujemy za 10 lat współpracy, szczerze żałujemy, że z Waszej strony to rozstanie jest odbierane tak negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
Łopatologicznie

A czy Ty rozumiesz, że dla mnie jest to wszystko co najmniej śmieszne? Z nikim z tak zwanej przez was 'sceny' skłócony nie jestem. Stworzyliśmy forum, które w żadnym stopniu wam przeszkadzać nie powinno, a z tego co się dowiedziałem przeszkadza, a to jest śmieszne. Komunistyczne z tego co widze to jest podejście niektorych osób do konkurencyjnych serwisów.

6 lat scena istniała z jednym forum, a przez ten czas przewinęły się przez nią takie serwicy jak LCM, CM Review, Arena CM, CM Online, FCMC, CM Revolution, CCM, FMOT i wiele innych. ŻADNE z nich nie próbowało zakładać własnego forum (aż do czasu FCMC, ale oni po prostu połączyli się z forum jasonxa i MM z tego co pamiętam). Nagle pojawia się strona tworzona przez grono nowych osób na scenie, która posiada swoje własne forum. Powiedz mi, w jaki sposób nie rozwalacie ideału zjednoczonej sceny?

 

Właściwie nie rozwalacie, bo dla mnie jesteście poza sceną.

cytując SZk odcinek sponsorują literki J,E,B,A,N,A H,I,P,O,K,R,Y,Z,J,A :)

w dyskusję wdawać się nie mam zamiaru, jedynie śmieszy mnie to że osoby które nie tak dawno piętnowały pewne zachowania tak zwinnie potrafiły zmienić poglądy :) gratuluje samopoczucia :)

Odnośnik do komentarza

MitnickMike,

Nawet jeśli te słowa napisał Reaper, Speed czy ktokolwiek inny związany z CM Rev, to niczego to nie wnosi do sprawy, a już z całą pewnością nie jest przejawem hipokryzji. Stan rzeczy w 2008 rok był taki, że CM Rev nie posiadało własnego forum dyskusyjnego i piętnowało takie praktyki u innych. Wówczas jeszcze wierzyliśmy w tę ideę, że może jednak coś z tego będzie i Scena będzie w tej formie się rozwijać. Jednak, życie pokazało co innego i obecnie w tę ideę - w dotychczasowej, jak się okazało niepraktycznej i totalnie nierozwojowej formie - nie wierzymy z kilku względów.

Napisałem o tych względach w swoim pierwszym poście, kilka stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza

MitnickMike,

Nawet jeśli te słowa napisał Reaper, Speed czy ktokolwiek inny związany z CM Rev, to niczego to nie wnosi do sprawy, a już z całą pewnością nie jest przejawem hipokryzji. Stan rzeczy w 2008 rok był taki, że CM Rev nie posiadało własnego forum dyskusyjnego i piętnowało takie praktyki u innych. Wówczas jeszcze wierzyliśmy w tę ideę, że może jednak coś z tego będzie i Scena będzie w tej formie się rozwijać. Jednak, życie pokazało co innego i obecnie w tę ideę - w dotychczasowej, jak się okazało niepraktycznej i totalnie nierozwojowej formie - nie wierzymy z kilku względów.

Napisałem o tych względach w swoim pierwszym poście, kilka stron wcześniej.

Speed tylko, ze przedstawiacie to w takim swietle jakoby to byla nasza wina, ze CM Rev nie moze sie dogadac z CMF - naprawde widzialem teksty redakcji w ktorych pluja na ludzi sie tu udzielajacych, pluja na forum, smieja sie zewnie z ideii tu kultywowanych i tylko czekaja w blokach startowych zeby stworzyc swoje forum.

 

Nie znam kulisow rozmow dotyczacych zmian na CMF jakie proponowalo CM Rev, ale jestem w stanie uwierzyc w relacje Icona i w to, ze daleko bylo do partnerskich rozmow, a blizej bylo sugestiom, ze moze by jednak to forum hostowac u Was i podpiac je pod CM Rev.

 

A teraz smiesz mowic, ze to nasza wina, ze wspolpraca sie nie ukladala i niestety z zalem odchodzicie. Osoboscie wierze, ze Reaperowi moze byc z tego powodu przykro, ale redakcji CM Rev jako ogolowi na pewno nie jest i jakiekolwiek lzy wylane z powodu rozstania sa krokodylimi lzami.

Odnośnik do komentarza

Aj, sorry MM, myślałem, że patrzysz na jakieś ostatnie posty, a nie grzebiesz w przeszłości ;) Poza tym tak jak napisał Speed - przez 4 lata wiele się zmieniło. Wierzymy, że to jest najlepsze rozwiązanie tak dla graczy w FM-a, jak i dla samego CM Rev - jest to możliwość rozwoju. Te dwie rzeczy się oczywiście łączą - CM Rev się rozwija, większe korzyści dla usera. Jeśli natomiast CM Rev miałoby się tylko "cofać do tyłu", to byłoby to ze szkodą dla wszystkich. Poza tym tak jak już na początku mówiliśmy - ideały, którymi kierowały się osoby zakładając CMF, były bardzo szlachetne i wtedy jak najbardziej odpowiednie. Do tej pory z założeń pozostało tylko jedno - MA BYĆ JEDNO FORUM, WALIĆ WSZYSTKIE INNE POSTANOWIENIA, NEIN NEIN NEIN! Myślę, że to, że ta umowa przetrwała aż 11 lat i tak jest sprawą ponadczasową i czymś wspaniałym. Powinniśmy o tym pamiętać zamiast szukać kolejnych pretekstów do wojenek.

 

Henkel, swoją drogą, wiesz jak Icon nazywa osoby, które wyciągają prywatne rozmowy na forum publiczne? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

MitnickMike,

Nawet jeśli te słowa napisał Reaper, Speed czy ktokolwiek inny związany z CM Rev, to niczego to nie wnosi do sprawy, a już z całą pewnością nie jest przejawem hipokryzji. Stan rzeczy w 2008 rok był taki, że CM Rev nie posiadało własnego forum dyskusyjnego i piętnowało takie praktyki u innych. Wówczas jeszcze wierzyliśmy w tę ideę, że może jednak coś z tego będzie i Scena będzie w tej formie się rozwijać. Jednak, życie pokazało co innego i obecnie w tę ideę - w dotychczasowej, jak się okazało niepraktycznej i totalnie nierozwojowej formie - nie wierzymy z kilku względów.

Napisałem o tych względach w swoim pierwszym poście, kilka stron wcześniej.

tak jak piszesz, to był 2008 rok, chłopie niestety ale nie przekonujesz mnie tą argumentacją, komu będzie lepiej? Scenie? jakiej k***a scenie? społeczności? chuja prawda :) lepiej będzie Wam jako redakcji, na początku... a później to wszystko i tak weźmie w łeb. wiesz dlaczego? bo niestety czasu się nie cofnie a pewne wartości powinny zostać nietknięte. nie wszystko można sprzedać i nie na wszystkim trzeba zarabiać.

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się z tym co piszesz, no ale chyba tego nie przeskoczymy. Nie robimy zmian CM Rev dla siebie, bo dla siebie to ja walę konia. Zmiany na CM Rev są dla userów. Są osoby, które spędzają nad tymi zmianami SETKI (!) godzin. Zresztą co ja będę gadał, wejdź na CM Rev i poczytaj sobie co piszą userzy, czynnie uczestniczący w życiu CM Rev - wszyscy/większość są bardzo zadowoleni. A to, że ten i ten user z CMF, który nie ma, albo nie chce mieć konta na CM Rev nie jest zadowolony, to naprawdę już inna kwestia, bo ideologiczna, a nie praktyczna.

Odnośnik do komentarza

Henkel, swoją drogą, wiesz jak Icon nazywa osoby, które wyciągają prywatne rozmowy na forum publiczne? ;)

A gdzie ja tu wyciagnalem prywatne rozmowy - stwierdzenia padaly na ogolnie dostepnym dla redakcji CM Rev forum... Ciezko to nazwac rozmowa prywatna skoro czytaly to dziesiatki osob. Ja wiem, ze to sie kloci z Waszym mowieniem, ze dla sceny bedzie to najlepsze, ale co ja na to poradze, ze jestescie dwulicowi?

Odnośnik do komentarza

Henkel, swoją drogą, wiesz jak Icon nazywa osoby, które wyciągają prywatne rozmowy na forum publiczne? ;)

A gdzie ja tu wyciagnalem prywatne rozmowy - stwierdzenia padaly na ogolnie dostepnym dla redakcji CM Rev forum... Ciezko to nazwac rozmowa prywatna skoro czytaly to dziesiatki osob. Ja wiem, ze to sie kloci z Waszym mowieniem, ze dla sceny bedzie to najlepsze, ale co ja na to poradze, ze jestescie dwulicowi?

Heniu, ogarnij słownik - "ogólnie dostępne" i "dla redakcji" się ze sobą kłócą. To tak jakbym napisał "ogólnie dostępny dla użytkowników mojego telefonu sms" ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...