Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktos dlaczego moi zawodnicy gdy komputer wykonuje rzut rozny stoja nieruchomo? praktycznie kazdy rzut rozny konczy sie bramka dla CPU? rwa kiedy SI zacznie myslec o graczach anie ylko o $$ ? :/

Musisz mieć coś źle ustawione, bo u mnie ruszają się i rzadko CPU mi strzela gola z rożnego.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie grać w FM-a 2008 na tym patchu nie ma sensu. Żal po prostu nerwów i czasu. Każdy strzał na bramkę kończy się golem, chociaż broni Cech, ale i tak dostaje 8 chociaż przepuścił 5 bramek, podobnie bramkarz rywali. Wynik 6:5 dla MU w pojedynku z Chelsea...100 % skuteczność. Środkowi obrońcy stoją jak kukły, gdy do napastnika rywali leci prostopadła piłka pomiędzy ich. Żal słów i wszystkiego. Panowie z SI wzięli by się w końcu do roboty i nie kombinowali z silnikiem gry, bo np. w FM 2007 według mnie był idealny.

Odnośnik do komentarza
Strasznie irytuje mnie skakanie okna wyboru składu.

Jeżeli ktoś to wyeliminuje będę wdzęczny za sygnał.

 

Fika, twoja metoda odpada :] .

 

Też to zauważyłem =]

Zawodnicy zwyczajnie nie skaczą, ale.. jeżeli ktoś jest dociekliwym taktykiem i wchodzi w atrybuty każdego zawodnika z osobna i potem ustawia polecenia indywidualne to rezerwowi "skaczą" też mnie to wnerwia Wujku.

 

Całe szczęście, że zajrzałem na forum. Już się martwiłem, że mój trening przestał działać, a to wina patcha. Jednakże uważam to za niedopracowane, gdyż Giuseppe Rossi po patchu ma gorsze statystyki niż przy samym rozpoczęciu gry...

Odnośnik do komentarza
A mi w meczu z ManCity sędzia doliczył aż 9 minut! Nigdy jeszcze mi się takie coś nie przydarzyło.

Ja sie zastanawiam jak oni to robia ze jak naprawia cos w grze to co innego znow zle dziala ?

stworz jakis wiekszy projekt progamistyczny to sie dowiesz.

 

Jednakże uważam to za niedopracowane, gdyż Giuseppe Rossi po patchu ma gorsze statystyki niż przy samym rozpoczęciu gry...

wszyscy zawodnicy maja gorsze statystyki.

Odnośnik do komentarza
Aktualnie grać w FM-a 2008 na tym patchu nie ma sensu. Żal po prostu nerwów i czasu. Każdy strzał na bramkę kończy się golem, chociaż broni Cech, ale i tak dostaje 8 chociaż przepuścił 5 bramek, podobnie bramkarz rywali. Wynik 6:5 dla MU w pojedynku z Chelsea...100 % skuteczność. Środkowi obrońcy stoją jak kukły, gdy do napastnika rywali leci prostopadła piłka pomiędzy ich. Żal słów i wszystkiego. Panowie z SI wzięli by się w końcu do roboty i nie kombinowali z silnikiem gry, bo np. w FM 2007 według mnie był idealny.

 

zaczynam grać na 8.0.1 z aktualnym składami.. po co ja kasowałem save'a!?

Odnośnik do komentarza
Aktualnie grać w FM-a 2008 na tym patchu nie ma sensu. Żal po prostu nerwów i czasu. Każdy strzał na bramkę kończy się golem, chociaż broni Cech, ale i tak dostaje 8 chociaż przepuścił 5 bramek, podobnie bramkarz rywali. Wynik 6:5 dla MU w pojedynku z Chelsea...100 % skuteczność. Środkowi obrońcy stoją jak kukły, gdy do napastnika rywali leci prostopadła piłka pomiędzy ich. Żal słów i wszystkiego. Panowie z SI wzięli by się w końcu do roboty i nie kombinowali z silnikiem gry, bo np. w FM 2007 według mnie był idealny.

 

zaczynam grać na 8.0.1 z aktualnym składami.. po co ja kasowałem save'a!?

Da sie jakos wrocic do ver. 8.0.1. bez zaczynania nowej gry.Mam obecnie sejva na ktorym mi bardzo zalezy ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czemu widzicie aż tyle mankamentów. Jak dla mnie to jedyny błąd to duża skuteczność rzutów wolnych. Chociaż u mnie zdarza się to raz na 5, 4 mecze. Co do jakiś hokejowych wyników, to nie zaobserwowałem rozegrałem 14 sparingów Napoli, i najwyższy wynik to 4:0 dla mnie. ( Z jakimiś szarakami, po 45 minut dwie rożne 11 ).

 

Nie wiem czego wam brakuje ...

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie zbyt duża łatwość dochodzenia do pozycji strzałowych przy rogach i za mała nierealistyczna liczba kontuzji, to engine meczowy najlepszy ze wszystkich dotyczhczsowych FM-ów. Na razie gram dość krótko w Hiszpanii, nie zauważyłem nierealistycznych wysokich wyników, podobno wielu piłkarzy zostało przepakowanych na 8.02, może stąd ta duża liczba goli, Ja gram na bazie 8.01 ale z najnowszym patchem.

Odnośnik do komentarza
podobno wielu piłkarzy zostało przepakowanych na 8.02, może stąd ta duża liczba goli

 

To ma sens. Gram na sejwie zaczętym jeszcze na 8.0.1 i też nie zauważyłem kosmicznych wników. NIe liczę tutaj sparingów z ogórkami (7:0, kolega w sieci 11:1) bo w koncu L'pool czy Arsenal grajacy z amatorami na pewno takie wyniki by mieli. W lidze wszystko jest w normie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...