Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie wczorajszego treningu doszło do fatalnego w skutkach starcia. Takesure Chinyama po zderzeniu z Pance Kumbevem opuścił przedwcześnie zajęcia i w towarzystwie masażysty Zbigniewa Sęktasa udał się do szatni. Napastnik z Zimbabwe nie wziął udziału w dzisiejszym treningu i pewne jest, że nie wystąpi w spotkaniu z Polonią Bytom.

 

legia.com

 

Albo w końcu pomocnicy się obudzą, ewentualnie Paluchowski przypomni sobie jak strzela się bramki, albo znowu trzeba będzie liczyć na "swojaka" ze strony przyjezdnych. A może Rocky w napadzie :-k

 

Lista kontuzjowanych jest zatrważająca (pomijam już Grzelaka i Szałacha): Ostry, Descarga, Kiełbowicz, Chinyama, Jarza, Majkowski, Szala (też jeszcze nie w pełni sił) :|

Odnośnik do komentarza
Legia Warszawa w końcu sprzedaje Rogera Guerreiro? Takie informacje podaje "Dziennik". Stołeczny klub wiele nie zarobi na transferze reprezentanta Polski, który za zaledwie 300 tysięcy euro ma przejść do Feyenoordu Rotterdam.

 

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,title,L...,wiadomosc.html

 

"Dziennik" sprzedał Rogera do Feyenoordu - ile w tym prawdy, jest to możliwe w ogóle?

Odnośnik do komentarza
A czemu nie? Konczy mu sie kontrakt i nie chce go przedluzyc, pytanie tylko czy ktos go bedzie w ogole chcial, po tym co prezentuje w tej rundzie. :)

wersja z Feye prawdopodobna, bo w końcu Roger to ukochane dziecko Leo, który powołuje go mimo to, że Jasiu gra piach od początku sezonu

Odnośnik do komentarza
Walcząca o mistrzostwo Polski Legia pokonała Polonię Bytom 3:1 w meczu 28. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Dwie bramki dla "Wojskowych" zdobył, zastępujący kontuzjowanego Takesure'a Chinyamę, Adrian Paluchowski.

 

źródło: www.wp.pl

 

2 bramki i 1 asysta - bardzo dobry mecz młodego (L)egionisty. Nas plus jeszcze należy zaliczyć bardzo dobrą grę Rzeźnika, przyzwoitą Piotrka Gizy i niezłą zmianę Miro Radovicia. Reszta słabo lub bardzo przeciętnie.

 

Brawo "Paluch" !!

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że po tym meczu Urban zrezygnuje z tej durnej taktyki 4 środkowych pomocników, zwłaszcza, że Roger gra tak beznadziejnie. Wczoraj Radovic dał świetną zmianę, widać, że był bardzo zdeterminowany, walczył na całego, no i przede wszystkim robił duże zagrożenie. I nie widzę innej możliwości jak Radovic w podstawowym składzie w następnym meczu. No i brawa dla Palucha, bardzo dobry mecz zagrał. :P

Odnośnik do komentarza
"Przecież w liceum, w którym uczę wf-u moimi wychowankami byli Robert Lewandowski i Daniel Mąka. Obaj podkreślali swoje zamiłowanie do Legii, ale nie grają przy Łazienkowskiej."

 

Link do wywiadu z trenerem W. Golonką: http://www.legia.com/www/index.php?akt=7523

 

 

Ciekawy fragment, zwłaszcza ten dotyczący Mąki. Myślałem, że to Polonista z krwii i kości - ale jednak (L) w sercu :)

Odnośnik do komentarza

temat Mąki wałkowany wiele razy i wraca jak bumerang. krążyły zawsze różne ploty, niektóre to już niemalże legendy (jak to że rzekomo przyszedł na trening w koszulce L)

 

w jednym z wywiadów odniósł się do tego:

- Niektórzy twierdzą że jest pan kibicem Legii...

- Przylgnęła do mnie etykieta legionisty. Kiedyś na internetowym forum Polonii jakiś głupek napisał, że na pierwszy trening przyszedłem w koszulce Legii. Przecież wiadomo, że my trenujemy w klubowym sprzęcie, więc nawet nie chciało mi się tego wyjaśniać. Ja legionistą nie jestem

pisownia oryginalna (w sportowych redakcjach wypadałoby wiedzieć, że należy pisać Legionista, Polonista itd.), cały wywiad tutaj: http://img145.imageshack.us/img145/2584/makacv3.jpg

wypowiedź bardzo kategoryczna i jednoznaczna, choć prawda jest nieco bardziej złożona.

Odnośnik do komentarza
Przez czternaście dni niemal 30 tysięcy legijnych fanów wzięło w swoje ręce wybór kolorystyki krzesełek powstającego stadionu. Każdy mógł wybrać jedną z pięciu przygotowanych opcji, które ilustrowały kształt i ułożenie krzesełek na każdej z trybun. Ankieta wzbudziła mnóstwo emocji oraz była powodem licznych dyskusji, które można było śledzić w komentarzach.

 

No i wygral wariant 5 :/ Mam nadzieje, ze jednak da rade jeszcze jakos to odkrecic..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...