Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza połowa przeciętnie, druga świetna (według mnie) kontrolowaliśmy cały czas przebieg tej połowy. Powinniśmy wcześniej strzelić na 2-0. Dwie sety Boguskiego, Niedzielana plus Małeckiego i kilka kontr gdzie zabrakło ostatniego podania tak jak w akcji Jirsaka. Drugi z najtrudniejszych przeciwników (pierwszy Lech) pokonany dość łatwo i to na wyjeździe. Co do naszych to bedzie haniebne jak Leo nie powoła Brożka, a najlepiej dwóch bo są w świetnej formie. Martwi mnie tylko Pawełek bo to już kolejny mecz gdzie żadnej piłki nie potrafi złapać za pierwszym razem, tylko wszystko na raty.

Odnośnik do komentarza

Wracajac do sprawy walkowera

 

W sercach kibiców Wisły Kraków znów pojawiła się nadzieja na to, że z Barceloną można wygrać i to przez rzekomego samobója, jakiego mieliby sobie zafundować Katalończycy. Chodzi tu o doniesienia polskich mediów, które mówiły o prawdopodobnym nie zgłoszeniu do meczowych protokołów Hleba. A jak wiadomo Białorusin w spotkaniu wystąpił, zmieniając w 85. minucie Thierry'ego Henry.

 

Całe zamieszanie związane jest z błędem, który zakradł się do informacji o składach przekazanych dziennikarzom. Zgodnie z ich treścią na ławce rezerwowych Barcelony nie było Hleba. Zamiast niego został wpisany Sylvinho, którego tak naprawdę Guardiola nie powołał. Po meczu polscy dziennikarze zaczęli spekulować... skoro taki błąd zakradł się do materiałów przekazanych żurnalistom, to bardzo możliwe, że znalazł się także w protokole meczowym przesłanym do UEFA.

 

Informacje o możliwym popełnieniu fatalnego błędu przez Dumę Katalonii dotarły nawet do jej działaczy. Szybko jednak okazały się bujdą. Pomyłka była, ale tylko w składach, które dostali dziennikarze. Walkoweru nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Podobne przypadki dotąd były surowo karane przez UEFA. Nie było litości dla Paris Saint-Germain, który grając w sezonie 1997-98 mecz eliminacji Ligi Mistrzów wystawił nieuprawnionego zawodnika. Rywalem paryżan była w Bukareszcie miejscowa Steaua i mimo że to ona wygrała na boisku 3:2, to UEFA zmieniła wynik orzekając walkower dla Rumunów 3:0.

dziennik.pl

 

Хуй (czyt. prącie).

 

:hahaha:

W rewanżu PSG wygrało wtedy 5-0, więc nie wiem czy to byłoby specjalnie dobre info dla Wisły ;]

Odnośnik do komentarza
Świetna gra Pawła Brożka w dwumeczu z Beitarem Jerozolima sprawiła, że polskiego napastnika chciałby mieć u siebie właściciel izraelskiej drużyny Arkady Aidamak - donosi "Przegląd Sportowy".

 

- To świetny piłkarz. Zrobił na mnie duże wrażenie. - powiedział gazecie po meczu w Jerozolimie Gaidamak.

 

 

REKLAMA Czytaj dalej

 

 

 

Rosyjski biznesmen miał również dzwonić do Grzegorza Wędzyńskiego, by wypytać o napastnika Białej Gwiazdy.

 

Ile Beitar chciałby zapłacić za Brożka? Jak twierdzi "PS" od ręki mogłoby to być 1 mln dolarów. Niewykluczone jednak, że będzie więcej.

 

Przegląd Sportowy

Trzymajcie mnie bo nie wyczymię. :rotfl: Za milion dolarów to mogą sobie Piotrka kupić, a nie wiem, czy i na niego by wystarczyło. Może jak ich podmienimy, to nie zauważą, co? :D

Odnośnik do komentarza
Dramatyczna sytuacja Wisły Kraków

Przegląd Sportowy/TK /09:40

 

W meczu przeciwko "Barcie" na pewno nie zagrają: Radosław Sobolewski, Marcin Baszczyński, Mauro Cantoro, Arkadiusz Głowacki.

Wszystko wskazuje zatem na to, że skład na hiszpańską ekipę, będzie wyglądał następująco: Pawełek - Singlar, Kowalski, Cleber, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek.

 

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"

To chyba jakiś żart? A już na pewno niesamowity pech. Skorża znów będzie musiał coś wymyślić.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko cieszy mnie taka sytuacja, gdyż wreszcie może ktoś pójdzie po rozum do głowy i zacznie stawiać na, bądź co bądź, bardzo utalentowaną młodzież, a nie będzie skupowania już ukształtowanych zawodników. Z wychowankiem klubu łatwiej jest się utożsamiać jako kibic Wisły niż z kimś, kto co sezon, dwa zmienia zespół.

Odnośnik do komentarza

Lubos Michel sędziuje we wtorek.

 

Co do zawodników nie grających - ja czekam jeszcze na oficjalne info, bo wygląda ze składu, że będziemy grali 5-3-2 :roll:

Gilik, może i masz rację, no ale to nie mecz dla młodzieży ;). Marcin może nie zagrać z Sobolem, Cantoro nic mi nie wiadomo, a Głowacki już powoli trenuje i może będzie gotów chociaż na 45 min. PS nie wierzę jak innym pismakom, wolę kierować się stroną klubową.

 

EDIT: Martin, masz rację, Cantoro za kartki nie zagra :/ zapomniałem całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Dramatyczna sytuacja Wisły Kraków

Przegląd Sportowy/TK /09:40

 

W meczu przeciwko "Barcie" na pewno nie zagrają: Radosław Sobolewski, Marcin Baszczyński, Mauro Cantoro, Arkadiusz Głowacki.

Wszystko wskazuje zatem na to, że skład na hiszpańską ekipę, będzie wyglądał następująco: Pawełek - Singlar, Kowalski, Cleber, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek.

 

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"

To chyba jakiś żart? A już na pewno niesamowity pech. Skorża znów będzie musiał coś wymyślić.

A może jakiś mały błąd w przygotowaniach, który teraz skutkuje lawiną kontuzji ?

Odnośnik do komentarza
Pewnie, dlatego cieszy pojawienie się w drużynie takich piłkarzy jak Mączyński czy Kowalski, ale obawiam się że taka Barcelona to na razie dla nich trochę za wysokie progi.

może i progi za wysokie, ale teraz kiedy i tak jest już po herbacie powinni zagrać młodzi. Oczywiście nie mówię, żeby wyjść juniorami, ale 2-3 w podstawowym składzie mogłoby się znaleźć. Oczywiście Skorża w rozmowie motywacyjnej powinien, za przykładem FM, powiedzieć, że "nikt nie oczekuje od was cudów" :keke: aby w razie jakiegoś błędu chłopaki się nie załamali.

Odnośnik do komentarza
może i progi za wysokie, ale teraz kiedy i tak jest już po herbacie powinni zagrać młodzi. Oczywiście nie mówię, żeby wyjść juniorami, ale 2-3 w podstawowym składzie mogłoby się znaleźć. Oczywiście Skorża w rozmowie motywacyjnej powinien, za przykładem FM, powiedzieć, że "nikt nie oczekuje od was cudów" :keke: aby w razie jakiegoś błędu chłopaki się nie załamali.

Ty chcesz, żeby Barcelona sobie wyśrubowała nowy rekord strzelonych goli w meczu wyjazdowym? ;)

Odnośnik do komentarza
może i progi za wysokie, ale teraz kiedy i tak jest już po herbacie powinni zagrać młodzi. Oczywiście nie mówię, żeby wyjść juniorami, ale 2-3 w podstawowym składzie mogłoby się znaleźć. Oczywiście Skorża w rozmowie motywacyjnej powinien, za przykładem FM, powiedzieć, że "nikt nie oczekuje od was cudów" :keke: aby w razie jakiegoś błędu chłopaki się nie załamali.

Ty chcesz, żeby Barcelona sobie wyśrubowała nowy rekord strzelonych goli w meczu wyjazdowym? ;)

czy przegramy 0-1 czy 0-8 nie powinno mieć znaczenia, a szansa, że zdobyte doświadczenie kiedyś zaprocentuje u tych chłopaków jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...