Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie nie można sobie w takich sytuacjach "odpuścić", gdyż jest to po prostu niewykonalne, rozum nigdy nie pokona serca. :] Będziesz siedział w domu i powiesz sobie "ok, daje sobie spokój, jest zajęta...", a jak ją zobaczysz, to całkowicie zmieni się twój pogląd na ten temat i zapominasz o swoich wcześniejszych postanowieniach. Wyjście jest jedno, walczyć i mieć świadomość realnej, bolesnej porażki.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

A co złego się stanie jeżeli spróbuje, nie uda się, spokojnie usiądzie bez wyrzutów sumienia, że nie podjął walki, przemyśli sprawę i zacznie poznawać kolejne kobiety. Przecież nawet jak dostanie kosza to świat się nie zawali :] To nie jest ślepa uliczka.

Odnośnik do komentarza

A co złego się stanie jeżeli spróbuje, nie uda się, spokojnie usiądzie bez wyrzutów sumienia, że nie podjął walki, przemyśli sprawę i zacznie poznawać kolejne kobiety. Przecież nawet jak dostanie kosza to świat się nie zawali :] To nie jest ślepa uliczka.

 

 

Nie - będzie rozpamiętywał tę kobietę, będzie się zastanawiał co poszło nie tak i czy można było zrobić coś więcej. Zawsze nam się wydaje, że może można było zrobić coś więcej. Będzie dół, będzie zawias i trochę fermentu w pracy.

 

Open your eyes, into everything :muza:

Odnośnik do komentarza

Wyjście jest jedno, walczyć i mieć świadomość realnej, bolesnej porażki.

Albo poznawać kolejne kobiety :] Przecież, kurde, to jest koleżanka z pracy i zdaje się, że nic więcej. Po co się katować?

To nie takie łatwe. ;)Z naszej perspektywy to tylko koleżanka z pracy dragona, dla niego ktoś więcej. :]

 

Mike dobrze mówi, wyrzuty sumienia, że nie spróbowaliśmy są dużo gorsze, bo nadal się biją myśli w głowie, że coś mogło z tego być. Jak już da kosza, to mamy sprawę jasną. :]

Odnośnik do komentarza

A co złego się stanie jeżeli spróbuje, nie uda się, spokojnie usiądzie bez wyrzutów sumienia, że nie podjął walki, przemyśli sprawę i zacznie poznawać kolejne kobiety. Przecież nawet jak dostanie kosza to świat się nie zawali :] To nie jest ślepa uliczka.

 

 

Nie - będzie rozpamiętywał tę kobietę, będzie się zastanawiał co poszło nie tak i czy można było zrobić coś więcej.

I w czym jest gorszy od tamtego :]

 

Sytuacja wynikła z jednego prostego powodu - ON jest TAM, a ONA jest TU i szuka adoratora na ten okres. Ogór przyjechał, omamil że beda zyli razem długo i szczesliwie i pozamiatał. Kobiety od pewnego wieku czesto dzialaja na zasadzie lepsze sprawdzone, choc moze gorsze, niz potencjalnie lepsze, ale niesprawdzone.

Odnośnik do komentarza
A jeśli chodzi o te newsy, to są z drugiej ręki, więc najlepiej samemu się o tym przekonać. Teoretycznie o niczym nie wiem, więc takiego zgrywam ;)

 

A ona wie, że nie wiesz? Plotki to plotki, zawsze mogły do ciebie dojść - poza tym co ją to obchodzi? Pewnie się domyśla o co Ci chodzi i to jest kwestia jej charakteru - albo jest jej głupio Ci odmówić, albo nie zdaje sobie sprawy z tego co się kręci (dlaczego ją zaprosiłeś?), albo wykorzysta okazję i będzie miała świetnego kumpla i adorację za friko, do momentu powrotu jej ukochanego. Oczywiście możesz walczyć, ale o ile nie jest to romantyczna komedia to masz szanse jak Polska z Brazylią.

Odnośnik do komentarza
A jeśli chodzi o te newsy, to są z drugiej ręki, więc najlepiej samemu się o tym przekonać. Teoretycznie o niczym nie wiem, więc takiego zgrywam ;)

 

A ona wie, że nie wiesz? Plotki to plotki, zawsze mogły do ciebie dojść - poza tym co ją to obchodzi? Pewnie się domyśla o co Ci chodzi i to jest kwestia jej charakteru - albo jest jej głupio Ci odmówić, albo nie zdaje sobie sprawy z tego co się kręci (dlaczego ją zaprosiłeś?), albo wykorzysta okazję i będzie miała świetnego kumpla i adorację za friko, do momentu powrotu jej ukochanego. Oczywiście możesz walczyć, ale o ile nie jest to romantyczna komedia to masz szanse jak Polska z Brazylią.

A nawet z Wilimowskim jest ciężko.

 

 

Akademickie dyskusje mają się dobrze, próbujecie zindoktrynować racjonalizmem zauroczonego? :)

Odnośnik do komentarza

Akademickie dyskusje mają się dobrze, próbujecie zindoktrynować racjonalizmem zauroczonego? :)

Bardziej pragmatycznym powodem moze byc chec nabicia kilku postow :D

 

A tak serio - najlepiej uczyc sie na cudzych bledach, ale jesli komus sie uda na swoich - tez zle nie bedzie. Niech go pszczolki pogryza, zeby wiedzial, ze nie wystawia sie łapek po cudzy mniut

Odnośnik do komentarza

Wypisuję się z tego kącika :) Nigdy nie sądziłem, że kobieta może być zdolna do takich gestów. Z Kasią znamy się od niecałego miesiąca, a to, co wczoraj zrobiła, sprawiło, że wygrała mnie całkowicie. Rano się spotkaliśmy ale musiała wracać do siebie (nie jest stąd). Ja poszedłem do pracy, a po godzinie zaczęliśmy SMSować. Po dwóch byliśmy tak stęsknieni, że... wsiadła w pociąg i wróciła do Poznania. Przepraszam, że zwątpiłem w kobiety. Mam w tej chwili cudowną osobę u swego boku i jedyne o co się martwię, to żebym sam tego nie zjebał...

Odnośnik do komentarza

Wypisuję się z tego kącika :) Nigdy nie sądziłem, że kobieta może być zdolna do takich gestów. Z Kasią znamy się od niecałego miesiąca, a to, co wczoraj zrobiła, sprawiło, że wygrała mnie całkowicie. Rano się spotkaliśmy ale musiała wracać do siebie (nie jest stąd). Ja poszedłem do pracy, a po godzinie zaczęliśmy SMSować. Po dwóch byliśmy tak stęsknieni, że... wsiadła w pociąg i wróciła do Poznania. Przepraszam, że zwątpiłem w kobiety. Mam w tej chwili cudowną osobę u swego boku i jedyne o co się martwię, to żebym sam tego nie zjebał...

Wiesz co by Bebok powiedział? :keke:

 

A tak na serio to gratuluję :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...