Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Pociesza mnie tylko to, że w długim okresie czasu suma farta i pecha powinna dążyć do zera. Ale wychowanków gratuluję, szkoda, że Lech nie ma takich w innych klubach... :]

Za te słupki i poprzeczki z Levadią to jeszcze kilku takich "Mrowców" trzeba żeby się wyzerowało :P

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tobą całkowicie. Jeżeli dalej będą wam pomagać sędziowie i przeciwnicy - możecie być groźni w tym sezonie! :]

 

Wiekszych glupot to ja od dawna nie czytalem,Wez sie lepiej zajmij swoim Leszkiem ktory dostal baty od Cracovi :] Niz ocenianiem ile to Wisełka ma farta a i jeszcze sedziowie pomagaja :lol: Niedlugo wyjdzie ze pomaga nam pogoda, krzywe boisko i wychowankowie ktorzy sabotuja kazdy klub w ktorym graja aby tylko Wisla zdobyla mistrza :lol: Prosze nie kompromituj sie swoim dziwnym tokiem rozumowania mowiac na drobra skutecznosc fart :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Te napinki zakompleksionych są już nudne. Nie wiem dlaczego wszystkich tak boli, że Wisła zmierza (i pewnie zdobędzie) w pełni zasłużone trzecie mistrzostwo.

Wielkie podziękowania za głos zdrowego rozsądku :respect:. Co roku słychać szumne zapowiedzi ze strony Lecha o mistrzostwie, a zawsze kończy się tak samo. Teraz już Wisła po 4 kolejkach ma 6 punktów przewagi i kibice Lecha nie mogą tego znieść, ale mówienie o pomocy sędziów jest mega żałosne :].

Odnośnik do komentarza

Cóż, wydaje mi się, że te 12 punktów na koncie to zasługa właśnie przegranej z Levadią. Cieszy że piłkarze potraktowali sprawę ambicjonalnie i walczą na 100% w każdym meczu (właśnie ta walka jest tym co obecnie odróżnia Wisłę od Lecha czy Legii). Pytanie - na jak długo to wystarczy? I co po zdobytym kolejnym mistrzoswie (hipotetycznie rzecz jasna :) )?

Odnośnik do komentarza
Napastnik Wisły Kraków, Paweł Brożek nie trafi do Fulham Londyn. Szefowie angielskiego klubu po ostatniej wizycie w Polsce, podczas której oglądali dwukrotnego króla strzelców Ekstraklasy w starciu z Arką Gdynia ostatecznie nie zdecydowali się na jego wykupienie.

 

O transferze Pawła Brożka mówi się już od dawna. Do tej pory jednak snajper "Białej Gwiazdy" nie kwapił się do wyjazdu z kraju, a i sama Wisła nie chciała tracić swojego gwiazdora. Wszystko zmieniło się jednak po odpadnięciu krakowian z eliminacji do Ligi Mistrzów.

 

Szefowie Wisły chcąc załatać dziurę budżetową, która powstała po przegranej w dwumeczu z Levadią Tallin zdecydowali się na sprzedaż jednego ze swoich czołowych piłkarzy. Nie było najemnicą, że największe szanse na zmianę otoczenia ma właśnie Paweł Brożek, którym już przed rozpoczęciem rywalizacji w Champions League interesowali się włodarze Fulham Londyn.

 

Anglicy Brożka oglądali już w pięciu meczach, a na ostatnim pojedynku z Arką Gdynia pojawił się sam trener londyńskiej drużyny w towarzystwie dwóch asystentów, który na własne oczy zobaczyć chciał piłkarza, z którym w najbliższym czasie miałby współpracować. I choć przed rozpoczęciem ligowego meczu obie strony ustaliły warunki transferu definitywnego, o tyle po ostatnim gwizdku sędziego nic już nie było pewne. Przedstawiciele Fulham poprosili Wisłę o cierpliwość i zapowiedzieli, że odpowiedź w sprawie Brożka dadzą do środy.

 

Dziś już wiadomo, że najlepszy snajper polskiej Ekstraklasy w Premier League nie zagra. Menedżerowi Fulham nie spodobał się bowiem występ Brożka w spotkaniu z Arką i jedyne na co Polak mógł liczyć to roczne wypożyczenie z opcją pierwokupu. "Biała Gwiazda" na takie rozwiązanie się jednak nie zgodziła, bowiem liczyła, że za "Brozia" uda jej się zainkasować kwotę oscylującą w granicach 3 milionów euro.

 

Temat przenosin do Fulham jest już zatem historią. Nie oznacza to jednak, że Brożek w Wiśle zostanie. Snajperem cały czas interesują się inne zagraniczne kluby. Menedżer piłkarza nie ukrywa, że reprezentant Polski ma jeszcze propozycje z Francji, Ukrainy, Rosji i Austrii.

 

 

 

 

GOOOL.pl

No i z wyjazdu do Anglii nici. Może i dobrze, przecież on by tam miesiąca nie przeżył :).

Odnośnik do komentarza

No, to ta fuksem zdobywająca mistrzostwa Wisła, z Pawłem Brożkiem, który w wieku 25 lat pokazał pełnię potencjału, znowu wygrywa. Tym razem pokonała w zasadzie wicelidera, jeśli idzie o sportowe osiągnięcia obecnego sezonu. Co prawda chciałem, żeby Franek strzelił Wisełce gola, ale i tak jestem zadowolony z wyniku. Mam nadzieję, że w tym sezonie pozycja lidera okupowana będzie przez jeden zespół i nikt nie będzie mówił, że mistrzem powinien być ten czy inny zespół, bo udało się błysnąć w kilku meczach. Mistrz jest tylko jeden :)

Odnośnik do komentarza

No, to ta fuksem zdobywająca mistrzostwa Wisła, z Pawłem Brożkiem, który w wieku 25 lat pokazał pełnię potencjału, znowu wygrywa. Tym razem pokonała w zasadzie wicelidera, jeśli idzie o sportowe osiągnięcia obecnego sezonu. Co prawda chciałem, żeby Franek strzelił Wisełce gola, ale i tak jestem zadowolony z wyniku. Mam nadzieję, że w tym sezonie pozycja lidera okupowana będzie przez jeden zespół i nikt nie będzie mówił, że mistrzem powinien być ten czy inny zespół, bo udało się błysnąć w kilku meczach. Mistrz jest tylko jeden :)

 

Aż dziw, że obok Twojego ego jeszcze coś się zmieści ....

Odnośnik do komentarza

Fajnie że udało się odnieść kolejne zwycięstwo, 10. już z rzędu i 7. z rzędu na wyjeździe, można powiedzieć :D . Ale nie ma się co podniecać, bo trochę mankamentów w grze Wisły dalej jest. Niezmiennie denerwują mnie Diaz i Małecki i to mimo że ten pierwszy strzelił gola a drugi zaliczył asystę. Obaj grali niechlujnie, tracili piłki w łatwych sytacjach. Diaza ratuje jeszcze solidna gra w destrukcji, ale Małeckiemu należy się solidna bura, bo może i powinien grać znacznie lepiej. Do tej dwójki dzisiaj doszlusował, a właściwie powrócił Łobodziński, który po niezłym początku sezonu znowu zaczyna "zachwycać" i pewnie jak wrócą Boguski i Garguła, Wojtek znowu powędruje na ławę. Kirm, jakby tylko poprawił dośrodkowania, to by rozpieprzył te ligę na drobne kawałeczki. Tak, to na razie robi tylko dużo szumu, ale i tak jest pożyteczny.

 

Obrona nie do przejścia, dopóki nie musiał zejść Głowacki, potem pechowa bramka (pewnie zaraz zacznie się znowu masowe najeżdżanie na Pawełka, a on tu jest w zasadzie bez winy. Zawalili Marcelo do spółki z Jopem) i zrobiło się nerwowo, Jaga mogła nawet wyrównać. Widać, że zabrakło tu zgrania, a i umówmy się, że Mariusz to nie Arek (chociaż podejrzewam, że gdyby w kadrze była jakaś plaga kontuzji na pozycji OŚ, to Leo prędzej by sięgnął po Jopa niż Głowę :keke: ).

 

Generalnie były fajne momenty, przede wszystkim początek drugiej połowy, gdy Wisła wysokim presingiem odzyskiwała błyskawicznie piłkę i konstruowała fajne akcje, ale potem znowu wdarło się rozprężenie, co zaskutkowało tą przypadkową bramką. Umówmy się - jeżeli chcemy coś w Europie osiągnąć, to w Polsce nie wystarczy tylko wymęczać zwycięstwa, ale trzeba rozwalać kolejnych rywali, grając przez 90 minut wysokim presingiem i aplikując im po kilka bramek. Bo na Europę takie odpieprzanie maniany, jak to od 60. minuty nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Tak oglądając sobie powtórkę pierwszej bramki dla Wisły uważam(oczywiście jako kibic Jagi), że Głowacki wybijał ją już zza linii, no ale to była taka sytuacja "na styk" i ciężko wymagać od sędziego żeby widział wszystko to nie sądzę, że wypaczył wynik.

Odnośnik do komentarza

dygresja towarzysko- sportowa:) --> wczoraj bylem na grillu, brac meska po jakims czasie poszla na C+ ogladac Inter -AC Milan, i moj znudzony pilka, ale lekko sledzacy nasza liga piknikowy kolega:)powiedzial (cyt) "I znów ta ...Wisła zdobedzie mistrza...ehh dlaczego ten Lech gra tak słabo":)) - -->wymowa tego byla dosc oczywista- Wisełka ma patent na lige chyba, jest mistrzen naszego podórka ligowego, ale bez obrazy dla tej druzyny, ludzie zaczynaja tesknic za zmiana heheh, szczegolnie patrzac na wystepy europejskie- bo chyba wiekszosc juz stracila wiare na jakiekolwiek europejskie podboje tego składu:))

Odnośnik do komentarza

fizolek - niby racja, ale kto to daje jakąś nadzieję na zawojowanie LM? Lech, który w lidze obrywa od byle kogo, a w LE przestraszył się możliwości zwycięstwa z przeciętnym FC Brugge? Legia, której gra nawet w naszej praśnej lidze przyprawia o ból zębów nawet największych jej zwolenników?

 

Może Lech Smudy rokował jakieś nadzieje, ale obecnie mówienie, że ktoś inny będzie miał większe szanse na awans do Ligi Mistrzów niż Wisła, ba że ktokolwiek będzie miał taką szansę, to pobożne życzenia. Takie przemyślenia mam po tej kolejce...

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że mi to rozjaśniłeś, bo bym nie wiedział :>. Po co to piszesz? O porażce z Levadią napisano już chyba wszystko co było możliwe, każdy wie, że to kompromitacja i frajerstwo stulecia. Pokazuję tylko, że nie ma obecnie w Polsce drużyny, która zagwarantowałaby nam przyzwoity występ w pucharach. Jeżeli myślisz, że napisałem to, żeby komuś dopiec, jesteś w błędzie.

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z tym, że w lidze wymiatacie nie macie sobie równych(jak na razie), w tamtym sezonie mogła was powstrzymać zarówno Legia jak i Lech, tylko że tym razem obie te ekipy zaliczają fatalny start. Powiem tak, zapowiada się na to, że jesteśmy skazani na mistrzostwo Wisły, mam tylko nadzieję, że odpowiednio się dozbroicie przed eliminacjami.

Odnośnik do komentarza
Zgodzę się z tym, że w lidze wymiatacie nie macie sobie równych(jak na razie)

Fajnie że się zgadzasz, tylko nie wiem z kim, bo ja nie o tym pisałem :). Na dziś Wisła, Legia czy Lech w pucharach mogą liczyć co najwyżej na uśmiech szczęścia, taki jaki spotkał Debreczyn, czy kiedyś Artmedię i to jest smutne.

Odnośnik do komentarza

no tak, bo mistrzostwo drużyny, która na razie nie straciła punktów, to coś strasznego :picard: może i w tamtym sezonie Wisłę mogły pokonać Lech i Legia, ale tego nie zrobiły. Halo, czas się otrząsnąć i o chwilowym przebłysku zapomnieć, bo Lech błyszczał przez rundę, a Wisła zdobyła 6 mistrzostw w ciągu minionych 10 lat, bez fuzji, przechodzenia na licencję drużyny nieumoczonej, itd.. Amen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...