Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rozegrano kolejny sparing:

 

Wisła Kraków - HNK Rijeka 2:0 (2:0)

1:0 Piotr Brożek 9 min

2:0 Wojciech Łobodziński 11 min

 

Żółte kartki: Diaz (Wisła) i Matija (Rijeka)

 

Wisła: Pawełek (46 min - Nurković) - Burliga, Głowacki (67 min - Czekaj), Marcelo, Piotr Brożek (71 min - Janik) - Łobodziński (46 min - Ćwielong), Cantoro (46 min - Jirsak), Diaz (71 min - Mączyński), Kirm (67 min - Varga) - Paweł Brożek (67 min - Vinicius), Małecki

 

Rijeka: Radman (46 min - Mance) - Ljubović (46 min - Kreilach), Cagalj (46 min - Cerić), Budicin (46 min - Turkalj), Tadajević - Pamić (76 min - Stepcić), Landeka, Strok (58 min - Gerc), Fernandez (60 Matija) - Kriżman, Sharbin (46 Miladin)

 

Podobno Kirm szarpał i walczył :). Chciał się pewnie pokazać z dobrej strony na początek ;) pomimo że to tylko sparing to fajnie :). Zaliczył asystę przy trafieniu Brożka.

Odnośnik do komentarza

Mnie dziwi, że po takim występie od razu nie podpisali kontarktu z Nurkoviciem, tylko szukają jeszcze nie wiadomo kogo. Wątpie, aby znaleźli innego, lepszego za taką cenę. Ciekawe jak się musi czuć zawodnik, który zrobił wszystko co mógł, a i tak się wahają (no w sumie nie wyszedł mu mecz z Ujpestem, ale w tak ekstremalnych warunkach nie powinnien być brany pod uwagę).

Odnośnik do komentarza
Już jutro na zgrupowaniu Wisły w Austrii ma się pojawić David Braz z Panathinaikosu Ateny. Wszystko wskazuje na to, że problem będący kością niezgody między klubami został przezwyciężony.

 

Jeszcze w piątek planowane od dawna wypożyczenie Brazylijczyka stanęło pod znakiem zapytania. Wisła i Grecy ponownie nawiązali jednak rozmowy i wygląda na to, że uda się sfinalizować wypożyczenie 22-letniego obrońcy do krakowskiego klubu.

 

Braz jest piłkarzem mogącym grać na boku obrony, na stoperze, a nawet na pozycji defensywnego pomocnika. Ostatnie pół roku spędził w klubie z Aten, gdzie nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w składzie.

 

Takie wypożyczenie bardzo by mnie zadowoliło, mam nadzieję, że z klauzula transferu za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza

Nurkovic w meczu z Rużomberokiem i teraz z Rijeką, obronił sytuacje sam na sam, strzał w okienko i parę innych bardzo groźnych.

Mam nadzieję że chociaż jako sensowna rezerwa dla Mario zostanie. A z takimi umiejętnościami to może go ze składu spokojnie wygryźć.

Z innych dobrych informacji- Braz jednak przyjedzie na zgrupowanie, fajnie byłoby zakontraktować go i Jopa, wtedy obrona byłaby załatana.

 

Edyta pokazuje skrót meczu z Rijeką.

Odnośnik do komentarza
Już jutro na zgrupowaniu Wisły w Austrii ma się pojawić David Braz z Panathinaikosu Ateny. Wszystko wskazuje na to, że problem będący kością niezgody między klubami został przezwyciężony.

 

Jeszcze w piątek planowane od dawna wypożyczenie Brazylijczyka stanęło pod znakiem zapytania. Wisła i Grecy ponownie nawiązali jednak rozmowy i wygląda na to, że uda się sfinalizować wypożyczenie 22-letniego obrońcy do krakowskiego klubu.

 

Braz jest piłkarzem mogącym grać na boku obrony, na stoperze, a nawet na pozycji defensywnego pomocnika. Ostatnie pół roku spędził w klubie z Aten, gdzie nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w składzie.

 

Takie wypożyczenie bardzo by mnie zadowoliło, mam nadzieję, że z klauzula transferu za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza

Taki jeden skrót to trochę mało :/ Na filmiku broni efektownie, ze świetnym refleksem, nie próbuje łapać trudnych piłek, trzymał się linii przy rożnym i wolnym. Na pewno Wisła potrzebuje bramkarza i nie może sobie pozwolić na następne testy i poszukiwania - choćby dlatego powinna brać Nurkovića, umiejętności wystarczające do rywalizacji z Pawełkiem ma na pewno, a sparingiem z Rijeką zmazał złe wrażenie z meczu z Ujpestem.

 

PS. A Pawełek też nie zagrał źle.

Odnośnik do komentarza

Nurković jedna ładna interwencja, w innych za dużo świrowania. Szukają kogoś na równi z Pawełkiem za małe pieniądze, ciężko będzie im znaleźć jednak, bo Pawełek nie jest taki słaby :P. Cebanu poszedł na wypożyczenie do Polonii Bytom, tak więc został Pawełek i Kurto. Dziś ma pojawić się nowy golkiper. Poza tym mówi się o testach medycznych Braza i wypożyczeniu go na rok. Sam nie wiem co o tym myśleć, nie jestem jakoś przekonany do chłoptasia. Jeśli go zatrudnią to nie wiem czy negocjacje (jeśli miały być) z Jopem się odbędą i czy będą miały jakikolwiek sens :-k Wisła zawsze cechowała się oszczędnością Cupiała w ostatnich latach i taki Braz może być brany jako rywal Singlara na prawą stronę jak i ewentualne uzupełnienie dla Głowackiego i Marcelo. Jak dla mnie to trzeba by jeszcze wzmocnić skład obrońcą, bo nie wiadomo w którym momencie może pęknąć Głowacki (oby wcale, ale za kartki pauzować też będzie ;)).

Niedzielan negocjuje z APOELem, mógłby sobie już iść, sio, sio.

Odnośnik do komentarza

Też myślę, że to jakiś ogórek z Serie B albo i C, w najlepszym scenariuszu trzeci bramkarz drużyny Serie A. Zakontraktujmy już tego Nurkovicia. Nawet jeśli nie wygryzie Pawełka, to na pewno konkurencja sprawi, że Pawełek wreszcie będzie skoncentrowany i przestanie może puszczać babole.

Odnośnik do komentarza

No i "wielkie nazwisko z Włoch" się wczoraj nie pojawiło, za to Nurkovic opuścił zgrupowanie, więc szansę na jego zatrudnienie zmalały. Nowy bramkarz dziś też się raczej nie zjawi ze względu na to, że to ostatni dzień na obozie w Austrii. Oprócz tego podobno w Krakowie na testach medycznych pojawił się David Braz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...