Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Puchar jest nasz ! Ten puchar do Legii należy

 

Samo spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, ale emocji było co nie miara :D No i wreszcie Manu doczekał się swojej pierwszej bramki dla Legii.

 

Nie wiem czemu, ale ochroniarze nie wpuścili mnie na sektor 5 (na który miałem bilet). Ostatecznie wylądowałem razem z grupą kibiców ze Szczecina w sektorze 6 i było bardzo wesoło ;) Niestety po meczu okazało się, że ucierpiał mój samochód, którego gdańskie blachy kogoś wkurzyły...

 

Ogólnie wyjazd na plus :winner:

Odnośnik do komentarza

A ktoredy wchodziles?

 

Najpierw tam z boku, gdzie kierowała tablica z napisem "sektor 5, vip" (czy coś takiego). Ale ochroniarz powiedział, że mamy iść pod główne wejście :-k

To mnie spod glownego odeslali wlasnie do tego z boku - i tam wszedlem bez problemu.

Odnośnik do komentarza

A ktoredy wchodziles?

 

Najpierw tam z boku, gdzie kierowała tablica z napisem "sektor 5, vip" (czy coś takiego). Ale ochroniarz powiedział, że mamy iść pod główne wejście :-k

 

A później Pan Lato potrafi walnąć bzdurę w stylu.

"- Mamy listy kibiców, wiemy gdzie dana osoba siedziała, w którym sektorze i na którym krzesełku. Łatwo będzie sprawdzić, czy siedzisko np. Kowalskiego z któregoś z klubów jest zniszczone - podkreślił szef PZPN."

Odnośnik do komentarza

A ktoredy wchodziles?

 

Najpierw tam z boku, gdzie kierowała tablica z napisem "sektor 5, vip" (czy coś takiego). Ale ochroniarz powiedział, że mamy iść pod główne wejście :-k

 

A później Pan Lato potrafi walnąć bzdurę w stylu.

"- Mamy listy kibiców, wiemy gdzie dana osoba siedziała, w którym sektorze i na którym krzesełku. Łatwo będzie sprawdzić, czy siedzisko np. Kowalskiego z któregoś z klubów jest zniszczone - podkreślił szef PZPN."

Wiedza gdzie miala siedziec... a gdzie siedziala/stala to juz inna bajka.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że za te trofeum zarządowi Legii, Skorży i Waszym piłkarzom należy się jeszcze jedna szansa. Dajcie im jeszcze tak z rok czasu, proszę :P

 

Dowcipniś :P

 

Skorży nic nie powinno uratować :pa: Natomiast w lidze powinni ogrywać się młodzi zawodnicy (Wolski, Żyro, Szumski, Lisowski). Szczególnie w piątek należałoby zagrać "wypoczętym" składem.

Odnośnik do komentarza
Negatywną opinię na temat możliwości zapewnienia bezpieczeństwa na obiekcie przy Łazienkowskiej wydała policja.
W raporcie policjanci jako uzasadnienie wydanej opinii wymienili m.in. odpalanie rac, wulgaryzmy oraz okrzyki antysemickie pojawiające się na stadionie Legii w rundzie wiosennej.

+ wydarzenia z finału Pucharu Polski.

Zaczyna się praca u podstaw, jest to też odpowiedzialność zbiorowa, ale dla mnie całkowicie zrozumiała - kibole nie potrafią się w swoim gronie powstrzymywać od idiotycznych zachowań, to niech cierpią. Straty finansowe to też motywacja dla klubu, by dokręcić śrubę kibolom, żeby ta gorsza część kibiców Legii nie była już tak swawolna, jak dotychczas.

Żeby tylko te decyzje nie były incydentalne, tylko były wyrazem większego planu ucywilizowania stadionów.

Odnośnik do komentarza

Za burdy poza stadionem...wojewoda zamyka stadion :lol: no chyba żart jakiś, że ja jutro na mecz nie wejde :|

Kara zbiorowa. Rządowa pokazówka. Politycy nie potrafią tego załatwić od odpowiedniej strony to idą na łatwiznę. Nie chcę płacić za to, że nie byłem w Bydgoszczy :|

 

Negatywną opinię na temat możliwości zapewnienia bezpieczeństwa na obiekcie przy Łazienkowskiej wydała policja.
W raporcie policjanci jako uzasadnienie wydanej opinii wymienili m.in. odpalanie rac, wulgaryzmy oraz okrzyki antysemickie pojawiające się na stadionie Legii w rundzie wiosennej.

+ wydarzenia z finału Pucharu Polski.

Zaczyna się praca u podstaw, jest to też odpowiedzialność zbiorowa, ale dla mnie całkowicie zrozumiała - kibole nie potrafią się w swoim gronie powstrzymywać od idiotycznych zachowań, to niech cierpią. Straty finansowe to też motywacja dla klubu, by dokręcić śrubę kibolom, żeby ta gorsza część kibiców Legii nie była już tak swawolna, jak dotychczas.

Żeby tylko te decyzje nie były incydentalne, tylko były wyrazem większego planu ucywilizowania stadionów.

Odpowiedzialność zbiorowa? :dupa: Ja mam w dupie wandali napieprzających się z Policją, ochroną, a oni mają mnie. Nie zmienią się przez to, że ja nie wejdę na stadion. Nie chcę płacić za nich tak wysokiej kary. Po to wszyscy chwalą się wspaniałym monitoringiem, żeby wychwytywać takich typów. Za beznadziejne prawo (Staruch ma zakaz na ekstraklase, ale na puchar czy I lige Policja wysyla pismo z prosba o sprzedanie mu biletu) i bezradność Policji niech płaci kto inny. To jest żadna droga, bo gwarantuje Ci, że na stadionie Legii większość to normalni kibice. Nie mam zamiaru brać odpowiedzialności za garstkę oprychów, którzy to samo co na stadionie robią na ulicy czy "ławce pod blokiem".

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzialność zbiorowa? :dupa: Ja mam w dupie wandali napieprzających się z Policją, ochroną, a oni mają mnie. Nie zmienią się przez to, że ja nie wejdę na stadion. Nie chcę płacić za nich tak wysokiej kary. Po to wszyscy chwalą się wspaniałym monitoringiem, żeby wychwytywać takich typów. Za beznadziejne prawo (Staruch ma zakaz na ekstraklase, ale na puchar czy I lige Policja wysyla pismo z prosba o sprzedanie mu biletu) i bezradność Policji niech płaci kto inny. To jest żadna droga, bo gwarantuje Ci, że na stadionie Legii większość to normalni kibice. Nie mam zamiaru brać odpowiedzialności za garstkę oprychów, którzy to samo co na stadionie robią na ulicy czy "ławce pod blokiem".

 

Zgadzam się w 100%. Dlaczego normalni kibice mają odpowiadać za kilkunastu bandytów, z którymi NIE POTRAFI poradzić sobie polskie prawo? :_confused: Zamykanie stadionów tylko potwierdza nieudolność rządu. Klub (ITI) powinien pójść ze sprawą do sądu, bo wyjaśnienia wojewody mazowieckiego to gorzej niż kpina.

Odnośnik do komentarza
Za beznadziejne prawo

 

O dziwo prawo w tym aspekcie nie jest beznadziejne, tylko jego egzekutorzy.

 

Nie zmienią się przez to, że ja nie wejdę na stadion. Nie chcę płacić za nich tak wysokiej kary.

 

Zgadzam się z Tobą, ale rozumiem jeden argument, którego wojewoda nie wymienił. Dopuszczam zamknięcie stadionu, w sytuacji, gdy stosowne organy są w trakcie przygotowywania dożywotnich zakazów stadionowych, doprowadzenia inicjatorów zajścia do odpowiedzialności karnej za niszczenie mienia publicznego i pokrycia przez nich kosztów jego odbudowy. Jeśli tego nie ma i sprawcy wydarzeń w Bydgoszczy ponownie wejdą na jakikolwiek stadion piłkarski zamknięcie obiektu przy Ł3 mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzialność zbiorowa? :dupa: Ja mam w dupie wandali napieprzających się z Policją, ochroną, a oni mają mnie. Nie zmienią się przez to, że ja nie wejdę na stadion. Nie chcę płacić za nich tak wysokiej kary. Po to wszyscy chwalą się wspaniałym monitoringiem, żeby wychwytywać takich typów. Za beznadziejne prawo (Staruch ma zakaz na ekstraklase, ale na puchar czy I lige Policja wysyla pismo z prosba o sprzedanie mu biletu) i bezradność Policji niech płaci kto inny. To jest żadna droga, bo gwarantuje Ci, że na stadionie Legii większość to normalni kibice. Nie mam zamiaru brać odpowiedzialności za garstkę oprychów, którzy to samo co na stadionie robią na ulicy czy "ławce pod blokiem".

 

Zgadzam się w 100%. Dlaczego normalni kibice mają odpowiadać za kilkunastu bandytów, z którymi NIE POTRAFI poradzić sobie polskie prawo? :_confused: Zamykanie stadionów tylko potwierdza nieudolność rządu. Klub (ITI) powinien pójść ze sprawą do sądu, bo wyjaśnienia wojewody mazowieckiego to gorzej niż kpina.

ilu? :lol:

 

I jeszcze to, że jak ktoś ma karnet i nie będzie mógł iść na mecz, to nikt mu pieniędzy nie zwróci, bo to nie jest wina organizatora meczu tj klubu.

a to dziwne, bo przecież stadiony są zamykane z powodu, że organizator nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa :-k

 

i najważniejsze: kkamillo, Ciebie nikt nie karze, ukarany został klub

Odnośnik do komentarza

a to dziwne, bo przecież stadiony są zamykane z powodu, że organizator nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa :-k

a to ciekawe... podczas poprzedniego meczu bezpieczenstwo bylo zapewnione, podczas jutrzejszego juz byc nie moze - pytanie: co sie zmienilo na stadionie i w organizacji imprezy w ciagu tych dni? odpowiedz: nic.

Odnośnik do komentarza

Nie organizator tylko policja :>

bynajmniej!

Pomimo uprawnień organizator nie podjął żadnych działań w stosunku do kibiców łamiących regulamin
za komendą w Poznaniu, domniemam, że w Warszawie jest analogiczna sytuacja

 

a to dziwne, bo przecież stadiony są zamykane z powodu, że organizator nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa :-k

a to ciekawe... podczas poprzedniego meczu bezpieczenstwo bylo zapewnione, podczas jutrzejszego juz byc nie moze - pytanie: co sie zmienilo na stadionie i w organizacji imprezy w ciagu tych dni? odpowiedz: nic.

zdarzyła się Bydgoszcz, w której przecież był organizowany oficjalny wyjazd, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...