Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca rozumiem, czemu w każdym Twoim zdaniu o aspektach życia pojawia się słowo "lewackie". Jak dla mnie to nazywa się szacunek dla drugiego człowieka i jest jedynym słusznym sposobem życia. Szkoda, że kościół, tak bardzo szanujący życie, nie szanuje już ludzi.

Odnośnik do komentarza

Nie do końca rozumiem, czemu w każdym Twoim zdaniu o aspektach życia pojawia się słowo "lewackie". Jak dla mnie to nazywa się szacunek dla drugiego człowieka i jest jedynym słusznym sposobem życia. Szkoda, że kościół, tak bardzo szanujący życie, nie szanuje już ludzi.

 

http://sjp.pwn.pl/slowniki/lewacki.html

 

 

I pewnie dlatego wkrótce ją zwolnią albo zamkną przedszkole. To jest ta ideologia lewicowa DLA LUDZI?

Kogo zwolnią? Dlaczego mieliby zamknąć przedszkole?

 

 

Dyrektora. Dlaczego? Bo odejdzie sporo dzieci, nauczyciel będzie bez grupy, przydzielą go do innej to inni wypiszą swoje dzieci, bo efekt domino (tym bardziej po burzy medialnej) i w końcu ktoś będzie musiał się ugiąć: społeczeństwo, dyrekcja albo przedszkole będzie musiało być zamknięte.

Odnośnik do komentarza

I pewnie dlatego wkrótce ją zwolnią albo zamkną przedszkole. To jest ta ideologia lewicowa DLA LUDZI?

Ale o co ci konkretnie chodzi? Gdyby ludzie postulowali zamknięcie np. osiedlowego warzywniaka, bo pan tam sprzedający byłby gejem, a właściciel nie chciał tego zrobić, to też mielibyśmy do czynienia z terrorem lewackiej ideologii?

Odnośnik do komentarza

A może ludzie zwrócą uwagę, że gej to taki sam wychowawca jak hetero i zyska na tym cały kraj?

 

Nie lubię wychodzić personalnie, ale naprawdę nie wierzę w to, że stajesz w obronie małej grupki muzułmanów, która otwarcie sprzeciwia się zasadom kraju do którego przyjechali.

 

Może i tak by było, w Twoim idealnym świecie (i innych lewicowców <specjalne dla Reapera)). W realnym marne szanse (;)).

 

Nie staję w obronie, komentuje tylko głupotę ideologii lewicowej, która właśnie brzydko mówiąc najpierw sra we własne gniazdo (muzułmanie dobrzy, chodźcie do nas), a potem zderzenie z rzeczywistością, bo Ci muzułmanie to większe konserwy niż europejscy prawicowcy.

Odnośnik do komentarza

Mhm. Rozumiem. Wina lewicowej ideologii, która zaprasza muzułmanów, jeżeli tym coś nie pasuje to im mówią "słuchajta, tak już u nas jest, nie pasi to nara" z czego Ci korzystają. Gdzie tu sranie we własne gniazdo? Lewicowe oznacza, że muszą się zgadzać na każde podejście mniejszości jaką zapraszają do własnego kraju? Wiesz, że świat nie jest zero jedynkowy?

Odnośnik do komentarza

To troche slabo jak na osobe interesująca sie polityka, bo to jeden z najglosniejszych poslow tej kadencji Sejmu, wiec wypadałoby kojarzyć.

 

Co do tego artykulu to nie wiem czego oczekiwalbys. Wyrzucenia nauczyciela geja, bo tak chca konserwatyści czy wyrzucenia z kraju konserwatystów, bo wyznawaja inna religie, ale w sumie to za bardzo sie w zakresie tolerancji nie roznia od zatwardzialych katolików. No ale najlepiej to pewnie byłoby opresjonowac zarówno homoseksualistów, jak i muzułmanów?

Odnośnik do komentarza

Teraz rozwiązanie to dżuma i cholera, ale ogólnie to bym chciał asymilacji kulturowej i narodowej przybyszów oraz niepropagowania swoich odmienności seksualnych (prywatnie, w domu spoko, ale bez wychodzenia z tym na manifestacje). Chociaż wiem, że tego drugiego nikt nie skuma i znowu będzie burza ;).

Odnośnik do komentarza

No tak, manifestacje jakis marszow dla życia sa spoko, ale juz walka o brak dyskryminacji wobec orientacji seksualnej to demoralizacja społeczeństwa...

 

O muzulmanach teraz mi sie rozmawiac nie chce, bo w Polsce to marginalny problem, a temat terroryzmu w Europie jest dość złożony i chyba po prostu nie mam w nim na tyle duzej wiedzy, zeby swobodnie rozmawiac. Rozumiem za to, ze chociaż Ukraińcy, którzy zwykle ciezko zapierdalaja Ci nie przeszkadzają? Czy jednak UPAiniec nigdy nie bedzie bratem? :/

Odnośnik do komentarza

Jak mnie wkurwiają ci leworęczni. Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką? Żeby jeszcze sobie pisali lewą ręką w domu we własnym pokoju, ale nie! Obnoszą się tym wszędzie, w szkole, w urzędach, na poczcie - to chore! Chcesz pisać lewą ręką to pisz, ale po co się z tym tak obnosisz przed całym światem?
I jeszcze ta propaganda, że to normalne, gdyby to było normalne to też mógłbym pisać lewą ręką, a nie mogę. Mam nadzieje, że niedługo zaczną leczyć z leworęczności, bo mam już dość tej chorej propagandy, którą serwują naszym dzieciom w szkołach. Chce żyć w kraju gdzie nie będą musiał się bać, że jak moje dziecko wyjdzie z domu to zobaczyć na ulicy kogoś leworęcznego - przecież jak zobaczy takie "coś" i nasłucha się, że to normalne i "naturalne" to również zachce pisać lewą ręką. Już mam dość tego chorego lewactwa i ich tolerancji, chce żyć w normalnym zdrowym kraju. Dzisiaj zaczniemy tolerować leworęcznych, a jutro co? Pedofilia? Zoofilia? DOŚĆ! WON!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...