Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pytam poważnie, a Wy sobie jaja robicie. Czy to Marynia?

 

Ja ci jak najbardziej poważnie pisałem - po prostu nie zdradzałem szczegółów. ;)

 

Poza tym pomyśl - czy chciałbyś się za kilka lat zorientować, że ktoś inny napisał scenariusz najbardziej intymnych momentów twojego życia?

Odnośnik do komentarza

Ja pytam poważnie, a Wy sobie jaja robicie. Czy to Marynia?

 

Bardzo proszę o nie obrażanie Maryni. Nieważne czy robi to Icon czy ktoś inny. Nie życzę sobie obrażania tego tematu czy osób w nim się udzielających. Chyba nie chcecie, zebym pojechał po waszych... To tyle.

 

Jmk czy musisz kopiować pomysły innych? Sam coś wymyśl. Bądź oryginalny.

Odnośnik do komentarza

Gdybym był złośliwy, odesłałbym autora pytania do programu "Powiedz tak" z telewizyjnej "Dwójki". Po osobie prowadzącej, czyli Pani W.Z.-H. można spodziewać się wszystkiego (najgłupszego?) - na pewno bylibyście zaskoczeni oboje. Ale przecież nie jestem złośliwy...

Odnośnik do komentarza

Przyzwyczajaj się :keke: Dlatego ja już tutaj nie piszę ;)

 

 

Ty nie piszesz tutaj, bo Cię prawda w oczy kole :keke:

 

 

JMK - ja wręczyłem swojej pierścionek w knajpie przy winku (nie było kolacji, po prostu zamówiłem wino czekając na znajomych). Chodzi o to, o czym wspominały chłopaki wcześniej. Nie do końca ważna jest otoczka, ważne jest to, jak to powiesz i jakie to emocjonalne znaczenie ma dla Twojej dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Ekhm ... takie myśli po mnie krążą by wejść w ten etap dalej i chciałbym wysłuchać Waszych doświadczeń, niby mam pewien pomysł już jak to wykonać, ale przydadzą się inne opcje.

No to do rzeczy:

 

 

Jak panowie się oświadczaliście?

 

Od razu mówię, że oklepana restauracja, muzyka, kolacja odpada.

 

Po kolacji wigilijnej w naszym wynajętym mieszkaniu - bach kolanko, kilka słów i juz ;] Bez wiekszych dupereli :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Taki post z rana, na facebooku coś na temat niewyspania... Wujek, co robiłeś wczoraj w nocy :D

 

Reapciu, wszystko zmierza we właściwym kierunku :D .

Nawet Wujek mógł trafić na kogoś fajnego płci żeńskiej :D .

 

TA lewa RĘKA na przykład? Ręka jest w końcu płci żeńskiej :kekeke:

Odnośnik do komentarza

E tam, nigdy nie jest za pozno ;) Kiedys, dawno temu, zabieralem sie za to dluugo, chyba z 2 miesiace... (czasy gimnazjum :D), ale jak juz sie zdecydowalem, to prawie oszalala z radosci. Wiec moze Twoja Pani rowniez tylko na to czeka? Nie zaszkodzi sprobowac, wiec dzialaj. Zaproponuj luzne wyjscie na piwo/soczek/cokolwiek, bedziesz wiedzial na czym stoisz.

Odnośnik do komentarza

Poznałem dziewczynę i jest problem :D gadki szmatki - chciałbym się z nią umówić, ale z tego wszystkiego (z rozmów z nią) już teraz czuje, że jestem tylko GP dla niej :( - chyba zbyt długo z nią rozmawiałem zamiast działać :/

 

Przestań czuć i zacznij kuć. Póki gorące...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...