Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Informowaliśmy już o zainteresowaniu Legii Warszawa Marijanem Antoliviciem. Oto co na temat tego piłkarza mówi chorwacki dziennikarz. - To najlepszy bramkarz ligi. Jest lepszy niż golkiper Dynama Danijej Subasić i doświadczony Tomislav Butina z Haduka Split. Większość fachowców daje mu także większe szanse na zrobienie kariery niż Mateji Delaciovi z Interu Zapresić, którego właśnie pozyskała Chelsea Londyn. W Chorwacji głośno mówi się o tym, że Antolović w przyszłości będzie numerem jeden w dorosłej reprezentacji. Selekcjoner Slaven Bilić wkrótce zacznie go powoływać - przekonuje Tomo Nicota, dziennikarz gazety „24 sata".

 

W maju Antolovicia oglądał trener bramkarzy Krzysztof Dowhań. W sprawie bramkarzy od kilku lat to ten szkoleniowiec ma w warszawskim klubie głos decydujący. Dzięki jego pracy na Łazienkowskiej rozkwitł talent: Artura Boruca, Łukasza Fabiańskiego, Jana Muchy. - O każdym piłkarzu można znaleźć mnóstwo informacji w internecie. Jego statystyki były świetne, dlatego pojechałem obejrzeć go na żywo. Zrobił bardzo dobre wrażenie, gra swobodnie, jest skuteczny na przedpolu - mówi Dowhań. O ewentualnym transferze nie wspomina. - Wszyscy mnie o niego pytają. Proszę trochę poczekać - uspokaja spec od legijnych golkiperów.

 

Jakoś ze wszystkich naszych dotychczasowych transferów to z Antolovicem wiążę największe nadzieje. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to świetny GK. Oby, oby stał się w tym oknie naszym zawodnikiem!

Odnośnik do komentarza

Edyta przypomniała sobie sprawę Choto i jego domniemanego transferu do Fenerbahce. Tak sobie myślę, że Dickson swoją grą w Legii zasłużył już na transfer zagraniczny, ale jakoś wierzyć mi się nie chcę, żeby sięgnął po niego taki klub, jak Fenerbahce. Ciekawe ile w tym prawdy :>

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki ciut, wczoraj widziałem mecz Flamengo-Goias 1-2. Co ciekawe pełne 90 min zagrał Bruno Mezenga :debesciak:

Na szczęście to była ostatnia kolejka przed MŚ. Vagner Love ma kontuzje a Adriano to chyba siedzi w kiciu więc chłopaka wstawili do składu.

Komentator stwierdził że słabo zna tego zawodnika ale na pewno nie można stwierdzić że jest to zmiennik Adriano. Choć akurat w tym meczu na to wyszło.

A gole w barwach Flamengo strzelil podobno jakimś ogórkom na poziomie 4 ligi.

Ogólnie bardzo dobrze gra tyłem do bramki, mocno zastawia, potrafi się szybko obrócić i urwać. W 1 połowie próbował dwa razy ładnego podania górą a kilka prostopadłych piłek do niego nie dotarło. Złym podaniem do obrońców sprokurował 100% sytuację dla przeciwnika. W 2 połowie dwa razy po przyjęciu dryblingiem się urywał i strzelał lewą nogą w światło bramki. W akcji bramkowej nie brał udziału.

Ogólnie pasuje na środek ataku, do pary przydałby się jakiś gość od robienia wiatru z przodu albo ofensywni skrzydłowi.

Odnośnik do komentarza
W środę Legia pozyskała nowego zawodnika. Jest nim portugalski pomocnik Manu. Skrzydłowy związał się z naszym Klubem trzyletnią umową.

 

Były zawodnik Maritimo przyleciał do Warszawy we wtorek. Dzień później pomyślnie przeszedł badania na Skrze. Wczesnym popołudniem Manu podpisał umowę w towarzystwie Mariusza Piekarskiego, prezesa Leszka Miklasa oraz dyrektora ds. sportowych Marka Jóźwiaka.

 

Gorszy od Radovicia raczej nie bedzie :keke: Jeszcze trzeba obsadzic lewe skrzydlo, bo z samym Rybusem daleko nie zajedziemy.

 

Do Arki wpłynęła oficjalna propozycja transferu Joëla Omari Tshibamby do Legii Warszawa. Oferta zawiera różne warianty rozliczenia i będzie przedmiotem analiz właściciela, władz klubu oraz pionu sportowego Arki.

 

Jak pisalem wczesniej, nie chcialbym zeby przyszedl do Legii.

Odnośnik do komentarza
Jak dowiedział się PilkarskiDziennik, Legia Warszawa jest zainteresowana kolejnym Brazylijczykiem. Jest nim Marlos z Sao Paolo.

 

Działacze warszawskiego klubu pozyskali już z ligi brazylijskiej Bruno Mazengę z Flamengo. Teraz starają się o Marlosa.

 

Marlos może grać na lewej stronie pomocy lub jako ofensywny pomocnik. W Legii miałby być konkurencją dla słabo spisującego się w ostatnim sezonie Macieja Rybusa.

 

Za Brazylijczyka nie trzeba będzie płacić. 19 sierpnia kończy mu się kontrakt i mógłby trafić na Łazienkowską za darmo. Według portalu transfermarkt.de jest wyceniany na 1,5 miliona euro.

 

Brazylijczyk miałby walczyć o miejsce w składzie z Rybusem, który obecnie nie ma konkurenta. Robi się nam ładne towarzystwo międzynarodowe... ;)

Odnośnik do komentarza

Skrót ostatniego meczu Michała Kucharczyka w barwach Świtu oraz jego oficjalne pożegnanie:

 

http://www.swit.nsk.pl/img/20100609_swit-oks1945olsztyn_2-0/skrot_meczu.html

 

Teraz niech udowodni swój talent w barwach Legii :) Swoją drogą Jóźwiak wspomniał, że rok temu wygrał "bitwę" z Lechem Poznań o podpis tego zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem filmik z Legia.net z zagraniami Vrdoljaka z kilku meczów w barwach Dynama i jeśli by tylko wybrać te najlepsze akcje, to dziw bierze, że nie poszedł do Premiership :keke:

W każdym razie facet widać, że ma umiejętności. Powinien być liderem drugiej linii.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem czlonkiem SKLW, ale ja po zapoznaniu sie z ta relacja potrafie na to odpowiedz. Przede wszystkim nie ma zadnego postulatu, ktory jest kluczowy i od ktorego uzalezniony jest ewentualny koniec protestu. Natomiast z tego co pamietam, aktualnie walcza o: tansze ceny pojedynczych biletow, powstawnie 'komisji do spraw trudnych' - komisji skladajacej sie z przedstawiciela klubu, przedstawiciela kibicow oraz jeden osoby neutralnej, prawdopodobnie przedstawiciela rady miasta, ktora rozwiazywalaby ewentualne spory, dalej mowa jest o porozumieniu dotyczacym organizowania wyjazdow oraz opraw na trybunie za bramka.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem czlonkiem SKLW, ale ja po zapoznaniu sie z ta relacja potrafie na to odpowiedz. Przede wszystkim nie ma zadnego postulatu, ktory jest kluczowy i od ktorego uzalezniony jest ewentualny koniec protestu. Natomiast z tego co pamietam, aktualnie walcza o: tansze ceny pojedynczych biletow, powstawnie 'komisji do spraw trudnych' - komisji skladajacej sie z przedstawiciela klubu, przedstawiciela kibicow oraz jeden osoby neutralnej, prawdopodobnie przedstawiciela rady miasta, ktora rozwiazywalaby ewentualne spory, dalej mowa jest o porozumieniu dotyczacym organizowania wyjazdow oraz opraw na trybunie za bramka.

Ok , ale mi tu chodzi o coś zupełnie innego czy jeśli te postulaty , albo jak kto woli inczej problemy zostana rozwiązane to czy jest to równoznacze z końcem protestu , czy jest to jakiś tylko wycinek problemów pozatym z tej relacji zaniepokoiło mnie jedno wynika z niej jednoznacznie że władze klubu i stowarzyszenie nie dokońca informują opinie publiczną o efektach spotkań.Dlaczego te jak by nie było ważne informacje nie są podawane do publicznej wiadomości.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Jak informują chorwackie media w drodze do Warszawy jest chorwacki bramkarz Marijan Antolović. "Obecnie Antolović jest ze mną w drodze do Warszawy, gdzie negocjacje transferowe będą kontynuowane, nic nie zostało jeszcze podpisane, ewentualnej finalizacji umowy, można spodziewać się po południu" – zapewnia dyrektor sportowy HNK Cibalia - Željko Čulo.

"Kluby uzgodniły już kwotę odstępnego, ale nie możemy podać jej do publicznej wiadomości, póki Marijan nie podpisze umowy z Legią. Wszyscy poznaja szczegóły dziś wieczorem, lub jutro rano" - dodaje Čulo.

 

Chorwackie media informują, że Antolović podpisze z Legią czteroletnią umowę. "Muszę jeszcze tylko przejść testy medyczne i wszystko będzie jasne. Cieszę się że przechodzę do naprawdę wielkiego klubu" – mówi bramkarz.

 

źródło: legialive.pl

 

Jeżeli chłopak ma talent, to po "szlifach" Dowhania Legia będzie mogła trochę na nim zarobić w przyszłości. :)

Odnośnik do komentarza

Świetnie :) Czuję, że Antolovic będzie nową jakością w polskiej lidze, świetnym kontynuatorem tradycji Boruca, Fabiańskiego, czy Muchy, a z racji wieku wydaje się mieć jeszcze większy potencjał od tej, rewelacyjnej przecież, trójki.

Teraz czas na Tshibambę, ale rozumiem, że to w poniedziałek. Ciekawe też co z ostatnim wzmocnieniem w tym okienku - OML albo OMC. Tomic byłby fantastyczny <3

Odnośnik do komentarza

Oczyma wyobraźni widziałem Chorwata w bramce Legii, ale nie sądziłem, że działaczom uda się sfinalizować ten transfer. Głównie z powodu zainteresowania bramkarzem klubów Premiership czy Dinama, któremu się ponoć w Chorwacji nie odmawia :-k. Fantastyczny zakup. Kto wie, być może najlepszy z dotychczasowych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...