Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

No ale miał jakiś wybór? I pytam się poważnie, bo nie znam dobrze kadry Legii. W końcu na zmiany wchodzili juniorzy.

I powtórzę, to co już pisałem w livescorze.

Serce mnie boli jako kibica piłki, bo pamiętam Legię, gdy grała w LM i była drużyną z charakterem, pełną walczaków. Kto rozpierdzielił tak uznaną u nas markę i odpowiada za to, że są w klubie właśnie tacy zawodnicy jak Szala? Choć w sumie lista powinna być dłuższa. Przecież gdyby nie Mucha, to Legia błąkała by się gdzieś w środku tabeli.

Odnośnik do komentarza

No znalazłem składy i widzę, że z linii defensywnej, to jedynie Wawrzyniak był. A co do wprowadzenia juniorów. IMO trener widział, że nie odwróci losów meczu, to dał pograć młodzieży, co moim zdaniem nie było najgłupszym pomysłem.

I żeby nie było, że uważam Białasa za jakiegoś dobrego trenera. Po prostu sądzę, że Legia posiada obecnie fatalną kadrę. I jestem ciekawy, jak będzie wyglądała przebudowa zespołu. Bo po odejściu Muchy ciężko mi znaleźć w kadrze wartościowego zawodnika. Nawet Astiz zaczął równać w dół.

Odnośnik do komentarza

Akurat młodzieży bym sie nie czepiał. Moim zdaniem bardzo się starał Borysiuk i chyba jako jedyny próbował być pożyteczny. Młody Kosa też trochę wiatru zrobił.

W którejś kolejce bardzo chwalili Szalę, zagrał chyba na prawej obronie. W każdym kolejnym Szala to najsłabsze ogniwo.

Szałachowski, co się z nim stało. Miał wejście smoka w Wodzisławiu a potem ciężko go zauważyć na boisku. Chyba podpisał nowy kontrakt ale mogę nie być w temacie.

Kolejny raz okazało się że Astiz bez Choto już nie jest taki super.

 

Generalnie uważam że cała akcja z zamierzaną rewolucją kadrową spowodowała typowe polskie podejście. Każdy ma w dupie bo i tak kończy mu się kontrakt/w nowym sezonie będzie nowa drużyna i trener więc się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza

Obejrzeliśmy wczoraj mecz z Wisłą i... To było coś strasznego. Legia zagrała tragicznie. Ani razu nie zagroziła bramce Wisły.

Nowy stadion super, tylko kto będzie przychodził oglądać mecze takiej drużyny? Zmiany? 3/4 składu trzeba wymienić.

Szala przeszedł sam siebie. Niech spada. Zresztą niech większość z nich spada.

Chcę widzieć dwa mocne kluby w Warszawie, na razie wieje mizerią z obu stron.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, to jest niemożliwe jak zawodnicy o tak miernych umiejętnościach grają w takim zespole jak Legia, naprawdę nawet nie chodzi o brak zaangażowania, ale o braki w podstawowych piłkarskich umiejętnościach, przyjęcie piłki, dośrodkowania, no to jest jakaś masakra. Nie widziałem nikogo kto powinien w tym zespole zostać na kolejny sezon, jedynie może Kosecki w końcówce coś próbował. Naprawdę w lecie będziecie musieli wydać ogromne pieniądze żeby zbudować skład, bo trzeba tą budowę zacząć praktycznie od zera.

Odnośnik do komentarza

Szkoda mysłałem ze Legia pomoże troche Lechowi w walce o tytuł:)) juz wszyscy chyba zgodnie chcemy dać Wiśle sezon wolnego od Mistrzostwa:)) aby powiało troche świeżoscia w walce o LM- nikt juz chyba nie chce patrzec jak Wisła sie kompromituje w eliminacjach- trzeba dać szanse komuś innemu..ehh

Odnośnik do komentarza

A wypozyczony Smolinski rozgrywal dobre mecze w LKS-ie - tylko co z tego?

 

Oczywiscie, Legia jest w tym sezonie tragiczna, pisalem tu o tym wiele razy, jednak widac, ze kluczowa role odegrala wczoraj kontuzja Choto. Grali na stojaco przez caly rok, jednak z obrona Choto-Astiz chociaz nie tracili goli. Wczoraj swoje zrobil Szala, swoje Rzezniczak (jubileusz ze ho ho!) i sa efekty.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę pisać znowu tego samego, więc zacytuję część posta sprzed miesiąca:

Kto miałby szukać tych piłkarzy, skoro upierają się, że negocjacje z nowym trenerem zaczną w połowie maja? I wtedy na jakiej podstawie ktoś ocenić przydatność danego zawodnika do zespołu, Białas robi selekcję a grać będzie trener XYZ? (coś jak powołania Majewskiego, a kadra już Smudy). Marzą o wielkim klubie, a przez kilka m-cy nie będą prowadzić żadnych negocjacji w kluczowej sprawie, czyli zatrudnienia osoby, której wizję będą realizować. Ba, nie ma ani trenera, ani dyrektora sportowego!

 

Miklas potwierdził jedynie, że atmosfera w całym klubie jest mniej więcej taka jak na trybunach. Trzeciak z Urbanem za sobą nie przepadali, Urban nieudanie przekonywał zarząd by sypnął groszem na transfery, a zarząd teraz gra najświętszych, krytykuje złe podejście i błędne decyzje, a sami albo ich nie podejmują albo są tak mgliste jak dzisiejszy materiał z Miklasem.

W momencie zmiany trenera pozycja w tabeli nie była zła i trzeba było jasno powiedzieć, że nadal będą walczyć o majstra. Zrobiono coś zgoła odwrotnego - powiedziano, że piłkarze są słabi i niedługo ich tu nie będzie :doh!: Tak zdemobilizować, to nawet brukowce swoimi bredniami nie potrafią. Mamy zatem piłkarzy bez chęci do działania i wiary we własne umiejętności, trenera bez doświadczenia, zarząd bez pomysłu na przyszłość i trybunę bez kibiców.

 

Stadion rozebrano, bo były plany budowy nowego. Drużynę i otoczenie rozmontowano bo tak, przecież i tak są słabi :roll:

Odnośnik do komentarza
Szefowie Legii Warszawa nie ukrywają, że przed nowym sezonem w drużynie dojdzie do wielu zmian kadrowych. Nową jakość do ich gry ma wnieść słoweński pomocnik, Josip Ilić - informuje "Futbol News".

 

22-letni środkowy NK Interblocku Lublana znajduje się na celowniku Wojskowych od kilku miesięcy, ale już w lecie może zameldować w Warszawie. Nie jest tajemnicą, że nowego pracodawcy szukać będzie prawdopodobnie Piotr Giza, a Słoweniec miałby być jego następcą. - Jesteśmy w kontakcie z władzami polskiego klubu już od stycznia. Ilić jest do wzięcia za około milion euro - wyjaśnił dyrektor Interblocku, Nenad Protega.

 

Piłkarz jest podobno zdeterminowany do zagranicznego transferu i chętnie przeniesie się do Polski. Oprócz Legii w grę wchodzi też Dynamo Zagrzeb.

 

Ilić to reprezentant Słowenii do lat 21. W swoim pierwszym sezonie w Interblocku zdobył dziewięć bramek w 27 meczach.

Link

 

Zaczynają się spekulacje transferowe. Zna ktoś tego chłopaczka? Widzieliście go?

Odnośnik do komentarza

Poza tym od ponad miesiąca jest tak, że Jóźwiak ma szukać zawodników, ale nie wiadomo kto będzie trenerem i jakich on by chciał zawodników.

Trochę jak z tą bajką o biletach w cenie biletu do kina :] Będzie taniutko, taniutko, ściągniemy super piłkarzy, ściągniemy. Przykro patrzeć jak zupełnie rozmontowano drużynę :/

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem, jak oni zamierzaja sprowadzic tylu piłkarzy na odpowiednim poziomie, dysponując rzekomo kwotą 2,5 mln euro, skoro za tego jednego chłopaka trzeba dać milion.

 

Oto jest pytanie. Legia chce wymienić niemal cały skład, ale skąd wziać następców? Owszem ejst w naszje lidze kilku ciekawych piłkarzy, ale na pewno będą swoje kosztowali.

Ciekawe kto Muchę zastąpi? Czyżby Onyszko, a może rzeczywiście Kowalewski.

Ciekawie będzie.

Odnośnik do komentarza
Poza tym od ponad miesiąca jest tak, że Jóźwiak ma szukać zawodników, ale nie wiadomo kto będzie trenerem i jakich on by chciał zawodników

 

I tu sie mylisz, bo juz od jakiegos czasu wiadomo ze trenerem bedzie Skorża i z nim konsultuja wszystkie przyszle ruchy transferowe.

Odnośnik do komentarza

To niech podpiszą z nim kontrakt i skończą z tym udawaniem w stylu zaczniemy szukać szkoleniowca dopiero po sezonie.

 

Nadal to trochę przypomina sytuację gdy Trzeciak przysyłał kogoś na testy wbrew woli Urbana, który od razu tych piłkarzy odsyłał z kwitkiem. Poza tym Jóźwiak już wcześniej z Legią współpracował, co z tego wynikło widzimy. Zapewnienie funduszy nie gwarantuje ściągnięcia dobrych piłkarzy, wystarczy sobie przypomnieć ile kosztowali Iwański z Gizą.

 

Walter marzył o chłopaku z Powiśla grającym w koszulce Legii, ta bajka też się nie udała:

Legia bez wychowanków - Jarzębowski na wylocie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...