Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat niezwykle wysoko cenię sobie umiejętności Benzemy. Jeszcze bardziej przekonał mnie do siebie swoim występem przeciwko nam w CL, kiedy strzelił kapitalną bramkę. Takiego piłkarza właśnie nam trzeba.

 

Nie mam ochoty widzieć kolejnego Argentyńczyka/Brazylijczyka/Hiszpana, któremu za kilka lat znudzi się angielski klimat. Benzema to zawodnik, który zdaje się wiedzieć, jak wielkim klubem jest Manchester United.

 

Jeśli kupimy Karima, a do tego Younga to będę wniebowzięty ;)

Odnośnik do komentarza

Owen jest o krok od United. Nie będę udawał, że jestem zaskoczony - wprost przeciwnie. Już dobrych kilka tygodni temu mówiłem, że przy odpowiednim kontrakcie można zaryzykować. Według doniesień prasowych Owen zarabiac ma "ledwie" 50 k funtów + całkiem spore bonusy w zależności od występów i bramek. Jestem za. Resztę wydać na Younga i będzie ok.

 

ps Rossim bym również nie pogardził ;)

Odnośnik do komentarza

Generalnie mam mieszane uczucia... Jedyny plus tego, to fakt, że Owen raczej nie powinien narzekać na rolę rezerwowego, no chyba, że SAF chce go w pierwszym składzie oO Ale dla Younga oczywiście drzwi otwarte, oby jak najszybciej, tylko co teraz Ferguson ma w głowie... może Ze Roberto za free xD

Odnośnik do komentarza

A ja jestem pozytywnie nastawiony jeśli chodzi o transfer Owena [sam nie wierzę w to co piszę] i liczę, że Michael wróci do swojej dawnej, wielkiej formy jaką prezentował w Liverpoolu. W dodatku doświadczony Anglik przyszedł do nas za darmo więc dużo nie stracimy. Jeśli Owena będą omijały kontuzje może okazać się sporym wzmocnieniem, szczególnie, że jemu będzie zależało na dobrej grze z przynajmniej dwóch powodów:

a) będzie chciał przypomnieć o sobie kibicom oraz udowodnić tym, którzy go krytykują, że wciąż jest naprawdę dobrym napastnikiem

b) za rok są przecież Mistrzostwa Świata, na które Michael chciałby na pewno pojechać i dobrą grą powinien sobie zapracować na miejsce w 23 osobowej kadrze reprezentacji Anglii na Mundialu w RPA

 

Jeśli kontuzje będą go omijały Owen będzie przynajmniej moim zdaniem dużym wzmocnieniem :)

Odnośnik do komentarza
Pewnie tak samo myśleli w NUFC ;)

Za dużo tych "jeśli" moim zdaniem.

To jest taki typ gracza i nic pewnego nie ma ;)

Jak napisałem w poprzednim poście mam nadzieję, że Owen wróci na Old Trafford do wielkiej formy, a Ferguson dużo nie ryzykuje tym transferem, a zyskać może naprawdę sporo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...