Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mike...

Bo tak?

Bo ona jest kobietą, a Ty facetem?

Bo facet musi się bardziej starać?

Bo Twoje sprawy na pewno są mało ważne, a jej super pilne?

 

Nie łam się... jeśli ona tak do tego podchodzi... to Ty też "fochnij" na nią :)

 

A tak poważnie mówiąc, to może warto byłoby porozmawiać o tym? No wiesz... priorytety itp. Może wyjdzie dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Rozmawialismy. Bo to raz. Tylko to na obecna chwile wyglada tak, ze ja mysle o czyms powazniejszym a jej sie przypomnialo, ze chce sie bawic :-k Nawet mnie namawia na wyjscia z kumplami na piwo "bo przeciez ty Michal nigdzie ostatnio nie wychodzisz" :| Jak mam wychodzic jak nie mam czasami czasu sie po dupie podrapac :-k Za to ona umie caly tydzien narzekac (mamy wspolna ceche :D ), ze nie ma czasu, po czym isc w czwartek np na impreze, nic mi o tym nie mowiac :-k

Odnośnik do komentarza
Rozmawialismy. Bo to raz. Tylko to na obecna chwile wyglada tak, ze ja mysle o czyms powazniejszym a jej sie przypomnialo, ze chce sie bawic :-k Nawet mnie namawia na wyjscia z kumplami na piwo "bo przeciez ty Michal nigdzie ostatnio nie wychodzisz" :| Jak mam wychodzic jak nie mam czasami czasu sie po dupie podrapac :-k Za to ona umie caly tydzien narzekac (mamy wspolna ceche :D ), ze nie ma czasu, po czym isc w czwartek np na impreze, nic mi o tym nie mowiac :-k

 

No idzie na imprezę, bo nie masz dla niej czasu :-)

Odnośnik do komentarza

MikeMitnick,

Przyjemnosci mamy tyle ile sami potrafimy dostrzec, moca stworcza do zycia powolac. Nie od razu trzeba siebie w dol, w dylematy.

Zabawa czy praca, milosc czy malzenstwo, rozwaga czy szalenstwo, ogien czy woda

Kobieta I mezczyzna a nie ALBO.

Mozna i jedno i drugie, bo nie wazne co, nie wazne jak, niw wazne gdzie ale wazne z kim (jednak z zastrzezeniem, ze tam gdzie wiecej niz jeden czlowiek trzeba negocjowac jesli sie cos chce razem, lecz jesli nie to nie...)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Szczerze...boje sie tego, ze za bardzo sie zaangazowalem. Mysle powaznie o tym zwiazku, niedlugo "beda" 2 lata razem. A moze chce zbyt duzo, zbyt szybko...sam nie wiem.

Chce jak najszybciej sie usamodzielnic, "wyjsc" z domu. Ona woli mieszkac z rodzicami. Ja nie jestem typem "dyskotekowego" chlopca (moze to niezbyt dobrze). Jej to troche przeszkadza, zamiast do dyskoteki, pojdziemy czy to do kina, czy do lepszej knajpy, na gokarty itd. Staram sie ale slabo mi wychodzi.

Czasami znowu czuje, ze chce ja zaglaskac na smierc. Ale nie umiem znowu inaczej. Kiedy dzieje sie jej krzywda nie umiem stac bezczynnie albo udawac ze nie widze.

A pozniej sie zawodze i lape dola. Po kilku dniach mija, kiedy zajme sie praca, jednak kiedy mam wolna chwile sytuacja sie powtarza.

Odnośnik do komentarza

Willow,

Miedzy ludzmi najwazniejsze jest indywidualne i zyczliwe podejscie. Kazdego nalezy traktowac specjalnie (zwlaszcza kobiete, zgoda).

Jednak gdy mowi do Mike traktuj mnie specjalnie bo ja Zosia (Ania, Czesia, etc.) nie jest to najlepsze zachecenie do zyczliwego i indywidualnego podejscia. Jest to niefortunne sformulowanie ja domagam sie:

"indywidualnego, zyczliwego podejscia" do Zosi (Ani, Czesi, etc.).

Tutaj chyba nie ma ani przyjemnosci z rozmowy, ani rozmowy w ogole.

Stad moje zastrzezenie na koncu.

 

Milosc i zabawa zasadniczo nie sa przeciwnosciami, ale to nie jest kompilacja dla tych, ktorzy w to nie wierza. Zwlaszcza ze milosc to wtedy, gdy 2 chce byc rowne 1 - taki stan wewnetrznie sprzeczny, calkowicie nieoplacalny (uwazam jednak, ze dosc pospolity).

Odnośnik do komentarza

Ja znów zostałem wychujany, aż nie warto wchodzić w to głębiej.

Jestem najlepszym, najwspanialszym człowiekiem jakiego znam, najlepszą rzeczą jaka jej się przytrafiła.

Jestem osobą, którą ona chciałaby kochać.

Ale nie umie się we mnie zakochać.

A skoro mnie nie kocha to nie chce wchodzić w nic poważnego, bo nie chce mnie zranić tyle dla niej znaczę.

Chcę jej wierzyć, ale zajeżdża mi to gównem na 2km.

Więc idę dalej, pozbieram się i przejdę dalej. Ostatni rok nauczył mnie jednego - jestem silny.

Odnośnik do komentarza
. Ostatni rok nauczył mnie jednego - jestem silny.

 

Huh, chcialbym.

 

 

Elo rap.

 

 

Malgorzata idzie z Panem z Breslau na studniowke.Pan z Breslau idzie z Malgorzata na Polmetek.

 

I to jest ten brak czasu ? Jest mi okropnie zle, wiedzialem ze bylem wychujany, ale zeby az tak ?

Słow brakuje. Wg Brudasa po miesiacy mialo przejsc, a tu zonk pol roku a ja 'kocham' ja jeszcze bardziej niz kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie, za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że to wszystko to bullshit :) Jestem z nią naprawdę blisko, jak chyba jeszcze z żadną dziewczyną, ona mi mówi wszystko, ja jej mówię wszystko, ale co by nie powiedzieć, to ona po prostu chce geja przyjaciela i tyle...

Uj, nie będzie mnie teraz miała na każde wezwanie. Chyba muszę tak zacząć z każdą dziewczyną, bo wolą skurwysynów... Skurwysynem nigdy nie będę, ale chociaż trochę stwardnieje.

Odnośnik do komentarza
Dzięki panowie, za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że to wszystko to bullshit :) Jestem z nią naprawdę blisko, jak chyba jeszcze z żadną dziewczyną, ona mi mówi wszystko, ja jej mówię wszystko, ale co by nie powiedzieć, to ona po prostu chce geja przyjaciela i tyle...

Uj, nie będzie mnie teraz miała na każde wezwanie. Chyba muszę tak zacząć z każdą dziewczyną, bo wolą skurwysynów... Skurwysynem nigdy nie będę, ale chociaż trochę stwardnieje.

 

Czekam, aż zacznie do ciebie dzwonić i opowiadać o swoich nowych chłopakach :lol: :doh!: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...