Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli Cupiał ma za grosz inteligencji to ściagnie kogoś spoza Polski. Wyjścia są dwa, jeśli zależy mu na wizerunku klubu.

Albo na serio zespół wzmocnić, wydając duże pieniądze na dobrych pikarzy i porządnego, doświadczonego trenera, albo odejść z Wisły.

Jeśli mu nie zalezy to zatrudni jakiegoś trenerka z krajowego bagienka, zwolni paru kolesiów, pogrozi palcem kadrze Wisełki, sprzeda paru graczy, zarobi /odrobi trochę kopiejek i nadal w Krakowie będzie marazm, i bylejakość, a w Europie śmiech.

 

Swoją drogą ciekawe, czy Alvarez bardzo się cieszy, że nie zaczekał 48h z podpisaniem kontraktu :-k

Myślę, że Wisła skusiła go Europą, której po 24 h już nie ma.

Odnośnik do komentarza
- Dla mnie to takie trenerskie Waterloo. Nie chcę jeszcze podejmować decyzji, dam sobie jeszcze kilkanaście godzin, ale nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo trudny moment. Trzeba się poważnie zastanowić, w którym kierunku ma to wszystko pójść - zakończył Skorża.

 

http://sport.onet.pl/0,1248711,2013485,wiadomosc.html

 

Czuję, że będzie rezygnacja, a nie dymisja

Odnośnik do komentarza

http://hostuje.net/file.php?id=729fa95af82dc5a0179171fe8cc07a36

 

Mini skrot. (zrodlo: BramkiPolakow.net)

 

Tego co zrobil Pawelek to sie nie da opisac :roll: Pierwszy do odstrzalu po Skorzy a nawet i przed.

Czy ja wiem? Miał pod słońce, piłka skozłowała. Wcale nie był to łatwy strzał. Zdecydowanie gorzej zachowywali się wcześniej napastnicy. Ćwielong powinien w okręgówce grać z taką skutecznością a nie w meczach w pucharach europejskich. No, ale to już polityka transferowa klubu. Żenada.

Odnośnik do komentarza

Dobra, czas na jakąś merytoryczną wypowiedź:

 

Scenariusz marzeń (nierealny):

Cupiał zrozumiał swoje błędy. Zatrudnia dyrektora sportowego i trenera z zagranicy, daje im określone pieniądze, nieograniczoną władzę, czas i zadanie zbudowania profesjonalnego klubu od podstaw. Nawet w razie złych wyników w pierwszym sezonie, wytrzymuje i czeka na efekty. Za dwa lata Wisła zdobywa mistrzostwo i awansuje do LM (trochę wstawiony jestem, więc wybaczcie te bzdury :D )

 

Scenariusz realny:

Cupiał zwalnia Wilczka, Bednarza i Skorżę, zatrudnia jakiegoś zgranego polskiego trenera jako dyrektora sportowego, Smudę jako trenera, prezesem zostanie ktoś z TF. Po nieudanej rundzie zwalnia Smudę, nowym trenerem zostaje dyrektor sportowy, który w marcu też dostaje kopa w tyłek. Sezon dokańcza Moskal albo inny Kulawik. Wisła kończy sezon w środku tabeli. Cupiał się wkurza, zatrudnia nowego dyrektora sportowego i porządnego trenera, daje pieniądze na porządne wzmocnienia. Wisła zdobywa mistrza, szykuje się do kolejnej batalii o LM, wszyscy oczekują wzmocnień, a tutaj... taki ch** :D .

 

Jeszcze istnieje taki scenariusz że Cupiał się wkurza i rzuca wszystko wpizdu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...