Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że po ewentualnym przyjściu Teveza to Smith raczej rywalizowałby o miejsce w składzie Manchesteru z Carrickiem na środku pomocy :-k

Chociaż i tutaj może być ciężko, bo pozycja Scholesa jest raczej niepodważalna, a przecież na środku może też grać Anderson, a w obwodzie jeszcze pozostaje O'Shea - Ferguson będzie miał na środku problem bogactwa i żadnego klasowego defensywnego pomocnika :roll:

Odnośnik do komentarza

Tevez w MU. Zajefajnie bo to klasowy gracz (2 czy 3 razy obwolany najlepszym graczem Ameryki Pld. - a to juz cos znaczy. Wiekszosc najwybitniejszych graczy pochodzi wlasnie z tego kontynentu). Widze tylko jeden problem w tych wszystkich ostatnich transferach - wciaz nie widac klasycznego strikera.

 

Co do klasowego dmc - to takim klasycznym dmc bedzie Owen Heagreaves.

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że po ewentualnym przyjściu Teveza to Smith raczej rywalizowałby o miejsce w składzie Manchesteru z Carrickiem na środku pomocy :-k

Smith nie jest i nigdy nie będzie środkowym pomocnikiem. Pomysł Fergusona nie wypalił, piłkarz do gry na tej pozycji się nie nadaje. Sama waleczność to za mało. Prawda jest taka - Tevez do MU <=> Smith do Evertonu / Newcastle / Boro / kto go tam jeszcze inny chciał...

Chociaż i tutaj może być ciężko, bo pozycja Scholesa jest raczej niepodważalna, a przecież na środku może też grać Anderson, a w obwodzie jeszcze pozostaje O'Shea - Ferguson będzie miał na środku problem bogactwa i żadnego klasowego defensywnego pomocnika :roll:

Tia. Wspomniany przez qwasa OH to nie klasowy defensywny pomocnik... :roll:

Odnośnik do komentarza

Fergie w przyszlym sezonie bedzie dysponowal dwoma swietnymi zespolami...

 

...........VdS

Nev...Rio....Vida....Evra

.......Carrick....Hargo...

..........Scholes........

Ronaldo........Tevez

...........Rooney

 

.......Foster(Kuszczak)

Simpson...Evans...Brown...Heinze(O'Shea)

...........Pique...Fletcher....

...............Anderson

Nani.................Giggs

...........Saha/Rossi

 

No i zostal jeszcze chociazby Park i Ole :P

Wyglada to sympatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Tevez w United na zasadzie dwuletniego wypozyczenia z opcja transferu definitywnego - to fakt.

 

Zrodlo :SSN

 

No to drzyjcie narody Europy i reszty Swiata - nadszedl diabelski czas ;) No to MU ma teraz juz cala plejade nieszablonowo grajacych pilkarzy, a przy tym o duzej kulturze taktycznej.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że nie zaliczas Ronaldo do tych o dużej kulturze taktycznej:>?

 

? o co Ci niby chodzi? C. Ronaldo w tym sezonie pokazał że jest nie tylko maszynką do ośmieszania rywali, ale też piłkarzem umiejącym strzelać gole i wypełniać założenia taktyczne. Docenili to eksperci i piłkarze z Wysp, więc tacy "niby eksperci" mogą jemu, jego fanom i fanom Man U co najwyżej naskoczyć ;)

Odnośnik do komentarza

Apropo Glazerów - pamiętam jaka była nagonka wśród kibiców United na Amerykańców. A jak się z czasem okazało, Manchester w końcu zdobył tytuł, w lecie bardzo wzmocnił za olbrzymie pieniądze, dzięki czemu jest obecnie chyba najsilniejszą drużyną Europy. Jak widać, czasem lepiej się ugryźć w język zanim wyda się pochopne opinie :>

Odnośnik do komentarza

Zważywszy na to, co mówili Glazerowie przychodząc do MU (klub piłkarski to też firma - musi na siebie zarabiać i spłacać to, co się w niego włożyło), nagonka nie była nieuzasadniona. Dopiero tego lata panowie Amerykańce się poważnie szarpnęli, ale tylko chyba dlatego, że wraz z mistrzowskim tytułem nieco kasy do kubełka pt. "Budżet MU" wpadło...

Odnośnik do komentarza

Nic sie nie skonczylo. Szmalec nie jest od Glazerow tylko MU jako instytucja zarobila wieksza kasiore z tytulu majstra jak i pobytu w polfinale LM (w przypadku takich klubow jak MU to jedna czy dwie rundy wiecej w LM to przychody kilkunastu baniek w funtach wiecej). Po drugie nawet Glazery wiedza, ze jak nie posmarujesz (czyt. zainwestujesz) dalej nie pojedziesz. Zwroc uwage Mario, ze znaczna czesc zawodnikow z formacji ofensywnych to juz raczej blizej maja emerytury niz wystepu na kolejnym Mundialu U-20. Giggsy King 33 l. Scholsie 31 albo 32, Ole Gunnar 32 albo 33. Czyli ruchy wykonane przez sir Alexa mialy na celu znalezienie nastepcow dla wyzej wymienionych Panow (plus Owen, ktory ma zastapic luke po Keano) i kontynuowanie jedynej slusznej drogi czyli kolejne tytuly i puchary dla MU. A zakup Teveza ma byc sfinalizowany ze sprzedazy Silvestra (nareszcie), Heinze (wielka szkoda), A.Smitha (rowniez szkoda) i Kierana Richardsona (gdzies to wyczytalem ale nie pamietam juz gdzie).

Odnośnik do komentarza

Biorac pod uwage fakt, ze w ostatnich latach niezle zarabialismy, a w okienkach transferowych raczej wiele nie tracilismy (w tamtym roku wyszlismy chyba nawet na plus), to 50 mln funtow(choc niektore informuja, ze tego lata wydamy "ledwie" 20, a nastepne miliony wraz z kolejny latami) nie wydaje sie zawrotna suma. Tevez ma byc wypozyczony, wiec wiecej niz kilka mln funtow na jego pozyskaniu nie stracimy.

 

Nie sadze rowniez, zebysmy sie pozbywali i Heinze i Tweetyego. Wydaje mi sie, ze odejdzie jeden z nich. Do niedawna sklanialem sie ku wersji, ze to Argentynczyk pozegna sie z OT, ale po transferze Teveza sprawa wydaje mi sie jest znow otwarta. Chyba, ze Gabi chce miec pewne miejsce w wyjsciowej jedenastce...

 

Osobiscie wydaje mi sie, ze pozbedziemy sie Richardsona i Smithyego.

Odnośnik do komentarza

Richardson, Silvestre i mimo wszystko Smith. Spodziewałbym się, że tej trójki w najbliższym sezonie już w barwach MU nie zobaczymy. Co do dwóch pierwszych nie mam żadnej wątpliwości, że to byłaby dobra decyzja. Co do Smitha... Hmm, swego czasu (przez wzgląd na ogromną sympatię, jaką darzę Smudge'a) upierałem się, by sprzedać (póki są chętni, skłonni dać sporo "elżbietek") kalecznego (vel kontuzjogennego) Sahę. Zdania swego nie zmieniłem, ale szans na taki akurat ruch ze strony Fergusona raczej nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Fergie w przyszlym sezonie bedzie dysponowal dwoma swietnymi zespolami...

 

...........VdS

Nev...Rio....Vida....Evra

.......Carrick....Hargo...

..........Scholes........

Ronaldo........Tevez

...........Rooney

 

.......Foster(Kuszczak)

Simpson...Evans...Brown...Heinze(O'Shea)

...........Pique...Fletcher....

...............Anderson

Nani.................Giggs

...........Saha/Rossi

 

No i zostal jeszcze chociazby Park i Ole :P

Wyglada to sympatycznie :)

 

A Pique to nie z Zaragozy?

Odnośnik do komentarza
Fergie w przyszlym sezonie bedzie dysponowal dwoma swietnymi zespolami...

 

...........VdS

Nev...Rio....Vida....Evra

.......Carrick....Hargo...

..........Scholes........

Ronaldo........Tevez

...........Rooney

 

.......Foster(Kuszczak)

Simpson...Evans...Brown...Heinze(O'Shea)

...........Pique...Fletcher....

...............Anderson

Nani.................Giggs

...........Saha/Rossi

 

No i zostal jeszcze chociazby Park i Ole :P

Wyglada to sympatycznie :)

 

A Pique to nie z Zaragozy?

Był wypożyczony właśnie z Manchesteru.

Odnośnik do komentarza

Huh iście gorące okienko transferowe dla kibiców ManYoo. Ciekawe tylko, czy po takim zastrzyku latynoskiej krwi, drużyna Sir Alex'a nie zatraci nieco swojego charakteru. Tak czy owak jestem dobrej myśli i cały czas czekam na informacje o odejściu Richardsona i Silvestre'a ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...