Skocz do zawartości

Sprzęt AGD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Hmm, przede mną chyba najważniejszy wybór, jeśli chodzi o AGD - czyli lodówka. Urządzenie będzie stało w salonie z aneksem kuchennym. Na tę chwilę wybrałem sobie 3 modele:

 

LODÓWKA BEKO BCN 130000

http://www.ceneo.pl/27974645#tab=spec

 

LODÓWKA LIEBHERR ICUNS 3314 COMFORT

http://www.ceneo.pl/22553529#tab=spec

 

LODÓWKA BOSCH KIN86KF31

http://www.ceneo.pl/29267919#tab=spec

 

Kryteria, jakie sobie ustawiłem, to: lodówka do zabudowy, możliwie cicha praca, no frost (najlepiej pełny), klasa A++, zamrażalnik na dole, budżet to max ~3000 pln. No, i z tego wyszły mi te 3 lodówki. Czy ktoś w jakiś sposób może mi potwierdzić, że któraś z nich to dobry wybór, lub wręcz przeciwnie? A może któryś z moich warunków wcale nie jest konieczny, ewentualnie coś ominąłem ważnego?

 

W ogóle przede wszystkim poczytałbym o waszych doświadczeniach w związku z zakupem lodówki i procesem decyzyjnym :-k

Odnośnik do komentarza

nie liczyłem, z góry założyłem, że powinna być lodówka A++ :-k

 

ja bym to na Twoim miejscu przeliczył.

 

inna sprawa, że imho lodówka w zabudowie to po latach problemy, bazując na tym co jest u rodziców. to co uwzględnij przy projekcie to zostaw sobie nad lodówką miejsce(i tak zwymiaruj drzwi) żeby w przyszłości jak nawali i kupisz większa to nie ma konieczności wymiany mebli kuchennych(czy tak przeróbki)

Odnośnik do komentarza

To wszystko prawda, co mówicie - że mniejsze, że nieco ograniczone, ale to już wiem i (nie)stety jest tak, że będzie ta lodówka w zabudowie.

 

Dlatego jednak bardziej chodziło mi o funkcje i ewentualne opinie, na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie.

Odnośnik do komentarza

Ze sprzętem AGD to chyba tak jak ktoś w Maryni pisał - najlepsze co można zrobić, to pojechać do marketu/marketów i pogadać ze sprzedawcami. Często ziomkowie ogarniają dobrze temat i są w stanie doradzić.

trochę mam to za sobą i co sklep to potrafią różne rzeczy gadać, w jednych polecają lodówki Samsunga w innym uważają, że Samsung to dobre smartfony, ale nie AGD.

 

 

co do samych funkcji, to w obecnym mieszkaniu mam lodówkę bez nofrost, na pewno przydałoby się to w komorze zamrażalnika - rozmrażanie jest upierdliwe. fajnym patentem z tego co widziałem jest półka, którą można wsunąć do połowy jej głębokości, aby wstawić wyższy słoik czy garnek z pokrywką

 

co do komór zero stopni, w sklepie mówili, że dobrze się to sprawdza, jak czytałem opinie klientów na euro.com.pl to na tylej ściane pojawia się szron, producenci twierdza, że tak ma być i żeby produkty nie trzymać przy tylnej ściance

 

to na czym by mi zależało to kostkarka, znajomi mają lodówkę beko z ręczną kostkarką(trzeba zalać i przekręcić to lód spada i można ponownie zalać) - to dla mnie opcja must have jeżeli nie kupię lodówki z automatyczną kostkarką

Odnośnik do komentarza

No ja Ci to mówię jako użytkownik. Nie wiem czy sprzęt innych firm niż Indesit też tak ma, ale moja straszy gości w nocy :) Ogólnie złego słowa nie powiem na temat poziomu głośności, ale jak se zaczyna "strzelać" w środku nocy, to można się przestraszyć ;)

Odnośnik do komentarza

Nom, potwierdzam, mam lodówkę LG z nofrost i czasem jak się załączy wieczorem czy w nocy, to można zawału dostać :)

 

No i ja mam taką kostkarkę, o której pisał Smętek. Fajna rzecz, ale jednak to jest to samo, co zalać foremkę czy woreczek i wsadzić do zamrażarki, więc jak miałbym iść w kostkarkę to już z prawdziwego zdarzenia, ale to wiadomo, trzeba tam wodę doprowadzić. To jest fajny bajer, bo nie musisz pamiętać o kupnie woreczków, ale, jak dla mnie meh...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...