Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jednak byłbym za Benzemą. Wydaje mi się, że ma dużo większy potencjał.

Tylko Lyon chciałby za Karima pewnie dużo więcej niż Toulouse za Gignaca :]  

 

Mam nadzieję, że sir Alex nie sprowadzi na Old Trafford Eto'o czy Huntelara. 

 

Z La Liga moglibyśmy kupić Villę lub Aguero, ale za nich trzeba dużo zapłacić :/

Odnośnik do komentarza

:jupi: W końcu po Tevezie. Dwóch zawodników, którzy mnie irytowali opuścili United. Z tymże Ronaldo potrafił swoją grą czarować, a Apacz tylko mnie denerwował swoimi żalami...

 

Jeśli już mamy kogoś kupować to tylko kogoś ze światowego topu. W przeciwnym wypadku zostawmy Campbella i dajmy pograć od czasu do czasu Welbeckowi oraz Machedzie.

Odnośnik do komentarza
:jupi:W końcu po Tevezie. Dwóch zawodników, którzy mnie irytowali opuścili United. Z tymże Ronaldo potrafił swoją grą czarować, a Apacz tylko mnie denerwował swoimi żalami...

 

Jeśli już mamy kogoś kupować to tylko kogoś ze światowego topu. W przeciwnym wypadku zostawmy Campbella i dajmy pograć od czasu do czasu Welbeckowi oraz Machedzie.

:doh!:

 

Przypomnę Ci, że to właśnie Carlos potrafił wygrywać dla United ważne mecze, a swoją obecnością na boisku i grą robił naprawdę dużo pozytywnego, a niestety sami jesteśmy sobie winni, bo początkowo nikt nie chciał Apacza wykupić i zaczęliśmy myśleć o tym dopiero jak Real wyłożył 80 milionów na Ronaldo. 

Odnośnik do komentarza
:jupi: W końcu po Tevezie. Dwóch zawodników, którzy mnie irytowali opuścili United. Z tymże Ronaldo potrafił swoją grą czarować, a Apacz tylko mnie denerwował swoimi żalami...

 

Jeśli już mamy kogoś kupować to tylko kogoś ze światowego topu. W przeciwnym wypadku zostawmy Campbella i dajmy pograć od czasu do czasu Welbeckowi oraz Machedzie.

 

A on czasem nie został sprzedany?

Odnośnik do komentarza

Tevez miał dobry sezon 07/08, ale spodziewałem się po nim dużo więcej w kolejny. A tymczasem było co najmniej klasę gorzej. Swoją postawą nie zasłużył sobie na transfer, nie mówiąc już o jego żalach do prasy, głupawych minkach, czy głupawej cieszynce w derbach.

 

Ferguson już dawno mówił, że pracują nad transferem Teveza. Szczerze mówiąc bardziej wierzę Szkotowi :)

Odnośnik do komentarza
o następcach Teveza i Ronaldo na razie nic nie słychać.

 

Przecież okienko transferowe jeszcze na dobre nie zostało otwarte. Ja tam ufam Fergusonowi, że jeśli zdecydował się sprzedać Ronaldo, to ma kilka pomysłów jak go zastąpić. Na wzmocnienia dużo czasu, więc nie ma się co martwić. A poza tym o wzmocnieniach nie musi być słychać. Ważne żeby były.

Odnośnik do komentarza
Z La Liga moglibyśmy kupić Villę lub Aguero, ale za nich trzeba dużo zapłacić kwasny.gif

Villa od dawna mówi, że chce zostać w Hiszpanii.

Ronaldo też powtarzał, że chce zostać w Manchesterze :roll:

 

Villa nie mówi, że chce zostać w Valencii On chce zostać w kraju ;)

Odnośnik do komentarza
Z La Liga moglibyśmy kupić Villę lub Aguero, ale za nich trzeba dużo zapłacić kwasny.gif

Villa od dawna mówi, że chce zostać w Hiszpanii.

Ronaldo też powtarzał, że chce zostać w Manchesterze :roll:

Ten to zmieniał zdanie częściej niż skarpetki...

A Villa od czasu spekulacji na temat jego przyszłości mówi, że chce zostać w Hiszpanii.

Nie ma co porównywać tych dwóch sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Ale jak Valencia nie będzie chciała go sprzedać do Realu albo Barcelony to może jednak zamiast zostać kolejny sezon w Valencii zdecyduje się na wyspy. Nie wiadomo jak będzie wyglądać finansowo Valencia jeżeli nie chce sprzedać swoich najlepszych piłkarzy. Jeżeli tak jak w tym sezonie to chyba dla Villi będzie lepiej jak odejdzie do ManU, Chelsea czy Liverpoolu niż zostać i bić się znowu o kwalifikacje do LM.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...