Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, absurd, zwłaszcza to:

 

"There is an overwhelming body of evidence showing that same-sex relationships are inherently unstable and reduce the life expectancy of those involved," claimed church spokesman Peter Kearney.

 

A nie? Trzy literki: H.I.V. :>

Odnośnik do komentarza

Skoro ponad 50% zarażonych to kobiety - procentowo, powiedziałbym.

 

Edyta: Kontynuując, te 50% to wartość globalna; oczywiście trendy zależą od kraju, w purytańsko chrześcijańskich Stanach na przykład główne źródło zarażenia to męskie kontakty homoseksualne, natomiast w dekadenckiej, postmodernistycznej Wielkiej Brytanii już od 10 lat rolę tę przejęły stosunki heteroseksualne; w Afryce zakażenia przez stosunki heteroseksualne to absolutnie numer jeden (dokładnych statystyk nie ma z oczywistych względów, ale widziałem szacunki w granicach 70-80%).

 

I druga Edyta: Dane za 2007: "Globally, around 11% of HIV infections are among babies who acquire the virus from their mothers; 10% result from injecting drug use; 5-10% are due to sex between men; and 5-10% occur in healthcare settings. Sex between men and women accounts for the remaining proportion – around two thirds of new infections."

 

11% - zakażenie dziecko-matka

10% - dożylne narkotyki

5-10% - męskie stosunki homoseksualne

5-10% - służba zdrowia

reszta (60-70%) - stosunki heteroseksualne

 

dane UNAIDS

http://www.avert.org/worlstatinfo.htm

Odnośnik do komentarza

O, nowy absurd mam:

 

Po decyzji o zdjęciu ekskomuniki z biskupów-lefebrystów na papieża posypały się gromy. Teraz Watykan tłumaczy się ze swojego kroku. - Watykan przygotowując się do zniesienia ekskomuniki z czterech biskupów lefebrystów, w tym biskupa Richarda Williamsona, nie wiedział o jego wywiadzie, w którym zanegował Holokaust i istnienie komór gazowych - powiedział kardynał Dario Castrillon Hoyos.

 

Ta, nie wiedzieliśmy o tym, co publikował na własnej stronie internetowej. A świstak siedzi i zawija...

Odnośnik do komentarza

Profesor - chyba ciągle nie rozumiesz. To, że większość zakażeń wirusem HIV zachodzi podczas stosunków heteroseksualnych wynika tylko z tego, że stosunków heteroseksualnych odbywa się na świecie znacznie więcej niż homoseksualnych (na szczęście). A o ile mi wiadomo, podczas stosunku analnego jest większe prawdopodobieństwo zarażeniem HIV lub jakąś chorobą weneryczną niż podczas stosunku "po Bożemu" ;]

Odnośnik do komentarza

To sprawdź jakie jest prawdopodobieństwo zarażenie się podczas stosunku lesbijskiego, jak już mówisz, ze ten homoseksualizm = HIV.

HIV jest chorobą dotykającą ludzi żyjących rozwiąźle i nie używających zabezpieczeń. Dwóch gejów, którzy będą dla siebie jedynymi partnerami w życiu, może za przeproszeniem stukać się na potęgę i nigdy się HIV nie zarażą.

Odnośnik do komentarza
To sprawdź jakie jest prawdopodobieństwo zarażenie się podczas stosunku lesbijskiego, jak już mówisz, ze ten homoseksualizm = HIV.

 

trochę uogólniłem, ale myślałem, że to jasne, że chodzi mi o gejów - widziałeś kiedyś lesbijki uprawiające seks analny?

 

 

 

Edyta mówi, że powyższe może być niejasne, a więc - kobieta ma większą szansę zarazić się od faceta, który jest nosicielem wirusa HIV niż facet od faceta, który jest nosicielem wirusa HIV.

 

Mógłbym prosić o źródło? Lekarzem nie jestem, więc nie wiem ale gdzieś kiedyś czytałem, że największe prawdopodobieństwo zarażenia jest przy stosunku analnym (niekoniecznie homoseksualnym)

Odnośnik do komentarza
trochę uogólniłem, ale myślałem, że to jasne, że chodzi mi o gejów - widziałeś kiedyś lesbijki uprawiające seks analny?

No uogólniłeś, żeby pokazać jak bardzo homoseksualizm jest zły i że "HIV wisi w powietrzu" nad taką parą. A przecież homoseksualizm dotyczy on obu płci.

Btw, wiesz ze osoby hetero tez mogą uprawiać seks analny? :>

Powtarzam - problemem nie jest orientacja seksualna, tylko rozwiązłość, brak pomyślunku i przypadkowe stosunki bez zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...