Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nigeryjski ZPN nie jest za bardzo zadowolony z mojej pracy...niby wszystko ok,tyle,że to nie ja dałem ciała na PNA - dowody a i b .

Ciekawe 2 komentarze dotyczące uderzenia Batigola z dystansu (potężny strzał w środek bramki - piłka odbiła się od bramkarza jak w pinballu).Zaliczyłem ROTFL.Co ciekawe strzały z dystansu chłopak ma na poziomie 16 (+ w ulubionych zagraniach strzały z dużą siłą).

Odnośnik do komentarza

często spotyka się w końcówce meczu, w wypadku przegrywania jedną bramką, że nasz bramkarz zapuszcza się w pole karne przeciwnika, lecz dopiero dziś po raz pierwszy spotkałem się z tym, że wygrywając tylko 1:0 golkeeper poszedł wykonywać rzut wolny pod pole karne przeciwnika - screen

Odnośnik do komentarza
często spotyka się w końcówce meczu, w wypadku przegrywania jedną bramką, że nasz bramkarz zapuszcza się w pole karne przeciwnika, lecz dopiero dziś po raz pierwszy spotkałem się z tym, że wygrywając tylko 1:0 golkeeper poszedł wykonywać rzut wolny pod pole karne przeciwnika - screen

Niedawno oglądałem mecz ligi brazylijskiej gdzie bramkarz wykonywał każdy rzut wolny w pobliżu bramki przeciwnika. Zdobył nawet gola z jednego z tych rzutów wolnych (i był to, jak dobrze pamiętam, jego drugi gol w tym sezonie).

Odnośnik do komentarza
No są to dwaj różni piłkarze. Ale w takiej sytuacji FM powinien przypisywać tzw. 'pełne' nazwiska moim zdaniem :) Poza tym, nie wiem czy ten 'drugi' Pablo jest uprawniony do gry w pucharach, skoro w lidze gra w drużynie 'B' :>

 

W pucharach są jakieś limity dot. ilości wychowanków w składzie. W pierwszym zespołe Atletico nie ma ich tylu, toteż pewnie kilku wychowanków z rezerw zostało uprawnionych do gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...