Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem w rzeczywistości alternatywnej:

http://www.informacj...wadzi-do-ciazy/

 

Kongresman Todd Akin w wywiadzie dla lokalnej telewizji KTVI tłumaczył dlaczego jest przeciwny aborcji nawet w przypadku gwałtu. – Jeśli kobieta została naprawdę zgwałcona, to nie powinna zajść w ciążę. Ciało kobiety ma sposoby, by spróbować to uniemożliwić - powiedział polityk.

 

Trudno mi uwierzyć w to, że to było "przejęzyczenie", szczególnie w obliczu tego, co mówił w innych sprawach wspomnianych w artykule ten polityk. Nie wiem na ile ta wpadka popsuje mu notowania w sondażach, ale aż strach, że tacy ludzie są zaangażowani politycznie, szczególnie że to jednak republikanin, a nie jakiś oszołom z Tea Party.

 

Jak widać sprawa nie jest tak oczywista, bo nawet do takiej wypowiedzi można podejść z całkiem innej strony, ignorując niewygodne słowa: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/terlikowski:_i_kto_tu_broni_gwaltu__23451

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, co sądzi Gyzz o gdańskich Gibonach i Lwach oraz proboszczu Parafii Św. Mikołaja z Gdańska, którzy też dostali kasę od Amber Gold :>

Pudło! nie jestem katolikiem, ani nie wyznaję żadnej innej religii (do wiary w Boga nie potrzebuje pośredników), nie ma też partii, która może nazwać mnie członkiem. I nie będzie, chyba, ze przegram nierówną walkę z Niemcem*. Datki złodziei i naciągaczy na kościół czy instytucje charytatywne, kulturalne i inne nie robią na mnie wrażenia - to żadna nowość.

Moja krytyka nie ma charakteru partyjnego. Nabijałem się z SLD, PiS, dziś nabijam się z PO i ich mięsa wyborczego czyli lemingów. W 2007 autentycznie myślałem, że PO to w stosunku do PiS będzie krok do przodu. Myliłem się - jest nawet gorzej niż za kolesi Leszka Millera. Wstyd. Do tego propaganda i polityka zadłużania jak za Gierka tylko na wyższym poziomie (niewypał to sukces sportowy - za Gierka w Montrealu mieliśmy 6. miejsce w klasyfikacji medalowej - 7 złotych, 6 srebrnych i 13 brązowych - generalnie co 4 lata pierwsza 10). Chyba już maksymalnym, bo bankructwo już na progu. Zarówno Polski jak i całego Eurokołchozu. Żadna dla mnie niespodzianka - rządy lewicy w przytłaczającej większości przypadków kończą się bankructwem, a często również ludobójstwem.

Powiem więcej: wstyd się przyznać, ale w 1989 roku jako młodziutki leming popierałem grubą kreskę. Uwierzyłem, że zaczniemy wszystko od początku z czysta kartką. :D

Dziś wiem, że Okrągły Stół to był pierwszy reality show dla frajerów, a V rozbiór Polski (między czerwonych od "człowieka honoru" Kiszczaka, a różowych z pseudo opozycji Michnika) klepnięto wcześniej - przy wódce w Magdalence. Zdjęcia pijanych mord do dziś łatwo znaleźć w necie.

Dziś żyję w Polsce, której MSZ za pieniądze Polaków rozsyła po świecie żałosny paszkwil o polskich szmalcownikach dybiących na złote zęby Żydów. Klasyka pars pro toto, bo takie zachowania się oczywiście zdarzały, ale były marginesem, a nie norma. Ktoś sobie wyobraża Amerykanów rozsyłających po świecie książkę o ludobójstwie Indian? a to nie był margines (polecam Dee Browna "Pochowaj me serce w Wounded Knee") Niemców reklamujących się światu jak autorzy holokaustu Żydów? a to nie był margines, Rosjan wyolbrzymiających mordy komunistów? a przecież nawet nie muszą wyolbrzymiać. Anglików i Francuzów chwalących się masakrami w koloniach? Japończyków dumnych z masowego mordowania Chińczyków? Nie? no właśnie...

Ktoś sobie wyobraża, że NY Timesowi udaje się wylansować zwrot "prawdziwy Amerykanin" jako obelgę? Albo, że media w USA walczą ze sławną dumą Amerykanów z bycia Amerykanami i nazywają to ksenofobią i nacjonalizmem? Nie? no właśnie...

Nigdy nie zgodzę się na antypolską politykę rządzących nawet jeśli zacznie rządzić mój wujek.

"Polskość to nienormalność" może być prawdą tylko dla sprzedawczyków lub użytecznych idiotów...

~~~~~~~~~~~~~~

* Alzheimer

 

 

Dzięki za błyskawiczny głos na nie - nie wiedziałem, że użyteczni idioci tak szybko potrafią czytać, ale przecież nie trzeba czytać by oceniać, no nie? :]

 

Proponował bym się ogarnąć tym, którzy tak atakują ten wpis, gdyż wypowiedź ta świadczy o tym, że na szczęście jeszcze nie wszystkim wyprano mózgi.

.

Odnośnik do komentarza

Zacytuję fragment felietonu Mazurka z dzisiejszej "Rzepy"

 

(...) ludzi do cna zbrzydzonych sikającą do zniczy „uśmiechniętą Polską" i jednocześnie zdegustowanych szczerze cmentarnymi „buczkami" powstańczymi policzyłbym na palcach jednej ręki. (...) Wszak walka lemingowo-moherowych klas się zaostrza.

 

Zachęcam do większego balansu komentując życie polityczne w tym kraju.

Odnośnik do komentarza

wydało się - JKM lewakiem :rotfl:

i nie ma zamiaru przestawać - "I, oczywiście, pomaszerujemy razem z narodowcami. I nie będą nam przeszkadzać wtedy narodowi socjaliści – skoro Piłsudski też był socjalistą, to narodowi socjaliści w tym marszu są na swoim miejscu."

 

i co teraz biedne misie poczną, sam JKM nazwał ich naziolami... ale spokojnie - kanapa co prawda nie jest duża, ale zasiadających na niej nie ma wielu, zmieszczą się. ot - najwyżej będą łypać na siebie złym wzrokiem z jej przeciwnych końców. ;)

Odnośnik do komentarza

po co pytasz? albo wyznajesz ich wiarę zwaną przez nich żartobliwie "racjonalnym spojrzeniem na rzeczywistość" albo niczego nie kumasz i jesteś lemingiem, masz wyprany mózg i dajesz się manipulować mediom (wiadomo czyim zresztą). doh...

 

 

W ostatnich 4 latach tych rządów dług publiczny liczony według metodologii unijnej wzrósł z 520 mld zł na koniec 2007 roku do 860 mld zł na koniec 2011 roku, a na koniec tego roku przekroczy kwotę 900 mld zł.

 

http://biznes.onet.pl/drogowa-zapasc-zero-kilometrow-autostrady-na-rok,49678,5190950,1,news-detal

 

Generalnie to Panowie klakierzy jest fajnie.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź swoje dane zanim zaczniesz nimi szokować. Dług publiczny na koniec 2011 r. wg ESA95 to 859 mld, zaś szacowany na koniec 2012 to: 866 mld (źródło: dlugpubliczny.org.pl). Poza tym dług w 2007 r. wg tej metody wynosił: 529 mld.

Różnica może i niewielka (ot raptem pomyłka rzędu 34 mld w szacunkach na 2012 r.), ale warto też popatrzeć na odniesienie: nasz dług jest mniejszy niż średnia w UE: 56,3 % PKB podczas gdy średnia w UE to 87,2% PKB. W porównaniu do 2010 r. średni dług w 2011 r. w UE wzrósł o 1,9 % w Polsce zaś o 1,5% - zadłużamy się więc wolniej niż średnia w UE.

Odnośnik do komentarza

i co teraz biedne misie poczną, sam JKM nazwał ich naziolami...

A od kiedy to dla nacjonalistów JKM jest jakimś autorytetem?

 

Inna sprawa, że JKM nie nazwał narodowymi socjalistami (automatyczne zrównywanie tego z nazizmem to demagogia, narodowy socjalista to po prostu narodowiec z lewicowymi poglądami gospodarczymi, jeśli odrzucić bagaż historyczny to ten termin nie jest niczym negatywnym) wszystkich uczestników Marszu, tylko stwierdził, że wśród maszerujących będą też narodowi socjaliści (oraz zwykli socjaliści).

Odnośnik do komentarza

narodowy socjalizm i nazizm to terminy tożsame i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. polecam słownik języka niemieckiego ;)

 

i tego, że nie nazwał ich nacjonalistami nie musisz mi tłumaczyć, bo wystarczy umieć czytać ze zrozumieniem, chłopcy ze Stowarzyszenia MN najwyraźniej nie umieją i poczuli się urażeni (lub jak twierdzą ludzie bliscy JKMowi "prawda w oczy kole") więc oskarżyli JKMa o lewactwo i wywalili z komitetu poparcia. JKM twierdzi, że w żadnym komitecie nie był i albo pali głupa, albo chłopcy z ONR i MW go palą... obstawiam jednak organizatorów, bo kiedy w tamtym roku kilka dni przed 11/11 z tego samego komitetu wycofał się gen. Petelicki to chłopcy twierdzili przez chwilę, że nic się nie stało, bo go w tym komitecie w ogóle nie było.

 

a JKM nie ma zamiaru zrezygnować z kilku chwil w mediach i właśnie oświadczył, że Pol Pot też był narodowcem. no bo że socjalistą to oczywista oczywistość :D

 

BTW - Orwell też był socjalistą...

Odnośnik do komentarza

 

Ważniejsze jest jednak to, że polityka multi-kulti, która była w Europie Zachodniej i wciąż jest podkreślana, podejmowana i rozwijana, w przypadku Breivika pokazuje, że prowadzi donikąd - dodaje.

 

Szef klubu PiS uważa, że to przestroga dla Polaków. - Żebyśmy rozważnie podchodzili do tych spraw, przecież czekają nas podobne wyzwania także w przyszłości. Żebyśmy pamiętali o tym do czego taka polityka może prowadzić - mówi Błaszczak. - Chodzi o to, żebyśmy rozsądnie podchodzili do kwestii imigrantów, szczególnie tych imigrantów, którzy nie integrują się ze społecznością, a tak jest w przypadku państw Europy Zachodniej i niestety pewnie ten proces też nas czeka - dodaje.

 

Mniej więcej wiadomo co chodzi Błaszczakowi i jest to kwestia o której można dyskutować (takie egzotyczne słówko), ale w tym kontekście brzmi kuriozalnie. Wychodzi na to, że gdyby nie "multi-kulti" to Breivik żyłby sobie jak normalny obywatel,ale, niestety, został sprowokowany. Innymi słowy można powiedzieć, że zamach na biuro poselskie PiSu był skutkiem działań tej partii, a nie chorych poglądów zamachowca.

Odnośnik do komentarza

ale bądźmy uczciwi i przyznajmy, że udział w wojnie domowej w Hiszpanii mocno zweryfikował jego poglądy i przesunął je w stronę socjaldemokracji (z krótkim flirtem z anarchizmem, czy tam anarchosyndykalizmem z tego co pamiętam).

jak widać można być jednocześnie antykomunistą, antykapitalistą i socjalistą. i szpiegiem Jej Królewskiej Mości ;)

 

swoją drogą chciałbym poznać źródło tego cytatu z Orwella i zobaczyć go w oryginale. pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...