Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Mezenga może okazać się dużym wzmocnieniem, jeśli w miarę szybko zaaklimatyzuje się w Warszawie. Na pewno na początku furory nie będzie, ale z czasem pewnie pokaże pełnię swoich możliwości.

Jeśli to rzeczywiście Manu byłby tym prawoskrzydłowym, sądzę, iż to niezły transfer. Poza tym, że fajnie wygląda w FM-ie, za wiele o nim nie wiem. :)

Knezević to z kolei konkurencja dla Rzeźniczaka i moim zdaniem oprócz niego, potrzeba jeszcze lewego defensora, bo ta pozycja to słabszy punkt naszej drużyny. Chyba, że Serb miałby być ubezpieczeniem na wypadek odejścia Choto, którego moim zdaniem powinniśmy puścić, jeśli trafi się ciekawa oferta.

 

GK - Knezević (Rzeźniczak), Choto (Knezević), Astiz, DL - Manu (Nowak), Iwański, Vrdoljak, Rybus (Manu) - Mezenga, Nowak (Chinyama)? Ciekawie, nie powiem. ;)

Odnośnik do komentarza

Informacja administratora:

 

@ Boy

 

1. Nie podałeś ani jednego źródła tych informacji.

2. Każdy ma Internet i każdy może sobie poczytać takie gotowce.

3. Na przyszłość jeżeli chcesz wklejać takie rzeczy podawaj źródło i skracaj newsa tylko do najistotniejszej rzeczy.

4. To forum dyskusyjne, a nie serwis. Tu dyskutujemy, a nie podajemy suche informacje.

5. Gdzie Twój komentarz do wklejanych rewelacji?

 

Było to wałkowane wiele razy na tym forum i widzę, że niektórzy nadal mają to w głębokim poważaniu.

Odnośnik do komentarza

Przecież Wawrzyniak to potencjalnie najlepszy piłkarz Legii i to o klasę lepszy od pozostałych. Rok temu grał w ćwierćfinale LM, a i w niezłej lidze greckiej i to w takim klubie jak PAO radził sobie dobrze. Potrzeba mu tylko dobrego trenera, mam nadzieję, że Skorża będzie tym właściwym człowiekiem. W każdym razie DLa lepszego od Wawrzyniaka nie znajdziemy. A Kiełbowicz ten rok na ławie może jeszcze posiedzieć, później do drużyny powinien wchodzić Wasikowski, bo zdaje się, że w ME i na Verragio Cup prezentował się bardzo dobrze.

No i pojawiała się nieprzyjemna informacja o Mezendze. Podobno z Flamengo mają odejść Adriano i Vagner Love, a wtedy na pewno Bruno by został. Oby jednak transfer został jak najszybciej domknięty.

Szkoda, że nie staramy się o Sobiecha, czy Glika. Szczególnie ten pierwszy urzekł mnie swoją grą w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

W Warszawie są już Vrdoljak i Mezenga, lada chwila ląduje Kneżević. Jak widać, poprzedni sezon był ogromny kubłem lodowatej wody i możemy być pewni, że za rok - jako kibice Legii - będziemy się znajdować w zdecydowanie lepszych nastrojach.

 

Czterech nowych graczy, a nie zapominajmy, że ponadto przyjdzie jeszcze paru. ;)

Nowi zawodnicy muszą robić duży ruch na stronie, skoro ogromnym problemem jest wejście w panel, nie mówiąc już o zaakceptowaniu komentarzy. :D

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Nie wierzę. ;)

 

Szansę na jedenastkę będą mieli Rzeźniczak, Wawrzyniak, Iwański i Rybus. Jeśli nie przyjdzie żaden Polak, to mniej więcej tylu rodaków oglądać będziemy regularnie w wyjściowym składzie. Ja jednak z transferów jestem ogromnie zadowolony, ale wolę nie zapeszać. Na blogu krótko opisałem swoje pierwsze odczucia.

Odnośnik do komentarza

No właśnie mam nadzieję, że w planach wzmocnień znajdują się także jacyś wartościowi Polacy. Choć jak wiadomo, ceny za ich usługi są nieadekwatne do prezentowanych umiejętności. Nowak byłby niezłą opcją ale wszyscy wiemy jak z jego zdrowiem. I do tego Wisła z Lechem też pewnie mają na niego chrapkę.

Odnośnik do komentarza

No nie żartuj :roll:

Póki co mają w planach zaklepać 3 mało znanych zawodników za dużą kasę, jak na nasze warunki. Ale żebyś mnie źle nie zrozumiał. Cieszy mnie, że Legia znalazła pieniądze na wzmocnienia. Przecież nie wiadomo, jak oni sprawdzą się w naszej lidze, to raz. Dwa, to zgranie. Lech będzie grał kolejny sezon w prawie nie zmienionym składzie. Legia natomiast, buduje zespół prawie od podstaw.

Ale życzę im, aby nowi gracze okazali się świetnymi zakupami, którzy podniosą poziom naszej słabej ligi.

Odnośnik do komentarza
Vrdoljak za 1,5 mln euro?

 

Legia jest blisko porozumienia z Dinamem Zagrzeb w sprawie pozyskania jego kapitana, Ivicy Vrdoljaka - informują chorwackie media. Pół roku temu klub z Łazienkowskiej oferował za niego 1 mln euro. Teraz działacze Legii są gotowi wyłożyć 1,5 mln euro. Oficjalna oferta do klubu z Zagrzebia powinna wpłynąć w najbliższych dniach.

 

Największym problemem Legii w rozmowach z samym zawodnikiem może być fakt niezakwalifikowania się do europejskich pucharów w sezonie 2010/11.

 

źródło: legialive.pl

 

Mam nadzieję, że to nie są plotki. Legii brakuje klasowego defensywnego pomocnika, a takim jest właśnie Vrdoljak.

hmm oby to był taki drugi Pitry ;) Tez sie cieszylismy jak sie udalo go upchnac. Boisko to zweryfikuje, ale Legia cos ostatnio nie miała nosa do transferów.

Odnośnik do komentarza

Trzeciak to była jedna z największych pomyłek w historii Ekstraklasy. I jego stwierdzenie w komentarzu Ligi Mistrzów że Lampard to wypalony piłkarz :debesciak: .

 

Co do tych transferów to mimo wszystko podchodzę na spokojnie. Jakiś niewypał zawsze musi być. Ja najwięcej sobie obiecuję po Bruno Mezenga (nie wiem jak to odmienić). Gdy ostatnio był wypożyczony do ogórkowej ligi (2 turecka) to nastrzelał sporo bramek. Teraz będzie w innej ogórkowej lidze więc może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza

No to kadra Legii na nadchodzący sezon powoli się krystalizuje :)

 

Bramkarze:

 

Machnowski, Szumski

 

Obrońcy:

 

Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Kneżević, Choto, Astiz, Wawrzyniak, Kiełbowicz, Lisiecki

 

Pomocnicy:

 

Vrdoljak, Iwański, Rybus, Radović, Borysiuk, Manu (?), Żyro, Banasiak

 

Napastnicy:

 

Chinyama, Mezenga, Kucharczyk, Górski

 

 

A o umiejętności Vrdoljaka jestem w miarę spokojny. W rundzie wiosennej widziałem kilka spotkań ligowych Dinama i mogę stwierdzić, że takiego zawodnika w Legii potrzeba. Nie gra widowiskowo, ale z zadań defensywnego pomocnika wywiązuje się bardzo dobrze.

 

Tutaj jest krótki filmik Vrdoljaku:

http://www.youtube.com/watch?v=r6-WSxdo9Zg

Odnośnik do komentarza

No to kadra Legii na nadchodzący sezon powoli się krystalizuje :)

 

Bramkarze:

 

Machnowski, Szumski

 

Obrońcy:

 

Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Kneżević, Choto, Astiz, Wawrzyniak, Kiełbowicz, Lisiecki

 

Pomocnicy:

 

Vrdoljak, Iwański, Rybus, Radović, Borysiuk, Manu (?), Żyro, Banasiak

 

Napastnicy:

 

Chinyama, Mezenga, Kucharczyk, Górski

 

Paru piłkarzy by się jednak przydało jeszcze. Bramkarz, uniwersalny obrońca (tym bardziej że Choto być może odejdzie a nawet jak zostanie to co z tego skoro co chwilę łapie urazy), lewy pomocnik (jeden Rybus to trochę mało) i napastnik (Mezenga i dwóch młokosów to także trochę mało, Chinyamy nie ma co liczyć bo najbardziej prawdopodobny wariant to kontuzje przez 2/3 sezonu...)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...