Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Inter - Livorno 2:0(2:0)

1:0 Suazo 14'

2:0 Suazo 18'

 

Pewne zwycięstwo. Myślałem, że Mancio da odpocząć większej liczbie zawodników przed meczem z Liverpoolem. Cieszy dobra forma Suazo. Figo wrócił po kontuzji. Roma przegrała-kolejne trzy punkciki przewagi możemy sobie dopisać na konto :)

Odnośnik do komentarza

Po przegranej z Liverpoolem na wyjezdzie 2-0 wydaje sie ze bedzie bardzo ciezko odrobic ta strate zwlaszcza ze "super_obronca_ojciec_tego_sukcesu" Matterazzi nie zagra i nie wiadomo co z Cordoba :/ Wielkie brawa za dzisiejsze spotkanie sie naleza Maiconowi i Maxwellowi IMO w Interze najjasniejsze gwiazdy. Vieira nie pokazal nic i widac ze daleko mu do formy z poczatku kariery w Interze. Nic trza miec nadzieje ze jakos to bedzie ...

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że ta bramka Gerrarda wpadła, bo wydaje mi się, że była dość przypadkowa. Bardzo prezyzyjnie to weszło. Przy pierwszej bramce też mało zabrakło, a Cesar by to wybił. A co do Cordoby to źle to wyglądało :/ Według mnie Chivu również zagrał bardzo dobrze. Szalenie ciężko będzie w rewanżu...

Odnośnik do komentarza
bo wydaje mi się, że była dość przypadkowa. Bardzo prezyzyjnie to weszło

 

Trochę zaprzeczasz sam sobie :)

 

Pool był lepszy przez pierwsze 30 minut, potem gdy miał ułatwione zadanie, stanął na bardzo długo. Inter zagrał przeciętnie i na pewno nie jak na mistrza Włoch i lidera ( z ogromną przewagą!!) Serie A. Moim zdaniem Mancini jest za krótki na LM.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem Mancini jest za krótki na LM.

W tym temacie już ten wątek był poruszany kilkakrotnie i jak sie okazuje niebezpodstawnie. Nie ukrywam, że jestem przeciwnikiem Manciniego, ale wstrzymam sie od opinii do rewanżu. Nie ma co gdybać jak, choć bardzo niewielkie, szanse jeszcze są. Inter w ostatnich tygodniach nie prezentuje olśniewającej formy, a FCL

spokojnie to wykorzystał. W rewanżu strata dwóch bramek może sie okazać ponad siły i graniczy wręcz z niemożliwością, szczególnie na takim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem Mancini jest za krótki na LM.

W tym temacie już ten wątek był poruszany kilkakrotnie i jak sie okazuje niebezpodstawnie. Nie ukrywam, że jestem przeciwnikiem Manciniego, ale wstrzymam sie od opinii do rewanżu. Nie ma co gdybać jak, choć bardzo niewielkie, szanse jeszcze są. Inter w ostatnich tygodniach nie prezentuje olśniewającej formy, a FCL

spokojnie to wykorzystał. W rewanżu strata dwóch bramek może sie okazać ponad siły i graniczy wręcz z niemożliwością, szczególnie na takim poziomie.

 

Jako kibic Juventusu moze nie będę zbyt obiektywny, ale nie zwalałbym całej winny na Manciniego. Jak trener wygrywa to wszyscy pieją z zachwytu nad jego taktyką, fenomenalnymi zmianami itp. A gdy zdarzy sie słabszy mecz to zaraz winny tylko i wyłącznie trener. A przeciez ten mecz to głównie "zasługa" Matrixa i Ibry.

A o kunszcie Manciniego niech świadczą sukcesy w serieA. Inter w końcu dojrzeje i do sukcesów w LM. Widocznie potrzebuje jeszcze na to troche czasu.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim trzeba zaczac od tego, ze sedzia nieslusznie pokazal czerwona kartke Matterazziemu. Obie zołte kartki, a w szegolnosci ta druga, byly pokazane na wyrost. To zdarzenie, na pewno mialo duzy wplyw na wynik koncowy spotkania. Z drugiej strony mam pretensje do Interu ze dal sie tak latwo zepchnac do defensywy. Brak jednego zawodnika, przy tej klasie druzyny, nie powinnien w tak znaczacy sposob wplynac na ich postawe na boisku. Ogolnie mecz z Liverpoolem mozna zapisac na duzy minus pod wzgledem gry, jak i dobranej taktyki pod przeciwnika. Zmiany dokonane przez Manciniego tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Mam jednak nadzieje ze to spotkanie, odslonilo obraz gry poszczegolnych zawodnikow (przede wszystkim Vieiry) i na rewanz wyjdzie troche inna jedenastka. Ja osobiscie mysle ze Inter w rewanzu nie stoi na straconej pozycji. Wiadomo przeciez nie od dzis ze Wyspiarze to druzyny wlasnego boiska i gra na kontynencie niespecjalnie im wychodzi. Strata jest jak najbardziej do odrobienia, nawet z nawiazka.

Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim trzeba zaczac od tego, ze sedzia nieslusznie pokazal czerwona kartke Matterazziemu. Obie zołte kartki, a w szegolnosci ta druga, byly pokazane na wyrost.

 

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego że sie nie znasz. Widziałem tylko sytuacje gdy sędzia pokazał drugą zółtą kartkę i była to kartka jak najbardziej zasłużona. Ewidentne trzymanie zawodnika za ramię, sędzia by źle postąpił gdyby tej kartki nie dał

Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim trzeba zaczac od tego, ze sedzia nieslusznie pokazal czerwona kartke Matterazziemu. Obie zołte kartki, a w szegolnosci ta druga, byly pokazane na wyrost.

 

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego że sie nie znasz. Widziałem tylko sytuacje gdy sędzia pokazał drugą zółtą kartkę i była to kartka jak najbardziej zasłużona. Ewidentne trzymanie zawodnika za ramię, sędzia by źle postąpił gdyby tej kartki nie dał

Co do pierwszej kartki można mieć małe wątpliwości, ale jeśli już chodzi o druga kartkę to jak najbardziej zasłużona.

 

ale nie zwalałbym całej winny na Manciniego

Nikt nie osądza Maniciniego przez pryzmat tego meczu tylko są to luźne opinie na temat jego warsztatu trenerskiego, który wcale nie jest ubogi, ale nie mam pewności czy wystarcza na LM. Zresztą poczekajmy na rewanż.

Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim trzeba zacząć od tego że sie nie znasz. Widziałem tylko sytuacje gdy sędzia pokazał drugą zółtą kartkę i była to kartka jak najbardziej zasłużona. Ewidentne trzymanie zawodnika za ramię, sędzia by źle postąpił gdyby tej kartki nie dał

Mam inne zdanie co do "trzymania zawodnika za ramie" ale zachowam je dla siebie, bo nie wypada polemizowac ze znawca.

Odnośnik do komentarza

Twoje zdanie a przepisy gry w piłkę nożną to dwie różne sprawy. Sytuacja była ewidentna. Oprócz tego Materazzi powtórzył podobne przewinienie w krótkim odstępie czasu, co tym bardziej zasługuje na kartkę, którą dostał. A że była to jego druga żółta, nie ma nic do rzeczy by zawodnika traktować ulgowo. Może w końcu nauczy się że gra rękami nie jest dozwolona

Odnośnik do komentarza

Tego się obawiałem :(

Znamy już wyniki badań kontuzjowanej nogi Ivana Cordoby

 

Kolumbijczyk doznał kontuzji podobnej do Oliviera Dacourta i Waltera Samuela, czyli naderwania więzadeł krzyżowych w lewym kolanie.

W nadchodzących dniach Cordoba przejdzie zabieg artroskopii.

 

fcinter.pl/inter.it

Czyli można się spodziewać, że Rivas sobie więcej pogra.

Odnośnik do komentarza

Predzej Chivu - Burdisso.

 

A ja nigdy Mancio nie chwalilem bo moim zdaniem wiecej tyutej pokazuja zawodnicy niz trener. Moze potyrafi on wykszesac sporo z zawodnikow (przyklad Cruza), ale z innymi druzynami nie pokazuje nic co by moglo wskazywac ze jest trenerem z najwyzszej polki :/ A i tak Inter ten mecz przegral bo w drugiej polowie polowa pomocy to zawodnicy wracajacy po dlugich kontuzjach :/

Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim trzeba zaczac od tego, ze sedzia nieslusznie pokazal czerwona kartke Matterazziemu. Obie zołte kartki, a w szegolnosci ta druga, byly pokazane na wyrost.

 

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego że sie nie znasz. Widziałem tylko sytuacje gdy sędzia pokazał drugą zółtą kartkę i była to kartka jak najbardziej zasłużona. Ewidentne trzymanie zawodnika za ramię, sędzia by źle postąpił gdyby tej kartki nie dał

 

Przede wszystkim wydaje mi się że sędzia nie dałby Materaziemu 2 żółtej kartki gdyby ten nie zaczął gestykulować i klnąć na decyzje arbitra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...