Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna i prawo


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna nie lubic Giertycha ale trzeba mu oddac, ze podczas dzisiejszego posiedzenia w mistrzowski sposob zrobil z Kurskiego idiote i klamce (w sumie nie musial :P ). Wypunktowal go na spokojnie az cala sala zaczela krzyczec: "Kurski oszust!"

Święte słowa. Sam polewałem z tego. Big Roman zrobił to po mistrzowsku :keke:

Szczególnie cios końcowy, który chyba Kurskiego na deski już posłał (nie próbował chyba nawet prostować): ten z drugą pomyłką PiSu w sprawie mundurków oraz z Benedyktem XVI :lol: Pierwszy raz poczułem cień sympatii dla mojego byłego ministra :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza

Faktycznie Roman wczoraj Kurskiego znokautował w pięknym stylu. A dzisiaj Kaczyński powiedział, że to były ich pomysły, które kazali Giertychowi realizować. Tym bardziej dziwne, że nie głosowali za swoimi pomysłami bo jak Giertych mówił i w sejmie i senacie połowa PiS była przeciw. A co do Pawlaka to powiedział, że aby oddać głos na tak to należy wcisnąć zielony przycisk z plusem. Całego posiedzenia nie oglądałem ale akurat udało mi się trawić na najlepszy moment.

Odnośnik do komentarza
Mozna nie lubic Giertycha ale trzeba mu oddac, ze podczas dzisiejszego posiedzenia w mistrzowski sposob zrobil z Kurskiego idiote i klamce (w sumie nie musial :P ). Wypunktowal go na spokojnie az cala sala zaczela krzyczec: "Kurski oszust!"

Święte słowa. Sam polewałem z tego. Big Roman zrobił to po mistrzowsku :keke:

Szczególnie cios końcowy, który chyba Kurskiego na deski już posłał (nie próbował chyba nawet prostować): ten z drugą pomyłką PiSu w sprawie mundurków oraz z Benedyktem XVI :lol: Pierwszy raz poczułem cień sympatii dla mojego byłego ministra :lol: :lol:

 

A dziś bulterier PiS'u replikując to wystapienie Giertycha nie mógł sobie odmówic "pojechania po bandzie" stwierdzeniem :Kaczyński w Cardiff wywalczył Euro 2012 dla Polski :lol:

Odnośnik do komentarza

Nie no po prostu to w jaki sposób Kurski broni się w "Teraz My" jest straszne. Zastanawiam się jak ktoś taki może rano spojrzeć w lustro. Bosak kulturalnie, grzecznie, bez jakichś chamskich i nie mających związku z dyskusją podjazdów a Kurski ... jak to Kurski. Byle głośniej, byle więcej, byle bardziej chamsko ... A z dzisiejszej konferencji to powalił mnie na łopatki jeszcze jeden tekst: Pan Giertych odmówił wzięcia udziału w dzisiejszym programie "Teraz My" ponieważ jego doradcy ds. wizerunku publicznego powiedzieli mu iż w tej dyskusji zostałby poprostu ośmieszony ponieważ jego argumenty nie mają żadnej wartości. Pi razy drzwi, sens ten sam. A z tym Euro to też przysrał :/.

 

A tak jeszcze chciałem nawiązać to ostatniej kadencji sejmu. Nie wiem jak Wy uważacie ale jak dla mnie największym przegranym tych ostatnich miesięcy jest PO. Stracili naprawdę dużo. Zamiast prowadzić jakąś konkretną dyskusje która miała by na celu pokazanie ich wyższości na PiS'em ci postanowili przyjąć reguły partii Kaczorów i wdali się z nimi w długą, bezowocną pyskuwkę. Miast prowadzić porządny gabinet cieni oni postanowili zatańczyć tak jak im PiS zagrał. Chamstwo za chamstwo, docinka za docinke, prowokacja za prowokacje. Wyszło im to strasznie , zniżyli się do poziomu Kaczorów i jak dla mnie niczym już praktycznie się od nich nie różnią. Swego czasu jeden z forumowiczów miał w swoim podpisie pewną bardzo fajną sentencje która tutaj pasuje jak ulał, "Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cię do swego poziomu a potem pokona większym doświadczeniem". Do tej pasuje to idealnie.

 

Ja osobiście w najbliższych wyborach na pewno na PO nie zagłosują a w dniu dzisiejszym najbliższym jestem tego aby oddać głos nieważny...

Odnośnik do komentarza
Zamiast prowadzić jakąś konkretną dyskusje która miała by na celu pokazanie ich wyższości na PiS'em ci postanowili przyjąć reguły partii Kaczorów i wdali się z nimi w długą, bezowocną pyskuwkę. Miast prowadzić porządny gabinet cieni oni postanowili zatańczyć tak jak im PiS zagrał. Chamstwo za chamstwo, docinka za docinke, prowokacja za prowokacje. Wyszło im to strasznie , zniżyli się do poziomu Kaczorów i jak dla mnie niczym już praktycznie się od nich nie różnią. Swego czasu jeden z forumowiczów miał w swoim podpisie pewną bardzo fajną sentencje która tutaj pasuje jak ulał, "Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cię do swego poziomu a potem pokona większym doświadczeniem". Do tej pasuje to idealnie.

 

Widzę, że nie pamiętasz ostatnich wyborów i kampanii wyborczej - właśnie dlatego, że PO nie zniżyło się do poziomu PiS to przegrało w tych wyborach - przez swoją "grzeczność" przesra.... wybory

Odnośnik do komentarza
Ja osobiście w najbliższych wyborach na pewno na PO nie zagłosują a w dniu dzisiejszym najbliższym jestem tego aby oddać głos nieważny...

 

Jabol, nie musisz się fatygować do urny z takim założeniem, bo końcowe wyniki i tak liczy się na podstawie poprawnie oddanych głosów. Ale jeśli Ci ulży, jak na karcie do głosowania wypiszesz pare zniewag nana znienawidzonych polityków, to serdecznie zapraszam :]

 

Aha, jakbyś jednak zmienił zdanie po zabazgraniu karty i chciałbyś zagłosować, to jeszcze będziesz miał szansę, bo taka karta będzie ważna, o ile w kwadraciku będzie tylko jeden krzyżyk. Zatem głos na Kurskiego z napisem, że Giertych jest gópi będzie ważny :)

Odnośnik do komentarza
Jabol, nie musisz się fatygować do urny z takim założeniem, bo końcowe wyniki i tak liczy się na podstawie poprawnie oddanych głosów.

 

No dobrze, ale chyba taki głos wlicza sie we frekwencje :> ? A w wspanialej demokracji każdy obywatel ma prawo wyrazić swoja opinię i jeśli Jabol leje na wszystkich, to powinien to jakoś okazać na karcie głosowań.

Odnośnik do komentarza
Widzę, że nie pamiętasz ostatnich wyborów i kampanii wyborczej - właśnie dlatego, że PO nie zniżyło się do poziomu PiS to przegrało w tych wyborach - przez swoją "grzeczność" przesra.... wybory

 

Pamiętam, pamiętam. Nie zmienia to faktu że w moim osobistym odczuciu zrobili krok w tył.

 

Jabol, nie musisz się fatygować do urny z takim założeniem, bo końcowe wyniki i tak liczy się na podstawie poprawnie oddanych głosów. Ale jeśli Ci ulży, jak na karcie do głosowania wypiszesz pare zniewag nana znienawidzonych polityków, to serdecznie zapraszam

 

A gdzie ja napisałem że chce na karcie jakieś oszczerstwa umieszczać? Po prostu na dzień dzisiejszy nie ma dla mnie na Polskie scenie politycznej żadnej partii na którą bym mógł oddać głos. W takie sytuacji nie zaznaczam nic albo skeślam wszystkie partie i głos jest nieważny. Swój obowiązek spełnie, frekwencja w góre.

Odnośnik do komentarza

Ludzie IV RP majacy rozliczac "komune" (z jakiegos onetowego forum) :

 

1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP. Członek PZPR. Skazywał Solidarnościowców w stanie wojennym.

2. Zbigniew Wasserman - Minister koordynator ds. służb specjalnych IV RP. PRLowski prokurator.

3. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP. Członek PZPR.

4. Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- Członek PZPR i UP.

5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR i SLD.

6. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - Członek PZPR.

7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP- Członek PZPR. i SLD.

8. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. Członek PZPR.

9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP- Członek PZPR.

10. Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu IV RP. Członek PRON.

11. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - - Członek PZPR.

12. Romuald Poliński- kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. - Członek PZPR doradca SLD.

13. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP - - Członek PZPR.

14. Ryszard Siewierski- Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP- - Członek PZPR.

15. Karol Karski (PiS) obecnie radykalny przewodniczący komisji IV RP ds. zmian w ustawie lustracyjnej. We władzach centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW.

16. Stanisław Kostrzewski, od 25. 02. 2006 skarbnik PiS - Członek PZPR.

17. Jerzy Bahr, ambasador RP w Moskwie. - Członek PZPR.

18. Krzysztof Czabański, prezes Polskiego Radia S. A - Członek PZPR.

19. Stanisław Podlewski, dyrektor departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa- Członek PZPR.

20. Marcin Wolski, dyrektor I programu PR - Członek PZPR.

21. Tomasz Gąska, wiceprezes Radia PiK z nadania Kaczyńskich. - Członek PZPR.

22. Bolesław Borysiuk wybrany do KRRiT za zgodą Kaczyńskich. Lata w PZPR.

23. Konrad Kornatowski - Szef Policji, prokurator PRL-owski

24. Janusz Kaczmarek - minister MSWiA - członek PZPR

25. Andrzej Lepper - wicepremier, minister rolnictwa - wielokrotny przestępca, członek PZPR...

 

Szalowa 18-letnia Edyta: Zrodlo dla jasnie szanownego pana admina :) : http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.ph...tle=Odnowiciele

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, jakkolwiek nie lubie PiS-u, tak jeszcze bardziej (z racji tego, ze ma to wiekszy wplyw na moje zycie, niz paru pseudopolitykow) nie lubie podawania informacji bez zrodla ("jakies onetowe forum" to dosc enigmatyczne okreslenie), a juz najbardziej nienawidze zanizania poziomu dyskusji do poziomu postow z Onetu, ktore nie wnosza zadnych nowych tresci i tworzone sa przez frustratow pokroju Kurskiego, ktory palcem wskazuje na dziadka Tuska...

 

Byc moze to nieelegancko poprawiac bylego admina, ale to jest post kwalifikujacy sie do usuniecia, a nawet ostrzezenia. Chyba ze zamiast golej listy dopiszesz jakis komentarz, moze pokusisz sie o jakies dywagacje co do roznej postawy czlonkow PZPR (od aktywnego proletariusza po utylitarnego niekomuniste) i do wplywu tegoz czlonkostwa na obecny stan polityki. Obecnie jest to post do wywalenia, smiec, prymitywny bicz na przeciwnika politycznego - malo Ci tego w reklamach wyborczych? Troche godnosci i szacunku do siebie trzeba miec. A takze do ludzi, ktorzy na tym forum Onetu tolerowac nie beda.

Odnośnik do komentarza

http://www.zasady-zobowiazuja.pl/ a konkretniej:

http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.ph...ich_zas.C5.82ug

 

Może to też nie jest zbyt wiarygodne źródło, bo strona robiona przez przeciwników PIS'u ale jeśli ktoś poświęci choćby troszkę czasu na zweryfikowanie zawartych na stronie informacji, to zauważy, że w wiekszości są prawdziwe. Jak chociazby ta o Krzysztofie Putrze (btw: dlaczego nie został skazany?)

 

# Krzysztof Putra, obecny wicemarszałek Senatu z ramienia PiS, w dniu 28 września 2001 r. w Hryniewiczach, gdzie miała powstać nieczynna do dziś oczyszczalnia odcieku, podpisał protokół odbioru końcowego inwestycji. W protokole wyraźnie zapisano, że odebrany obiekt "nie posiada wad trwałych, niedających się usunąć". W dokumencie można także przeczytać, że "[...] oczyszczalnia odcieków jest wykonana i znajduje się w fazie rozruchu technologicznego. [...] Przekazanie końcowe zamawiającemu i użytkownikowi nastąpi po zakończeniu rozruchu". Putra był prezesem miejskiej spółki Lech, która miała przejąć użytkowanie oczyszczalni. W dniu odbioru oczyszczalnia nie była w trakcie rozruchu, nie działała i nie działa do dzisiaj, mimo że władze Białegostoku zapłaciły wykonawcy (spółka Arka Konsorcjum S.A. z Poznania) 4 mln zł. Dokument został podpisany tylko po to, by Bank Ochrony Środowiska mógł uruchomić ostatnią transzę kredytu dla Arki (w wysokości 1,4 mln zł), którą można było wypłacić najpóźniej do 30 września. Protokół opisywał więc fikcję, a wszyscy, którzy go parafowali, potwierdzili nieprawdę.

 

* 14.05.2007 - mimo zaproszeń pan marszałek nie zaszczycił posiedzenia Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Białegostoku, badającej sprawę Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach. Putra poinformował komisję, że najbliższe wolne terminy w jego kalendarzu to 4, 11 i 18 czerwca i w jednym z nich może porozmawiać z radnymi. Komisja oczekiwała na wicemarszałka 4 czerwca, jednak - jak stwierdza jej raport - Putra oszukał komisję i nie pojawił się na przesłuchaniu w tym dniu. Pełen raport na stronie Rady Miejskiej Białegostoku.

Odnośnik do komentarza
Byc moze to nieelegancko poprawiac bylego admina, ale to jest post kwalifikujacy sie do usuniecia, a nawet ostrzezenia.

A niby dlaczego ? Napisane jest gdzies, ze musze do kazdego posta dolaczac zrodlo ? Jakos krytykuje tych ludzi ? Podalem tylko liste, a kto chce sprawdzic autentycznosc, moze sobie sam sprawdzic - google, wikipedia nie boli bo inne zrodla moga byc postrzegane jako nieobiektywne (GW itp. ;) )

 

Chyba ze zamiast golej listy dopiszesz jakis komentarz,

A dlaczego mam komentowac ? O to chodzi, zeby kazdy zastanowil sie nad tym sam :)

 

Dla mnie osobiscie to bardzo dobry post byl (ten na onecie) bo nie zdawalem sobie do tej pory sprawy, jak pokazna jest taka lista. Warto, aby inni mogli ja obejrzec i sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Napisane jest gdzies, ze musze do kazdego posta dolaczac zrodlo ? Jakos krytykuje tych ludzi ? Podalem tylko liste, a kto chce sprawdzic autentycznosc, moze sobie sam sprawdzic - google, wikipedia nie boli bo inne zrodla moga byc postrzegane jako nieobiektywne (GW itp. ;) )

W paru miejscach przypominamy o tym, zeby wszedzie dawac zrodlo, jest to prawo zwyczajowe CMF, ale jesli chcesz, to chetnie dopisze.

 

Co do podawania golych list - przyklad Wildsteina naprawde niczego Cie nie nauczyl? Rownie dobrze moglbym tu podac liste transseksualistow, na ktorej szczycie umiescilbym Ciebie - a kto chce sprawdzic autentycznosc, to by sobie sam sprawdzil...

 

O wiarygodnosci Wikipedii oraz ogolu stron indeksowanych przez Google takze nie ma co dyskutowac. Nie trzeba wcale dobrze szukac, zeby dowiedziec sie np., ze Kuba Wojewodzki jest Zydem. Dowiedziec sie mozna oczywiscie z listy Zydow, a kto chce sprawdzic autentycznosc... etc.

Odnośnik do komentarza

Merytorycznie do niczego to, niestety, nie prowadzi, ale jest skuteczne - ladnie to Olejnik pokazala. Ale PO inwestuje w biale plansze, w sumie ode mnie prywatny, doceniany przez mikroskopijny promil elektoratu, plus, ze nie ida w tania propagande (jeszcze...), tylko kampanie pozytywna, ale na kilometr smierdzi to nuda i brakiem efektow...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...