Skocz do zawartości

Czasowo wypoczywający na Majorce [FM`06]


Brachu

Rekomendowane odpowiedzi

Zlydnev został "poczęstowany" przeze mnie, za czerwień, wstrzymaniem poborów przez dwa tygodnie. Boichenko za super ocenę dostał tylko ostrzeżenie i nakaz pracy przy czyszczeniu kibli. Oczywiście przy użyciu swojej szczoteczki do zębów. Teraz zagramy z FC Moskwa na swoim boisku. Będzie małe przemeblowanie składu. Tkocz jest zdrowy. Będziemy walczyć nadal. Bramkarz Stefan Dimitrijevic doznał urazu nadgarstka i nie zagra od tygodnia do dwóch. Na najbliższe spotkanie desygnowałem następującą osiemnastkę:

99 Tkocz - 7 Yenin 5 Averjanov 6 Khrapkovskiy 3 Radkievich - 44 Pichugin - 25 Klimienko 77 Abramov - 13 Zangionov - 11 Mysin 9 Zubko. Rezerwowi: 71 Beschastnykh 34 Nadievskiy 10 Kusov 15 Shuneiko 18 Losev 69 Baiano 33 Gabulov (GK) .

Na usta cisną się słowa pieśni "Kościuszkowców":

 

…Co Ci przypomina,

Co Ci przypomina,

Widok znajomy ten..

[Oka – Słowa: Leon Pasternik]

 

[3/30] Russian Premier Liga , 25.03.2006

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

 

Rozpoczęliśmy udanie, nawet mieliśmy szansę pod bramką Kozko. Oto złego miłe początki. Baca po asyście Bracamonte zdobywa bramkę w piątej minucie. Moskwianie nie odpuszczają. W 18 minucie faulują mojego gracza w środku pola. Pichugin dośrodkowuje na głową Denisa i :gool: :gool: Remis!!Mało z ławki nie spadłem. Kibice wpadają w zbiorową ekstazę :jupi: W 19 minucie przechwyt Abramoca w okolicach swojego pola karnego, wypuszczenie po lini Denisa, ten dośrodkowuje. Mysin i :gool::gool: Utrzymujemy korzystny wynik do 31 minuty. Po rozklepaniu mojej linii defensywnej Bracamonte (asysta Shkembi) zdobywa bramkę. Perez (asysta Bracamonte) wykorzystuje zamieszanie w moim polu karnym i jest 3:2 a mamy 42 minutę. Na przerwę schodzimy z niekorzystnym wynikiem. Zmiana taktyki na bardziej ofensywną. Zagionov dośrodkowywuje z rzutu wolnego, Zubko i :gool: Wyrównujemy w 46 minucie. Moskwianie rzucają się do odrabiania strat. Jest sporo zamieszania pod bramką Jarka. Dokunuję dwóch zmian w 69 minucie. Wchodzą Baiano i Beschastnykh a boisko opuszczają Abramov i Mysin. W 72 minucie po kontrze Denis nie wykorzystuje sytuacji sam na sam. przeprowadzam zmiany, wchodzą Vladimir Beschastnykh wyprowadza nas na prowadzenie (asysta Klimienko ) i jest :gool: Wychodzimy na prowadzenie w 84 minucie. Od razu nakazuję grę na czas i Nadievskiy zmienia Radkievicha. Zubko po wypluciu piłki przez Kozko strzela hat-tricka.Cudowan akcja w trójkącie Beschastnykh, Baiano, Zubko. Tkocz podaje piłkę do Vladimira, ten cudnie przerzuca piłkę na lewą stronę. Tam rajdem popisuje się brazylijski Bośniak. Kończy akcję strzałem, piłkę wypluwa Kozko, wprost na nogę Denisa. Jest 5:3 w 86 minucie. Gracze gości rzucają się do wściekłych ataków, lecz na nic się one nie zdaly. Odnoszę debiutanckie zwycięstwo w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeszcze tylko zdobyć dwadzieścia siedem punktów.

 

[16]Ural - [4]FC Moskwa - 5:3

Odnośnik do komentarza

Niedojechany Ultras stwierdził, że FC Moskwa to zespół zbliżony umiejętnościami do mojego i nie należy wpadać w euforię. Jełop. Zarząd jest zadowolony ze zwycięstwa. Opuściliśmy miejsce w lidze, zwane czerwoną latarnią. Teraz pora na kolejny stołeczny zespół - Torpedo. Zagramy na słynnym stadionie Łużniki. Do Jedenastki Tygodnia został nominowany Denis Zubko. Radkievich w tak zwanym międzyczasie zagrał, po raz dziesiąty, w spotkaniu reprezentacji, lecz nikogo swą grą na kolana nie rzucił (Uzbekistan - Liban 0:0).

Zanim zagramy ze Stołecznym Torpedo podsumowanie miesiąca marca. Osiągnęliśmy zysk w wysokości 74 110 funtów a zarząd jest bardzo zadowolony osiągniętymi przeze mnie wynikami.

 

Piłkarz Miesiąca

11 Miesiąca

Bramka Miesiąca

Tabela

Odnośnik do komentarza

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 7 Yenin 5 Averjanov 6 Khrapkovskiy 3 Radkievich - 44 Pichugin - 25 Klimienko 77 Abramov - 13 Zangionov - 71 Beschastnykh 9 Zubko. Rezerwowi: 18 Losev 34 Nadievskiy 10 Kusov 15 Shuneiko 23 Zlydnev 69 Baiano 33 Gabulov (GK) .

Niestety Mysina skopali i nie doszedł do pełni sił.

 

[4/30] Russian Premier Liga , 01.04.2006

Stadion Łużniki, Moskwa

 

Niestety frekwencja jest niska. Niecałe 4000 kibiców. Pierwsza połowa obfituje w sytuacje podbramkowe z obu stron. Jarek dobrze się spisuje no i linia ataku jest aktywna. Nie narzekam na rezultat po pierwszych 45 minutach. Na drugą wychodzę bez zmian taktycznych i personalnych. Gospodarze naciskają moich graczy. Dwa razy Tkocz broni niebezpieczne strzały. Moi zaczynają grać ostro ale fair. W 69 minucie zostaje zniesiony z boiska Pichugin. Wcześniej jednak moi wyeliminowali dwóch graczy Torpeda. Przy okazji zejdzie Zubko. Na placu melduje się Shuneiko oraz Baiano. Wprowadzam za Abramova Nadievskiego. Jest 78 minuta gry. Gospodarze Nas przyciskają. Sędzia postanawia przedłużyć regulaminowy czas gry o skromne siedem minut. Bronimy się dzielnie całą jedenastką. Tkocz dokonuje cudów. Sędzia kończy mecz w 98:22 sekundzie - Sekunda wcześniej.

 

[16] Torpedo - [13] Ural 0:0

 

Komentator określił spotkanie, jako nudny remis. Dla mnie na pewno nie. Sędzia mnie doprowadził do stanu przedzawałowego. Pichugin ma rozciętą rękę i wznowi treningi w przeciągu 3-7 dni. Komentarz miejscowego portalu sportowego www.fishki.net stwierdziła, że Torpedo uzyskało remis dzięki swej rażącej nieskuteczności. Mi to odpowiada. Teraz zagram z CSKA Moskwa. Tym razem u siebie. Czy tylko zespoły z Moskwy są w tej lidze ;) . Uruchomiłem pośrednio karuzelę trenerską. Wyleciał menago Torpeda Moskwa Petrenko. Albin Mikulski nie trenuje już moich ulubionych "Pasów", które zajmują miejsce barażowe w OE. Na razie jednak pozostaję na Stadionie Urałmasz, przynajmniej do zakończenia bieżącego sezonu. Janusz Filipiak zatrudnił Jerzego Kasalika. Do Jedenastki Tygodnia dostał się Radkievich. Po czym zjadł (ewentualnie wypił) coś nieświeżego. Zatrucie pokarmowe i nie zobaczymy go przez okres od 3-7 dni. Leonova wysłałem do Ameryki Południowej, może znajdzie ciekawego gracza.

Odnośnik do komentarza

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 7 Yenin 5 Averjanov 6 Khrapkovskiy 34 Nadievskiy - 44 Pichugin - 25 Klimienko 55 Raone - 13 Zangionov - 71 Beschastnykh 9 Zubko. Rezerwowi: 11 Mysin 8 Ismailov 10 Kusov 15 Shuneiko 23 Zlydnev 69 Baiano 33 Gabulov (GK) .

 

[5/30] Russian Premier Liga , 8.04.2006

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

 

Cóż, jesteśmy skazywani na porażkę. Mam to wkalkulowane. Daniel Carvalho (asysta Olić) i jeden do zera. Już w ósmej minucie. Wcześniej jednak Tkocz wykazał się fantastycznymi umiejętnościami. CSKA atakuje a my się bronimy. Po faulu na Beschastnym, Pichugin wykonuje rzut wolny. W zamieszaniu podbramkowym Zangionov wykazuje się przytomnością umysłu i :gool: W 25 minucie piłka zostaje zgrana do Tkocza. Wychodzi na linię dwudziestu pięciu metrów i precyzyjnym wykopem kieruje piłkę na głowę Denisa, który ją zgrywa do debiutującego lewoskrzydłowego Raone`go. Decyduje się na strzał z rogu pola karnego i :gool: Sensacja wisi w powietrzu. W 26 minucie wychodzimy na prowadzenie. Niestety szybka kontra i Olić doprowadza do wyrównania (asysta Carvalho) - 31 minuta. W 38 minucie znowu akcja tej dwójki moskwian i przegrywam 3:2. Moi nieudolnie próbują skonstruować akcję. Udaje się nam dotrwać do przerwy. Shuneiko zmienia Pichugina. Averjanov zamienia się pozycjami z nowo wprowadzonym partnerem. Nastawiłem zespół bardziej ofensywnie. Widzę pomimo takiego obrotu sprawy lepsze zgranie. Niestety tracimy bramkę po kontrze gości. Milos Krasic (asysta Tikhonov) podwyższa rozmiary wygranej. Jest 53 minuta. W 67 minucie schodzą Beschastnykh oraz Klimienko. Wchodzą Mysin i Zlydnev. Gra ofensywna jednak, nie na takie zespoły. Montoya (asysta Olić) w 72 minucie podwyższa na 5:2. Zmieniłem ustawienie. Czarę goryczy przelał faul Yenina na Oliciu w polu karnym. Denisov i w 88 minucie Tkocz wyjmuje piłkę z siatki po raz szósty. Jestem załamany.

 

[12] Ural - [3] CSKA Moskwa - 2:6

 

Porażka ta strasznie mnie ubodła. Nie tyle gra co sam wynik. Należy od razu wyciągnąć wnioski. Nasza gwiazda Vladimir Beschastnykh niestety nadaje sie tylko i wyłącznie do roli jokera. Na dodatek urazu doznał Khrapkovskiy. Leczenie naciągniętych mięśni grzbietu potrwa od od 3 tygodni do miesiąca czasu. Do pozytywów należy powrót do treningów Konstantina Markova. Dnia 9 kwietnia został zwolniony Czesio Michniewicz. Zarząd klubu z ul. Bułgarskiej postanowił poszukać nowego szkoleniowca. Ushenin nabawił się identycznej kontuzji co Khrapkovskiy. Czas leczenia identyczny. Teraz jedziemy do Samary na mecz z tamtejszą Krylią Sowietow. Zoa męczy mnie abym dał mu szansę, nawet do prasy pobiegł zaskomleć. Yenin sie słabo spisał, dam mu szansę.

 

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 2 Zoa 14 Taranov 26 Gomlenko 34 Nadievskiy - 5 Averjanov - 25 Klimienko 55 Raone - 13 Zangionov - 11 Mysin 9 Zubko. Rezerwowi: 71 Beschastnykh 8 Ismailov 10 Kusov 15 Shuneiko 23 Zlydnev 69 Baiano 33 Gabulov (GK) .

Linia obrony mnie niepokoi, bo będzie brakowało zgrania. Nic nei poradzę, że wyleciał jeden z jej filarów. Pichugin i Yenin się słabo spisali i dlatego aż taka głęboka korekta w składzie.

 

[6/30] Russian Premier Liga , 15.04.2006

Stadion Metalurg, Samara

 

Widać w postawie mojej defensywy słabe zgranie. Jednak jarek Tkocz zna się na swojej robocie. Raone mnie zaskakuje. Jednak zapowiada się, że na lewą stronę pomocy mam pewniaka. Dobrze w ofensywie, jak i w defensywie. W 34 minucie kontra Urala. Doskonałe dogranie Taranova do Denisa i :gool: :gool: Niestety, nie umiemy utrzymać się dłużej przy piłce, spokojnie jej rozegrać. Omelianovych wyrównuje w 43 minucie (asysta Bulyga). Do końca pierwszej połowy nic wielkiego się nie wydarzyło. Taranov już nie wybiegnie na drugą połowę z powodu kontuzji. Zadebiutuje Kusov. Averjanov zajmie pozycję Taranova a Kusov Averjanova. Zmiana ustawienia na lekko ofensywne przynosi skutek w 52 minucie. Raone wykorzystuje zamieszanie w polu karnym, po wrzucie z autu. Zoa cieszy się, jak dziecko ze swojej asysty. Niestety w 61 minucie Baba Adamu wykorzystuje dokładne podanie z rzutu wolnego Omelianovycha i jest remis. Błąd popełnił Jarek Tkocz. Nie będę mu za to wiercił dziury w brzuchu. Wybronił kilka innych ważnych piłek wcześniej. Przed wykonaniem rzutu rożnego w 76 minucie dokonuje dwóch zmian. Za Mysina i Nadievskiego wchodzą Beschastnykh oraz Shuneiko. Baba Adamu (asysta Krzysztof Łągiewka) doprowadza mnie do wściekłości zdobywając swoją drugą bramkę. Nakazuje grę trzema napastnikami. Nie udało się doprowadzić do zdobycia choćby punktu.

 

[13] Krylia Sowietow - [14] Ural - 3:2

 

Jestem załamany. Nie jesteśmy w stanie utrzymać wyniku. Gomlenko doznał urazu klatki piersiowej. Trzy do czterech tygodni absencji. Baiano domaga się gry w pierwszym składzie. Kazałem mu zaczekać. Buki nie dają nam żadnych szans w starciu z Tomem Tomsk, pomimo gry na własnym boisku. Miecio Broniszewski został nowym menadżerem "Kolejorza".

 

 

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 2 Zoa 14 Taranov 15 Shuneiko 34 Nadievskiy - 5 Averjanov - 25 Klimienko 55 Raone - 13 Zangionov - 9 Zubko 69 Baiano. Rezerwowi: 71 Beschastnykh 8 Ismailov 10 Kusov 17 G. Dimitrijevic 23 Zlydnev 11 Mysin 33 Gabulov (GK) .

 

[7/30] Russian Premier Liga , 22.04.2006

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

 

W szóstej minucie o krok od przelobowania bramkarza gości był Zangionov. Dwie minuty później też pod bramką Tomska było gorąco. Atakujemy lecz goście wychodzą na prowadzenie. W 18 Faizulin strzela nam bramkę, błąd popełnia Averjanov za krótkim podaniem do Tkocza. Klimov daje Tomskowi kolejną bramkę (`38 - asysta Kulchiy). Takim rezultatem kończy się pierwsza odsłona. Beschastnykh wchodzi za słabego Baiano. Nakazuję grać ofensywnej. Niestety skutek takich działań jest niewielki. W 70 minucie wchodzi Kusov i Zlydnev a schodzi Averjanov i Klimienko. Zangionov idzie na pozycję trzeciego napastnika, Kusov na środek pomocy. Skrajni pomocniczy przesuwają się na pozycją AML/R. Nic do końca spotkania się nie wydarzyło. Zaordynowałem po spotkaniu "szuszarkę" dla wszystkich.

 

[15] Ural - [2] Tom Tomsk - 0:2

 

Urwa mać. Tracimy punkty, nie możemy nic ustrzelić. Zastanawiam się nad zmianą taktyki. Zagram jeszcze wyjazd z Mistrzem Rosji. Bylina pobiegł z wywieszonym jęzorem do mediów. Kolejny się domaga gry w pierwszym składzie poprzez media. Oświadczyłem, że to JA ustalam sklad. Bylina mnie przeprosił. Zoa nie stawił się na treningu. Ostrzeżenie. Przeprosił za swe zachowanie. Nie zabieram Go na wyjazd do "Wenecji Północy".

 

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 12 Boichenko 14 Taranov 15 Shuneiko 34 Nadievskiy - 5 Averjanov - 21 Markov 55 Raone - 13 Zangionov - 9 Zubko 69 Baiano. Rezerwowi: 71 Beschastnykh 8 Ismailov 10 Kusov 16 Bylina 23 Zlydnev 11 Mysin 33 Gabulov (GK) .

 

[8/30] Russian Premier Liga , 29.04.2006

Stadion NN, St. Petersburg

 

Już w szóstej minucie wycięli mi Zangionova. Wchodzi Kusov. Kontra Arshavin do Kerzakhova i 1:0. Minęła właśnie 18 minuta meczu. Kerzakov po raz drugi nas kłuje (asysta Mares). Nie jesteśmy w stanie nic zrobić. W doliczonym czasie gry kompletuje hat-tricka, po podaniu Arshavina. Za Baiano Mysin. W 51 minucie Maximov nas dobija (Kerzakov asystuje). K....ca mnie wzięła. Nic nie tworzymy, gospodarze nie przemęczają się. W 87 minucie debiutuje Bylina, schodzi Nadievskiy. Do końca spotkania się nic nie wydarzyło. Nie mam siły nawet na "suszarkę". Jestem załamany. Masz c..ja, to kombinuj.

 

[12] Zenith Sankt Petersburg - [14] Ural

Odnośnik do komentarza

@PiotruH - nie znalazłem Go w bazie :/

 

Po powrocie do Jekaterynburga, zamknąłem się w swoim mieszkaniu. Otworzyłem połówkę "Putinówki". Zagrychy nie miałem ale została mi zgrzewka "Doskonałego Mleka". Zasiadłem i zacząłem pić na smutno, przepijając mleczkiem. Lżej, wiedząc że zamiast ścinania białka w organizmie, niszczę białko zawarte w mleku. Po całym wieczorze, spędzonym przy alkoholu, słuchając Dżemu, narodziło się nowe ustawienie taktyczne Urala. Nazwa ustawienia "Los Uralos or Muerte". Do Władykaukazu jedziemy nie najlepszych nastrojach.

 

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 14 Taranov 5 Averjanov 15 Shuneiko - 34 Nadievskiy 55 Raone - 44 Pichugin 10 Kusov - 69 Baiano - 9 Zubko 11 Mysin. Rezerwowi: 71 Beschastnykh 17 G. Dimitrijevic 7 Yenin 21 Markov 18 Losev 2 Zoa 33 Gabulov (GK)

 

[9/30] Russian Premier Liga, 6.05.2006

Stadion Republican Stadium Spartak, Władykaukaz

 

Do 19 broniliśmy się dzielnie. Pichugin oddał strzał na bramkę Gaeva, po której wynikło drobne zamieszanie podbramkowe. Niestety, po kontrze straciliśmy bramkę. Po dobrym podaniu Skripchenki do bramki Tkocza piłkę wpakował Geraldo. Próbujemy się podnieść, stwarzamy dwie sytuacje lecz bez postawienia kropki nad "i". Gospodarze cały czas stwarzają zagrożenie. W 40 minucie Mysin postanowił uprzykrzyć życie Thiago Macielowi i kopnął Go w kostkę. Sędzia Guardis to zauważył i gramy w osłabieniu. Dotrwaliśmy do końca pierwszej połowy spotkania. Do 65 minuty toczymy wyrównany pojedynek. Niestety, po faulu przed polem karnym tracimy bramkę. Tkocz wypluwa piłkę przed siebie. Dopada do niej Geraldo i zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. W 73 minucie przeprowadzam zmiany, schodzą Kusov, Shuneiko oraz Zubko. Pojawiają się Beschastnykh, Markov oraz Zoa. Kusov nie mógł już grać. Po ostrym wejściu zabrakło mu sił. Broniliśmy się dzielnie. Trzecią bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry (Beganskiy).

 

Ałania - Ural 3:0

 

Wynik nie pokazuje naszej dobrej gry. Zostaliśmy "Czerwoną Latarnią" ligi. Na domiar złego "Młoty" i "Pasy" spadły z ligi. Przede mną kolejny trudne wyzwanie - Lokomotiv Moskwa. Juventus Turyn rozjechał Werder Brema 4:1 w finale Pucharu UEFA. Po kontuzji powrócili Zangionov i Khrapkovskiy. Po raz trzeci w tym sezonie, moje poczynania będzie śledziła widownia z Rosji i nie tylko. Nasze spotkanie transmituje stacja RTR "Planeta"

 

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 14 Taranov 5 Averjanov 15 Shuneiko - 34 Nadievskiy 55 Raone - 44 Pichugin 24 Lepskiy - 69 Baiano - 9 Zubko 21 Markov. Rezerwowi: 71 Beschastnykh 17 G. Dimitrijevic 7 Yenin 13 Zangionov 18 Losev 2 Zoa 33 Gabulov (GK)

 

[10/30] Russian Premier Liga, 13.05.2006

Stadion Urałmasz, Jekaterynburg

 

Od początku ostra defensywa. W 12 minucie po faulu Taranova, bramkę zdobywa Lima. Zubko dwie minuty później wprowadza wiernych fanatyków Urala w ekstazę. Wykańcza akcję Lepiskiy`ego. Niestety, Sychev w 24 minucie wyprowadza gości na prowadzenie. Zagrażamy bramce strzeżonej przez Maxima Blinova. Brakuje nam jednak szczęścia. W przerwie ustawiam drużynę bardziej ofensywnie. Wchodzą Zoa i Beschastnykh. Schodzi Zubko i Taranov. Oboje mają po żółtej kartce. Boję się, że nie skończą tego spotkania. W drugiej połowie cay czas brakuje szczęścia. W 74 minucie za slabo grajacego Markova wchodzi Losev. Miedzy 77 i 79 minutą wykonywaliśmy trzy rzuty rożne z rzędu. Nic nie wpadło. Przegraliśmy, nie mając szczęścia pod bramką Blinova. Job` Twoju mat`. To się nie popisaliśmy. Zapewne nie przyciągamy za dużej widowni.

 

[16] Ural - [11] Lokomotiv Moskwa 1:2

Odnośnik do komentarza

Cholera nieciekawie :/

 

Może zmień im trening...u mnie skutkuje przeniesienie napastników do osobnego reżimu, gdzie ćwiczą "mocno" atak, strzały i panowanie nad piłką. Wtedy naprawdę wykorzystują stworzone sytuacje. Warunek jest taki, żeby przenieść ich na 2-3 tygodnie, potem niech zgrywają się dalej z ekipą

 

Bedzie dobrze :przytul:

Odnośnik do komentarza

Nie wygląda to różowo... :/

 

Guli, mądrze radzi...ja nawet czasem w trakcie sezonu funduje swoim zawodnikom dwutygodniowy obóz kondycyjny, ale o mniejszym nasileniu niż ten przedsezonowy. Zwykle skutkuje, choć czasem to jest tylko niepotrzebne przeciążenie, ale tonący brzytwy sie chwyta... ;)

Odnośnik do komentarza

Kontynuujemy pikowanie w dół. Raone został zawieszony za przekroczenie limitu żółtych kartek (4 zółtka). Gomlenko i Ushenin wyleczyli swe urazy. Mysin od RZPN dostał karę zawieszenie na dwa spotkania. Chelsea wygrała LM. Zmodyfikowałem lekko taktykę.

 

Oto meczowa osiemnastka:

99 Tkocz - 6 Khrapkovskiy 5 Averjanov 15 Shuneiko - 44 Pichugin - 34 Nadievskiy 16 Bylina - 10 Kusov - 69 Baiano - 9 Zubko 21 Markov. Rezerwowi: 71 Beschastnykh 17 G. Dimitrijevic 7 Yenin 13 Zangionov 18 Losev 2 Zoa 33 Gabulov (GK)

 

[11/30] Russian Premier Liga, 20.05.2006

Stadion Saturn, Ramienskoje

 

To zaczynamy. Graliśmy wet za wet do 34 minuty spotkania. Wtedy to Bareiro strzelił nam bramkę, jest 35 minuta. Nasza gra źle nie wygląda. Brakuje tego zapędu ofensywnego. Po stracie bramki zmieniam polecenia indywidualne. Po tej zmianie prezentujemy się lepiej. Do 62 minuty nadal brakuje nam pary. Wprowadzam Beschastnykh`ego Zanginova i Yenina. Schodzą Kusov, Markov i Nadievskiy. Zagramy trójką napastników. Nadal przeciwnik "siedzi" na nas. Vukcevic podwyższa na 2:0 w 68 minucie. Coś próbujemy, jednak Shirokov nas dobija w 79 minucie. Druga bramka pada wprost za linii szesnastki. Do końca spotkania nic nie pokazalismy, gospodarze chcieli nas zaskoczyć strzałem z dystansu. Kolejna żenująca porażka. Ciekawe czy dotrwam 1 lipca 2006 roku :-k .

 

[9] Satrun - [16] Ural 3:0

 

Nadievskiy przekroczył limit żółtek z rzędu. Do Rosyjskiej Kadry U-19, na Turniej Kwalifikacyjny do ME U-19, odbywający się we Włoszech, zostali powołani Ivan Taranov oraz Maxim Boichenko. Ja znowu spożyłem sobie "Doskonałego Mleka", słuchając Dżemu. Mam 13 dni na odbudowanie morale i eksperymenty z taktyką. Przez ten czas rozegrane zostaną mecze międzypaństwowe.

 

@PS Guli,

Mam dobrane treningi dla każdej grupy zawodników :/ (osobno dla GK,DC, DC/DMC, AMC/ST, ST)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...