Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Brak kontuzji na treningach też robi swoje w kwestii wysokich wyników, jeżeli jakiś zespół na 38 meczów w sezonie 30 gra w optymalnym składzie to normalne jest że liczba strzelonych goli przez dajmy na to taki MU będzie sporo wyższa, dziwne że nikt na forum SI na to nie zwrócił uwagi, a to wbrew pozorom zmienia więcej niż się wydaje w kwestii realizmu.

Odnośnik do komentarza
Chyba lekko przepakowali Elano z Man City .... :)

 

Eee, gadanie, jest tylko troszkę lepszy od Kaki i Ronaldinho :)

 

nom :P ... zagrałem narazie 3 mecze nie liczac sparingów w lidze angielskiej West Ham i ... wyniki 1:3 z Arsenalem ... nic dziwnego :) ( niestety gol dla Arsenalu z rogu :)) potem 1:1 z Boltonem ...mialem mase sytuacji i tylko jedna bramka ... a Bolton z wolnego w koncówce :) no i 3:2 z Wigan .... wynik wysoki ale do przyjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Chyba lekko przepakowali Elano z Man City .... :)

 

Nie da sie ukryc ze "troche" przesadzili ale chyba w kazdym FM-ie zdazali sie pilkarze ktorzy byli zdecydowanie zbyt dobrzy a inni zbyt slabi, np Matias Fernandez na 8.01 to tez jak dla mnie spore przegiecie, nie mowiac o Silvie z Valenci ktory po 1 niezlym sezonie stal sie najlepszym AMC w grze, a taki C.Ronaldo grajac swietnie ostatnie 3 sezony o wiele za slaby(juz nie mowiac ze SI w ogole nie docenia bardzo dobrej gry Boruca i jedzie po nim rowno w porownaniu do najlepszych bramkarzy w Europie)

 

Jedyne co mozna zrobic to samemu troche pokombinowac w bazie

Odnośnik do komentarza
nie mowiac o Silvie z Valenci ktory po 1 niezlym sezonie stal sie najlepszym AMC w grze, a taki C.Ronaldo grajac swietnie ostatnie 3 sezony o wiele za slaby

bzdurzenie, Silva ma CAPA 175/182, CR 187/195 i jest jednym z pięciu najlepszych piłkarzy w bazie, obok Buffona, Cassillasa, Kaki i Messiego (WTF?! :|)

 

No tak, ale zerknij na statystki. Mimo wszystko potencjal decyduje o notach jakie pilkarze moga osiagnac, a jakie to ma znaczenie skoro Silva zaczyna z wyzszymi notami i ma od osciagniecia 7 ptk a Ronaldo 8 co nie robi zadnej roznicy praktycznie

Silva http://img170.imageshack.us/my.php?image=silvajpis9.jpg

C. Ronaldo http://img170.imageshack.us/my.php?image=ronaldoud7.jpg

 

Ronaldo jest lepszy fizycznie, a atrybututach technicznych i mentalnych Silva go bije na glowe,

No i nie zapominaj ze odnosze sie do tego co obaj pilkarze obecnie prezentuja(tj Ronaldo gra swietnie a o Silvie, jak i o calej Valenci nic dobrego nie slychac)

Odnośnik do komentarza
wykonałem solidny wysiłek i policzyłem sumę atrybutów obu graczy. Silva 523, Ronaldo 503, czyli raptem 20 pkt różnicy - mniej niż punkt na atrybut!, co mieści się całkowicie w ramach wahań przedsezonowych, związanych z kontuzjami, formą, treningiem, i tak dalej. IMHO zdecydowanie przesadzasz.

 

Moze i przesadzilem z tym ze Silva jest duzo lepszy ale nawet zakladajac ze sa oni porownywalni, to dalej ma sie to nijak do rzeczywistosci ;)

Odnośnik do komentarza
nie mowiac o Silvie z Valenci ktory po 1 niezlym sezonie stal sie najlepszym AMC w grze, a taki C.Ronaldo grajac swietnie ostatnie 3 sezony o wiele za slaby

bzdurzenie, Silva ma CAPA 175/182, CR 187/195 i jest jednym z pięciu najlepszych piłkarzy w bazie, obok Buffona, Cassillasa, Kaki i Messiego (WTF?! :|)

 

No tak, ale zerknij na statystki. Mimo wszystko potencjal decyduje o notach jakie pilkarze moga osiagnac, a jakie to ma znaczenie skoro Silva zaczyna z wyzszymi notami i ma od osciagniecia 7 ptk a Ronaldo 8 co nie robi zadnej roznicy praktycznie

Silva http://img170.imageshack.us/my.php?image=silvajpis9.jpg

C. Ronaldo http://img170.imageshack.us/my.php?image=ronaldoud7.jpg

 

Ronaldo jest lepszy fizycznie, a atrybututach technicznych i mentalnych Silva go bije na glowe,

No i nie zapominaj ze odnosze sie do tego co obaj pilkarze obecnie prezentuja(tj Ronaldo gra swietnie a o Silvie, jak i o calej Valenci nic dobrego nie slychac)

 

zgadzam się, silva na 8.01 jest lepszym piłkarzem niż C.Ronaldo i kompletnie nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości. Miałem ich obydwu w klubie, to Silva bił Ronaldo na głowe, mnóstwem udanych dryblingów, asyst (i to w dwóch czy nawet trzech innych rozgrywkach).

W 8.02 nie gram bo to shit :lol:

Odnośnik do komentarza

To jest naprawdę śmieszne, że SI pisze, żeby nie używać po prostu "killer rogów". Przecież to jest dziwne. Mamy udawać, że rzutu rożnego nie ma? Śmieszne. Przecież w 8.01 takiego błędu nie było albo ja go nie zauważyłem.

 

Czy jest jakaś możliwość prostszego powrotu to wersji 8.01? Np. tylko poprzez podmienienie pliku .exe? Czy trzeba zrobić re-install?

 

Podejście SI trochę martwi, ale tak naprawdę gracze sami sobie zasłużyli na taki los. Wszyscy marudzili, że mało bramek, że napastnicy nie wykorzystują sytuacji sam na sam; że strzały z dystansu nie wpadają. A okazuje się, że oprócz "zwalonego", trochę engine'u meczowego to patch 8.01 był naprawdę bardzo dobry. Jak gra nie szła to były rzuty rożne albo wolne które ratowały mecz dobrym zespołom. Jak stałe fragmenty nie były dobre to coś innego wychodziło. Gra naprawdę była bardzo zrównoważona a do pewnych rzeczy można się było przyzwyczaić. Zresztą do błędów z patcha 8.02 też się wszyscy przyzwyczają, bo po prostu jesteśmy uzależnieni od tej gry i nieważne jak bardzo byłaby zarobaczkowana, to i tak będziemy w nią grać, bo uwielbiamy piłkę nożną, a lepszego piłkarskiego menadżera od FM nie ma. Wyboru więc nie mamy :D

Odnośnik do komentarza
To jest naprawdę śmieszne, że SI pisze, żeby nie używać po prostu "killer rogów". Przecież to jest dziwne. Mamy udawać, że rzutu rożnego nie ma? Śmieszne. Przecież w 8.01 takiego błędu nie było albo ja go nie zauważyłem.

 

Czy jest jakaś możliwość prostszego powrotu to wersji 8.01? Np. tylko poprzez podmienienie pliku .exe? Czy trzeba zrobić re-install?

 

Podejście SI trochę martwi, ale tak naprawdę gracze sami sobie zasłużyli na taki los. Wszyscy marudzili, że mało bramek, że napastnicy nie wykorzystują sytuacji sam na sam; że strzały z dystansu nie wpadają. A okazuje się, że oprócz "zwalonego", trochę engine'u meczowego to patch 8.01 był naprawdę bardzo dobry. Jak gra nie szła to były rzuty rożne albo wolne które ratowały mecz dobrym zespołom. Jak stałe fragmenty nie były dobre to coś innego wychodziło. Gra naprawdę była bardzo zrównoważona a do pewnych rzeczy można się było przyzwyczaić. Zresztą do błędów z patcha 8.02 też się wszyscy przyzwyczają, bo po prostu jesteśmy uzależnieni od tej gry i nieważne jak bardzo byłaby zarobaczkowana, to i tak będziemy w nią grać, bo uwielbiamy piłkę nożną, a lepszego piłkarskiego menadżera od FM nie ma. Wyboru więc nie mamy :D

Hihi..takie wykonanie "kiler rogów" widziałem wczoraj jak Olympiakos rożne wykonywał (i było blisko).

Podmiana nie działa bo tez próbowałem:)

Co do samego silnika testuje teraz 3 taksy w premiership i jakoś wiele goli nie ma. Strzały z dystansu faktycznie wchodzą ale raczej w normie. Rożne dalej super skuteczne (na szczęście tylko dla mnie). Bramkarze jednak coś sam na sam bronią (chyba w końcu działa dobrze wymuszanie gry słabszą nogą; komp też stosuje). Nie widziałem na razie dobitek (co było w 801). Ogólnie raczej zachowuję czyste konto a coś tam zawsze strzelę.

Więc może faktycznie się przyzwyczaję. :)

Odnośnik do komentarza

A Ja mam pytanko jak wymusić na moich AML i AMR żeby w ustawieniu 4-3-3,gdy Ja mam piłkę schodzili w pole karne a nie stali przy linii, strzałki ukośne nie działają, wyłączenie dośrodkowań nie działa, zawężenie pola gry i nakazanie rozgrywania przez środek nie działa, ktoś ma pomysł, to kwestia nowego patcha czy wcześniej też tak było? Jedyna opcja żeby wchodzili na pozycję napastnika to jak mój odgrywający przytrzyma pilkę, to wtedy wchodzą w pole karne, w każdym innym przypadku są strasznie uparci żeby podziwiać akcje z linii bocznej...

Odnośnik do komentarza
A Ja mam pytanko jak wymusić na moich AML i AMR żeby w ustawieniu 4-3-3,gdy Ja mam piłkę schodzili w pole karne a nie stali przy linii, strzałki ukośne nie działają, wyłączenie dośrodkowań nie działa, zawężenie pola gry i nakazanie rozgrywania przez środek nie działa, ktoś ma pomysł, to kwestia nowego patcha czy wcześniej też tak było? Jedyna opcja żeby wchodzili na pozycję napastnika to jak mój odgrywający przytrzyma pilkę, to wtedy wchodzą w pole karne, w każdym innym przypadku są strasznie uparci żeby podziwiać akcje z linii bocznej...

 

U mnie strzałki wystarczą + rajdy często. Nawet jak mam dośrodkowania na często, szeroką grę i grę oboma skrzydłami to też ładnie ścinają do pola karnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...