Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Bracie, jesteś dopiero na początku drogi, wchodzisz w pierwszy etap, więc trudno oceniać sytuację i szanse na to, że Twój związek przetrwa czy też zakończy się. Jak przejdziecie do etapu bardziej chłodnego to będzie można coś więcej powiedzieć.

 

A ta akcja z pociągiem to mi zalatuje hamerykańskim filmem :P coś zupełnie nie dla mnie, ale bardzo efektowne i robiące wrażenie na osobie zakochanej :)

Odnośnik do komentarza

Bracie, jesteś dopiero na początku drogi, wchodzisz w pierwszy etap, więc trudno oceniać sytuację i szanse na to, że Twój związek przetrwa czy też zakończy się. Jak przejdziecie do etapu bardziej chłodnego to będzie można coś więcej powiedzieć.

 

A ta akcja z pociągiem to mi zalatuje hamerykańskim filmem :P coś zupełnie nie dla mnie, ale bardzo efektowne i robiące wrażenie na osobie zakochanej :)

 

U mnie nie bedzie chlodnego etapu. Zrobie wszystko, by to nie spowszednialo. Mam wysytarczajce poklady kreatywnosci, by zaskakiwac ja codziennie. To bedzie festiwal milosci. Wielkie swieto ku czci czasow zapomnianych. Zero wyrachowania, rutyny. Kasia jest takim wariatem jak ja wiec jestem pewien, ze nie zgorzkniejemy :)

Odnośnik do komentarza

Moi rodzice są po ślubie już 31 lat i dalej obrzucają się wulgaryzmami :] .

Nie wiem co lepsze: trzymanie się za ręce czy nieustanna walka.

Przez rodziców mdli mnie na widok słodkich par.

Mój brat poszedł w drugą stronę i zdecydowanie lepiej wybrał. Jest słodki do bólu. Może właśnie tak trzeba?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ekhm ... takie myśli po mnie krążą by wejść w ten etap dalej i chciałbym wysłuchać Waszych doświadczeń, niby mam pewien pomysł już jak to wykonać, ale przydadzą się inne opcje.

No to do rzeczy:

 

 

Jak panowie się oświadczaliście?

 

Od razu mówię, że oklepana restauracja, muzyka, kolacja odpada.

Odnośnik do komentarza

W Berlinie w ZOO przy klatce z wielbładami :D Mialo byc bardziej romantycznie, ale lekko spękałem, a tam akurat nikt nie przechodził :D

 

Ale mozesz spróbowac motywu mojego kupla - usypac sciezke z platkow roz do lazienki, w lazience kąpiel - też z rózami w wodzie :)

 

Ew. sposób na "grotę Nutelli" :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ekhm ... takie myśli po mnie krążą by wejść w ten etap dalej i chciałbym wysłuchać Waszych doświadczeń, niby mam pewien pomysł już jak to wykonać, ale przydadzą się inne opcje.

No to do rzeczy:

 

 

Jak panowie się oświadczaliście?

 

Od razu mówię, że oklepana restauracja, muzyka, kolacja odpada.

 

Zapytałem się przyszłej żony czy za mnie wyjdzie, wręczając pierścionek :D Do bólu tradycyjnie, choć odszedł ból kolana, bo nie klękałem :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...