Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

KJH do Man Yoooo :> ? W rodzimej lidze strzelal bramki hurtowo to fakt :) podobnie jak Ruud, ktory sie sprawidzil na OT, ale KJH nie przekonuje mnie i tyle :P ale co tam pewno sie myle i bedzie walil bramy hurtowo :] czego z calego serca zycze :D zreszta wole chyba zeby on przyszedl na OT niz Santa Cruz ;) bo tego drugiego lubie hihi :D

Odnośnik do komentarza

No i opuścił na Carlos. Należą mu się podziękowania za lata pracy na OT. Wypada również życzyć sukcesów z reprezentacją :)

Ciekawe kogo sobie Fergie wybierze na jego miejsce.

 

Co do transferów piłkarzy to cały czas głośno w nowym RvN na OT w osobie młodego napadziora Ajaxu Amsterdam, Huntelaara. Jak dla mnie jest to dużo lepsza opcja niż np. Berbatov i bardzo chętnie zobaczyłbym go w czerwonym trykocie MU.

Sfinalizowany został natomiast transfer dwóch braci rodem z Brazylii. Jeden z nich to prawy a drugi to lewy obrońca, zobaczymy co z chłopaczków wyrośnie bo mają dopiero po 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Sfinalizowany został natomiast transfer dwóch braci rodem z Brazylii. Jeden z nich to prawy a drugi to lewy obrońca, zobaczymy co z chłopaczków wyrośnie bo mają dopiero po 18 lat.

 

Chodzi dokładnie o Fabio (lewy obrońca) i o Rafaela Da Silvę.

 

I coś, co udało mi się znaleźć.

 

Sir Alex Ferguson wydaje się być pogodzony ze stratą dotychczasowego asystenta i szykuje się, aby zakontraktować kontrowersyjnego zmiennika w postaci Pako Ayesterana, jak twierdzi Daily Telegraph.

 

Queiroz, który już po raz drugi pracuje w United prowadzi negocjacje z portugalską federacją piłkarską i ma na dniach przejąć stanowisko selekcjonera reprezentacji po Luizie Felipe Scolarim.

 

Według gazet Ferguson miałby rozważać zastąpienie Portugalczyka Pako Ayesteranem, co byłoby z pewnością wielkim zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że przeszłość szkoleniowca była związana z ligowymi rywalami United, Liverpoolem.

 

Ayesteran spędził trzy lata w Liverpoolu u boku Rafa Beniteza, lecz w zeszłym roku opuścił to stanowisko na rzecz pracy w Benfice. Z Benitezem pracował również w Valencii oraz Tenerife, a przeprowadzka do Premier League mogłaby być kusząca dla Pako.

 

Podczas, gdy Ayesteran mógłby dostarczyć menadżerowi United cennej wiedzy o sposobach pracy Beniteza niewiadomą jest, jak kibice przyjęliby na Old Trafford trenera związanego z Liverpoolem.

Odnośnik do komentarza
Co do transferów piłkarzy to cały czas głośno w nowym RvN na OT w osobie młodego napadziora Ajaxu Amsterdam, Huntelaara. Jak dla mnie jest to dużo lepsza opcja niż np. Berbatov i bardzo chętnie zobaczyłbym go w czerwonym trykocie MU.

A w czym to Hunt jest lepszy od Berbatova, że wg Ciebie jest on lepszą opcją? Jak dla mnie Bułgar jest o co najmniej klasę lepszy.

Odnośnik do komentarza
Co do transferów piłkarzy to cały czas głośno w nowym RvN na OT w osobie młodego napadziora Ajaxu Amsterdam, Huntelaara. Jak dla mnie jest to dużo lepsza opcja niż np. Berbatov i bardzo chętnie zobaczyłbym go w czerwonym trykocie MU.

A w czym to Hunt jest lepszy od Berbatova, że wg Ciebie jest on lepszą opcją? Jak dla mnie Bułgar jest o co najmniej klasę lepszy.

Wiek, potencjał.

Odnośnik do komentarza

A Berbatow to gole "od zaraz" a nie potencjał :] MU to nie klub do promowania piłkarzy :)

Bułgar byłby idealnym zakupem dla Czerwonych Diabłów. Obserwując go w Leverkusen, nie spodziewałem się, że na Wyspach się tak rozwinie.

 

Btw - MU powinno złożyć jakiemuś ważnemu piłkarzowi Realu równie atrakcyjną propozycję co tamci złożyli CR. Może wreszcie do jaśnie państwa z Madrytu dotrze jak smakuje kaperowanie piłkarza za plecami klubu :/ A samego Ronaldo po ostatnich wypowiedziach należy trzymać na ławeczce, może się trochę opamięta pan "Niewolnik za 120k tygodniowo" :doh!:

A panu Blatterowi proponuję sprint w kierunku ściany, może zamknie paszczę i nie będzie walił głupot, madrycki pachołek ;)

Odnośnik do komentarza
Co do transferów piłkarzy to cały czas głośno w nowym RvN na OT w osobie młodego napadziora Ajaxu Amsterdam, Huntelaara. Jak dla mnie jest to dużo lepsza opcja niż np. Berbatov i bardzo chętnie zobaczyłbym go w czerwonym trykocie MU.

A w czym to Hunt jest lepszy od Berbatova, że wg Ciebie jest on lepszą opcją? Jak dla mnie Bułgar jest o co najmniej klasę lepszy.

Wiek, potencjał.

Potencjał? Jak go mierzysz?Chyba nie cyferkami w Fmie :)

 

Śledzę z olbrzymim zaciekawieniem losy Berbatova od czasu, kiedy pierwszy raz zobaczyłem go w Bayerze i już wtedy byłem przekonany, że kiedyś trafi do wielkiego klubu. Nawiasem mówiąc chciałem go już wtedy, kiedy odchodził z Bundesligi.

 

Berbatov jest zdecydowanie lepiej wyszkolony technicznie od Hunta, potrafi zrobić coś z niczego, świetnie odnajduje się w grze kombinacyjnej. Jedyne co można mu zarzucić to fakt, że niekiedy na boisku wygląda jakby mu się nic nie chciało. Ale o Rio też tak kiedyś mówiono.

 

Berba to już sprawdzony gracz w PL i jeśli miałbym wybierać pomiędzy Huntem, a Berbą, to nie miałbym cienia wątpliwości kogo wskazać.

Odnośnik do komentarza
Może wreszcie do jaśnie państwa z Madrytu dotrze jak smakuje kaperowanie piłkarza za plecami klubu

 

Daj spokój. Wszystkie kluby tak robią. A ManU nie robił tak z Owenem Hargreavesem? Bayern też nie chciał go puścić a oni się dogadali za plecami z nim i ten wymuszał na klubie transfer. Takich przypadków jest multum i to nie jest tak, że zły Real chodzi za Ronaldo i błaga go o transfer za plecami ManU. Gdyby Ronaldo chciał zostać to by sprawy nie było. Jednak chce odejść a jakie to są powody to już jego sprawa. Czy chce iść do Madrytu dla większych pieniędzy czy czego tam jeszcze. Real płaci godziwe pieniądze bo kwota o jakiej się mówi to około 85mln euro. I tylko od Manchesteru zależy czy ją przyjmie czy nie. Można i trzymać zawodnika, który chce odejść za karę na ławce rezerwowych i zarabia 120k tygodniowo lub przyjąć ofertę i sprzedać go za pieniądze, które wystarczą na 2-4 wzmocnienia. Nikt Manchesteru nie zmusi do wydania zgody na transfer a co lepiej im się opłaca to już sami muszą podjąć decyzję. Żeby nie skończyło się jak z Ronaldinho za którego chciano zapłacić 100mln euro, a dzisiaj nikt nie chce dać 1/3 tej kwoty za którą pewnie Barcelona by go sprzedała.

Odnośnik do komentarza
Można i trzymać zawodnika, który chce odejść za karę na ławce rezerwowych i zarabia 120k tygodniowo lub przyjąć ofertę i sprzedać go za pieniądze, które wystarczą na 2-4 wzmocnienia.

Ty chyba masz Fergusona i spółkę za idiotów, jeśli myślisz, że chcą zatrzymać Ron tylko po to, żeby go ukarać sadzając na ławkę :) Ron jest ważną częścią zespołu, dlatego Szkot chce go zatrzymać. Gdyby był druzynie niepotrzebny to podzieliłby los Becksa, RvN, czy Heinze.

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że to już nie chodzi o to by zatrzymać CR w klubie, ale żeby pokazać kto jest szefem i że kontraktów trzeba przestrzegać. Machając ręką na fochy Ronaldo SAF skazuje się na takie wyskoki w przyszłości. Wiadomo, że pierwszorzędnym celem jest zatrzymanie CR ze względu na to, że to świetny gracz ale tu "do głosu" dochodzą także względy prestiżowe, że tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Można i trzymać zawodnika, który chce odejść za karę na ławce rezerwowych i zarabia 120k tygodniowo lub przyjąć ofertę i sprzedać go za pieniądze, które wystarczą na 2-4 wzmocnienia.

Ty chyba masz Fergusona i spółkę za idiotów, jeśli myślisz, że chcą zatrzymać Ron tylko po to, żeby go ukarać sadzając na ławkę :) Ron jest ważną częścią zespołu, dlatego Szkot chce go zatrzymać. Gdyby był druzynie niepotrzebny to podzieliłby los Becksa, RvN, czy Heinze.

 

Nie mam go za idiotę. Ale jeżeli zablokują transfer to nie wiadomo jak zareaguje Ronaldo. Czy nie będzie stroił fochów, które będą rozbijać drużynę od środka. Wtedy Ferguson nie będzie miał wyjścia i będzie musiał posadzić piłkarza zarabiającego 120k na ławkę lub trybuny. Więc musi podjąć decyzję czy woli zatrzymać piłkarza, który może się buntować czy sprzedać i za tą kasę wzmocnić drużynę.

Odnośnik do komentarza

Zareaguje zapewne tak jak po Mundialu w 2006. Nie wiem czemu wielu zapomina, że Ferguson już to przerabiał z Ronaldo, a sam Portugalczyk wiele razy podkreślał, że Manchesterze jest mu dobrze. To profesjonalista i wciąż na pierwszym miejscu u niego jest futbol. Jak zostanie na OT(a jetsem tego prawie pewien), to da z siebie 100%.

Odnośnik do komentarza
Co do transferów piłkarzy to cały czas głośno w nowym RvN na OT w osobie młodego napadziora Ajaxu Amsterdam, Huntelaara. Jak dla mnie jest to dużo lepsza opcja niż np. Berbatov i bardzo chętnie zobaczyłbym go w czerwonym trykocie MU.

A w czym to Hunt jest lepszy od Berbatova, że wg Ciebie jest on lepszą opcją? Jak dla mnie Bułgar jest o co najmniej klasę lepszy.

Wiek, potencjał.

Potencjał? Jak go mierzysz?Chyba nie cyferkami w Fmie :)

 

Śledzę z olbrzymim zaciekawieniem losy Berbatova od czasu, kiedy pierwszy raz zobaczyłem go w Bayerze i już wtedy byłem przekonany, że kiedyś trafi do wielkiego klubu. Nawiasem mówiąc chciałem go już wtedy, kiedy odchodził z Bundesligi.

 

Berbatov jest zdecydowanie lepiej wyszkolony technicznie od Hunta, potrafi zrobić coś z niczego, świetnie odnajduje się w grze kombinacyjnej. Jedyne co można mu zarzucić to fakt, że niekiedy na boisku wygląda jakby mu się nic nie chciało. Ale o Rio też tak kiedyś mówiono.

 

Berba to już sprawdzony gracz w PL i jeśli miałbym wybierać pomiędzy Huntem, a Berbą, to nie miałbym cienia wątpliwości kogo wskazać.

 

Nie chodzi o wiek bo to tylko 2 lata różnicy. Głównie chodzi mi o skuteczność i podobieństwo do RvN, którego mi brakuje na OT ;)

A drugą kwestią jest wspomniane przez Ciebie wrażenie, że się mu się nie chce i w ogóle mu to wisi.

Odnośnik do komentarza

W weekendowym wydaniu "Guardiana" można znaleźć informację, jakoby United złożyli Tottenhamowi oficjalną ofertę dotyczącą Dymitara Berbatowa. Oferta opiewa na 20 mln funtów, a na Bułgara czeka tygodniówka w wysokości 80.000 funtów. Ferguson ma ponoć poparcie Glazera i Gilla, a Spurs, którzy wcześniej żądali za napastnika 30 mln "elżbietek", są teraz gotowi na negocjacje, bo zależy im na kasie, za którą mogliby kupić Luisa Garcię z Espanyolu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...