Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Manort - a wiesz, że logika kobiet różni się od naszej? Wiesz, że może to być celowa zagrywka z jej strony, żeby defique vel koxak wykazał więcej zaangażowania?

 

 

To juz pytanie do samego zainteresowanego by okreslil sie sam ile sie wykazal. Moze za malo, moze w sam raz, moze za duzo.. Mi to wyglada na taka sytuacje, ze Ona sie do niego dystansuje a jak nie wyjdzie Jej z tamtym to sie naszym kolega na serio zainteresuje. Przykre ale moze prawdziwe..

 

Powiem tak, ja się chciałem spotkać ale jakoś nie w akademiku. Zaproponowałbym spacer, ale wtedy było bardzo zimno, zaproponowałem kino - nie mam kasy. A następnego dnia widzę, że ów kolega za jej przyzwoleniem przegląda portfel i są tam pieniądze, nie wiem może już zarezerwowane na jakiś cel czy coś, a do teraz to mocno chora jest tylko na wykłady chodzi, żeby nie mieć zaległości. Nie wiem może to i przypadek, ale w jednym z wariantów w mojej głowie jest to zbyt wiele przypadków. Odkąd poinformowała mnie, że nie wie co czuje do gościa i tym jak się zachowywała to co napisał Manort wydawało mi się sensowne. Teraz jednak zachowuje się zaproponowała termin do kina, wczoraj jak nie poszedłem na wykład to eski dlaczego mnie nie ma i potem czy chory jestem. Chyba że im nie pykło :-k

 

Ja już nie wiem jak do tego wszystkiego podchodzić mam w głowie kilka wersji i każda po części jest bez sensu. W sumie to chyba błąd, że "wróciłem" bo bym miał to wszystko gdzieś a tak się męczę.

Odnośnik do komentarza

Tylko cholera nie pasuje mi to, bo pamiętam, że jakoś zanim to wszystko się zaczęło dziać. Piliśmy sobie piwko i koleś mówił, że ona mu się podoba i że potrzebuje takiej osoby czy coś w tym sensie. Po tym kinie chyba lepiej dam sobie spokój , ale znając życie coś "znaczącego" się do tego czasu wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Trafia mnie juz powoli. Nie wiem kompletnie o co chodzi, co zrobilem (czy w ogole cokolwiek) nie tak jak powinienem, dlaczego nagle wszystko sie tak zjebalo :roll: Jakies durne gadki o udowadnianiu czegos, brak kontaktu, przesuwanie daty spotkania (tutaj napisze ciut wiecej, bo to sa jaja jak berety, mielismy sie spotkac w srode, powiedziala, ze nie moze bo musi sprzatac bo rodzinka przyjedzie, po czym o 18 napisala ze idzie do kolezanki, padla propozycja z jej strony, ze moze dzisiaj po czym wczoraj mi pisze, ze jednak nie bo to nie wypada, znowu piatek...a po co w piatek jak mozemy w niedziele ... :roll: ) Nie rozumiem tego w ogole. Staram sie zeby nie odczula tego, ze nie mam ostatnio zbyt duzo czasu, chce nawet 2x w tyg sie spotykac (mieszka 50km ode mnie) jednak i to jest skutecznie zlewane. Czuje sie... (tak, to jest ten moment w ktorym mozna sie smiac) samotny jak nigdy przedtem. Juz kilka razy w ciagu ostatnich miesiecy "stawalismy pod sciana" i ratowalismy to co sie zjebalo ale z kazda taka akcja mam coraz mniej zapalu i checi do tego wszystkiego :roll:

Odnośnik do komentarza

wiesz na moj gust jesli juz miales kilka razy taka sytuacje, ze wszystko stawalo na ostrzu noza to w koncu za ktoryms razem sie posypie calkowicie...

 

wiem, ze to banal, ale byc w zwiazku to niestety musza chciec obie strony - albo niech Ci wyjasni o co jej chodzi albo pewnie z bolem serca ja olej, bo do niczego to nie prowadzi...

 

moze sie wtedy opamieta.

Odnośnik do komentarza
Jak ją oleje, to będzie gadka, że mężczyzna powinien zdobywać kobietę.

zeby kogos zdobywac to ten ktos musi chciec byc zdobywany - to nie wojna, gdzie sie atakuje, a druga strona broni sie jak moze...

 

jak ja oleje i nie bedzie zadnej reakcji z jej strony to niechze sobie dziewczyna placze w poduszke, ze to on ja powinien zdobywac albo nawet niech jemu robi takie wyrzuty - jesli sama nie wykaze choc odrobiny inicjatywy to nic z tego nie bedzie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Przyszla mi do glowy jeszcze taka mysl, ze moze dziewcze chce mi pokazac w ten sposob, ze tez ma "bardzo wazne sprawy" i ja nie jestem w centrum jej zainteresowan :-k

 

Dziwne to wszystko, malo zrozumiale, pozbawione logiki...

Zadzwonila, wyjasnila, przeprosila, znowu jest dobrze...Ciekawe do kiedy :-k

Nic z tego nie rozumiem, moze jestem za glupi, zeby z kims byc ? :]

Odnośnik do komentarza
Mloda jest wiec wszystko sie wyjasnia, niezdecydowana :) a kogos innego pod reka nie masz? Zacznij ja z leksza olewac i zobaczysz co bedzie. Albo porozmawiaj z Nia szczerze po prostu by Ci wyjasnila o co chodzi. Jak nie bedzie potrafila to Jej problem a Ty go bedzie mial z glowy (a raczej ją :P)

złamałem swoje postanowienie unikania przez okres wolnego [coś cienki w tym jestem ;/] i pogadaliśmy na gg. Jak dla mnie to ona ma po prostu frajdę, że ma dwóch adoratorów, nie omieszkała wspomnieć z kim to spacer miała. Żałuje, że jakoś wyszło tak, że przyjdzie po mnie na dworzec

Mogę wykorzystać koleżankę bo się na jutro u mnie w akademiku na farbowanie umawialiśmy, tylko nie wiem czy to chamskie nie będzie :-k

Odnośnik do komentarza
Ja bym swojego czasu sam się "nią" pobawił, a nie dałbym się aby to ona się mną bawiła ;] Szalej i korzystaj z życia dopóki możesz

 

Amen. Po co się martwić na zapas? Po co próbować zrozumieć kogoś, kto (jak wynika z Twojej opowieści) ma jeszcze niepoukładane w głowie (cisną się na usta inne, bardziej dosadne określenia, ale nie chcę Cię urazić :) ). Po co zastanawiać się, czy ona chce Ciebie, a może tego drugiego? A może dziś Ty, a on jutro w kinie, a Ty potem ją odbierzesz? A ona potem swoim koleżankom opowie jak to robiła w wała dwóch facetów?

Odnośnik do komentarza
Ona identyfikuje się z subkulturą skinheads...od razu zaznaczam, że nie jest łysa.

 

:rotfl:

 

Daje mi wyraźne znaki, ale...no właśnie. Z początku trzymałem dystans, ale chyba zaczęła działać chemia...

 

Poza tym ma wytatuowaną dziarę (herb Śląska) na łopatce, więc domyślacie się - jest fanką Śląska, jak i ja, więc nie robiłaby mi wyrzutów, że jeżdżę na wyjazdy...

 

Guli ! Takiej to chyba ze świecą szukać ? Życze Wam jak najlepiej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...