Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tyle, że źródłem nie jest weszło, a blog pilkarskamafia który póki co miał zawsze 100 % pewne informacje. W dodatku to nie są przecież słowa Dziurowicza z wczoraj, iż sobie nagle przypomniał, tylko zeznania z 2005 roku. A prokuratura nie wyjaśni, bo przecież jest abolicja na korupcje w piłce przed 1 lipca 2003, a z tekstu wynika, że kupił w maju.

Odnośnik do komentarza

W takim razie wybaczcie, myliłem się. Ok, rozumiem. Jest jakaś dziwna zmiana podejścia w Wiśle, bo to pokazuje przykład Łukasza Garguły. A czy PZPN może wnioskować o karę dla Probierza w ramach własnej organizacji?

 

Wydaje mi się, że klub decydując nie powinien opierać się tylko na zeznaniach Dziurowicza, bo każdy może powiedzieć wszystko. Sprawa do wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda to jest jeden wielki klops. Pamietam Probierza jak bardzo bunczucznie wypowiadal się o korupcji ktora byla wszedzie, ale on jest honorowym czlowiekiem i nigdy nie wzial i nie dal nikomu w lape. To co prawda było 9 lat temu, ale swojego zdania nie zmienie - kazdy kto bral udzial w korupcji powinien miec zakaz wykonywania zawodu i to dozywotni. Szkoda, że nie zyjemy w utopii..

Odnośnik do komentarza

Prokuratura nie ma co wyjaśniać, sprawa jest przedawniona i Probierza, tak jak Garguły nie wywalą. :P

Tylko, że Cupiał nie patrzy(ł?) na przedawnienia i żegna(ł?) się z każdym choćby podejrzanym.

 

Osobiście byłbym zdziwiony, gdyby znalazł się jakiś nieumoczony trener, działający w futbolu parę lat temu. Dlatego nietrudno mi uwierzyć w zeznania Dziurowicza.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Choć wydawało się, że poszukiwania lewego obrońcy będą przypominały poszukiwania swego czasu golkipera to na szczęście udało się tego uniknąć. Kontrakt z Wisłą ma podpisać 31-letni Brazylijczyk Michel Gabrini Pereira, z którym Probierz pracował w Arisie. Transfermarkt wyceniał go na 1,5 miliona euro. Michel przychodzi za darmo gdyż rozwiązał swój kontrakt z greckim klubem. Impo wygląda dużo ciekawiej niż Duńczyk Frederiksen, którego nie chciano w 2 Bundeslidze...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobry? Bez jaj! Jak zwykle jedynym pomysłem drużyny na grę jest indywidualny zryw Meliksona lub Iliewa, rzadko kogoś innego. Ci dwaj są oczywiście graczami jak na naszą ligę wybitnymi, więc czasem coś z tego ciekawego może wyniknąć (problem z tym, że ten drugi zwykle po efektownym minięciu trzydziestu rywali na raz nie potrafi celnie podać na 5 metrów, ale do tego już nas przyzwyczaił). Jakiegoś zamysłu czy dobrej gry drużyny próżno jednak szukać. W obronie jak zwykle kabaret, defensorzy nawet bez pomocy rywali tworzą zagrożenie dla bramki Pareiki. Do tego standardowo Garguła zamula w środku pola a Sikorski zgodnie z oczekiwaniami nie wie, co się dzieje.

 

Oczywiście, to jest polska liga, taka gra może spokojnie wystarczyć na puchary, a może nawet na mistrza. Ale to póki co ten sam nędzny poziom, co w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...