Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

W telewizji będzie ciężko złapać, ale na necie dużo łatwiej... ;)

 

EDYTA: Wracając do sprawy Rossiego.

 

Fergie uczy się na błędach:

 

Na wszelki wypadek zawarliśmy klauzulę w jego kontrakcie na mocy, której możemy go wykupić w każdej chwili. Ubezpieczamy się w każdy możliwy sposób - zakończył Fergie.
Odnośnik do komentarza
Transfer Rossiego znowu tych planow tak nie komplikuje. Nie zapominajmy, ze w przodzie mamy juz Rooneya, Sahe, Giggsa, Ronaldo, Naniego, Andersona, zapewne Teveza i Ole (Smudgera juz nie licze )

Sahe juz wyklucz z tej listy bo i tak pewnie wieczej czasu spedzi w gabinetach lekarskich i zabiegowych. Nani i Anderson beda potrzebowali czasu by sie przystosowac do EPL wiec raz beda wysmienici a raz cienkie bolki.

Moze i spedzi troche czasu w gabinetac, ale jak nie mozna liczyc zawodnika, ktory w tamtym sezonie - mimo, iz pododbno nekany kontuzjami - rozegral wiele swietnych spotkan? Warto miec tego pilkarza nawet dla 25 meczow w sezonie.

 

A Nani i Anderson beda sie dobrze sprawowali jako zmiennicy, jestem tego pewien.

 

Zovalik - jakich bledach? Sprzedazy jakiego zawodnika zalowalismy?

 

Edytka podpowiada, ze pozyskalismy kolejnego zawodnika - >

Odnośnik do komentarza

Wraca temat nowych koszulek wyjazdowych - znalazlem cos takiego na jednym z brytyjskich for

http://www.football-shirts.co.uk/fans/365

 

wyglada nawet nawet ale na oficjalnej stronie nie ma wciaz nic w tej kwestii

 

Co do transferow to pojawily sie ploty ze Leighton Baines z WIgan mialby zastapic Gabiego. Ciekawe rozwiazanie personalne by to moglo byc.

 

Co do Sahy - mnie on nigdy nie przekona. Nie twierdze, ze jest kiepski (bo kiepski zawodnik nigdy nie gralby w EPL a tym bardziej w MU) ale to nie moj typ napastnika.

Odnośnik do komentarza

A Loui to jest wlasnie "moj" typ napastnika. Silny, szybki, swietnie dryblujacy, a do tego obunozny. Jedyna bolaczka jest skutecznosc, ale akurat to moge przebolec. Wole nieksutecznego Louiego niz piekilnie skutecznego Ruuda ;P

 

Co do koszulek - beda takie jak na tamtej stronie. Nawet pojawila sie juz w necie fotka gdzie Rooney jets w nia ubrany.

 

Za Bainsa bym, podziekowal. Dobry zawodnik, ale wcale nie lepszy niz Tweey, Johny i Jonny :P

Odnośnik do komentarza

A pamiętasz jak żałowaliśmy kiedy sprzedaliśmy Forlana? Rozstrzelał się aż miło, a był to (o ile dobrze pamiętam) okres w którym nasi napastnicy skutecznością nie zadowalali ;)

 

EDYTA podpowiada, że może nie tyle żałowaliśmy co mieliśmy chrapkę ściągnąć go spowrotem :]

 

Druga EDYTA podpowiada, że przegraliśmy wczoraj w sparingowym meczu z Interem.

 

Manchester United przegrał z Interem Mediolan 2:3 (1:3) w towarzyskim meczu na Old Trafford. Spotkanie oglądało 73 tys. widzów.

Bramki dla gospodarzy zdobyli Wayne Rooney (18) oraz Adriano (58-samob.). Dwa gole dla Interu strzelił David Suazo (22, 35), a jedną Zlatan Ibrahimovic (27).

 

W bramce Manchesteru United zagrał Edwin van der Sar, a Tomasz Kuszczak był rezerwowym.

Odnośnik do komentarza
A Loui to jest wlasnie "moj" typ napastnika. Silny, szybki, swietnie dryblujacy, a do tego obunozny. Jedyna bolaczka jest skutecznosc, ale akurat to moge przebolec. Wole nieksutecznego Louiego niz piekilnie skutecznego Ruuda ;P

 

Co do koszulek - beda takie jak na tamtej stronie. Nawet pojawila sie juz w necie fotka gdzie Rooney jets w nia ubrany.

 

Za Bainsa bym, podziekowal. Dobry zawodnik, ale wcale nie lepszy niz Tweey, Johny i Jonny :P

 

A druga to wieczne kontuzje, choroby i strzykania w stawach i kosciach ;) Wydaje mi sie, ze przy stylu gry jaki prezentowal MU w ostatnim sezonie (w tym jeszcze nie wiemy jak to bedzie wygladalo) to Ruud bilby rekordy w ilosci strzelanych bramek (Ruud rowniez jest silny, przebojowy, znakomicie wyszkolony technicznie) bo nie ma zwichrowanego celownika jak Loui.

Odnośnik do komentarza

O sic! tylko nie Ruud! Gralismy swietny futbol dlatego, ze w naszych szregach nie bylo tego schematycznego napastnika. Bez Ruuda - ktory jest oczywscie swietnym zaowndikiem, ale nie pasuje do naszego stylu - preznetujemy magiczny futbol. Nie ma w ofensywie zawodnikow, ktorzy sa sztywno przypisani do jednej pozycji. Sam Saha, czy Rooney czesto biegali po skrzydlach i znakomicie sobie tam radzili. Ruud byl i jest za wolny. Ja dziekuje Fergiemu po dzien dzisiejszy,ze sprzedal Holendra.

 

Forlan? U nas by tak nie strzelal. Jestem tego pewien. Urugwajczyk jak dla mnie nie jest przygotowany mentalnie aby grac w wielkim klubie. Ja szczerze mowiac nigdy nie zalowalem rowniez odejscia Diego. Fajny zawodnik, ale dla przecietnego zespolu europejskiego. My chyba takim nie jestesmy :P

Odnośnik do komentarza
O sic! tylko nie Ruud! Gralismy swietny futbol dlatego, ze w naszych szregach nie bylo tego schematycznego napastnika. Bez Ruuda - ktory jest oczywscie swietnym zaowndikiem, ale nie pasuje do naszego stylu - preznetujemy magiczny futbol. Nie ma w ofensywie zawodnikow, ktorzy sa sztywno przypisani do jednej pozycji. Sam Saha, czy Rooney czesto biegali po skrzydlach i znakomicie sobie tam radzili. Ruud byl i jest za wolny. Ja dziekuje Fergiemu po dzien dzisiejszy,ze sprzedal Holendra.

 

Forlan? U nas by tak nie strzelal. Jestem tego pewien. Urugwajczyk jak dla mnie nie jest przygotowany mentalnie aby grac w wielkim klubie. Ja szczerze mowiac nigdy nie zalowalem rowniez odejscia Diego. Fajny zawodnik, ale dla przecietnego zespolu europejskiego. My chyba takim nie jestesmy :P

Prędzej nie leży mu angielski styl gry.

Odnośnik do komentarza
O sic! tylko nie Ruud! Gralismy swietny futbol dlatego, ze w naszych szregach nie bylo tego schematycznego napastnika. Bez Ruuda - ktory jest oczywscie swietnym zaowndikiem, ale nie pasuje do naszego stylu - preznetujemy magiczny futbol. Nie ma w ofensywie zawodnikow, ktorzy sa sztywno przypisani do jednej pozycji. Sam Saha, czy Rooney czesto biegali po skrzydlach i znakomicie sobie tam radzili. Ruud byl i jest za wolny. Ja dziekuje Fergiemu po dzien dzisiejszy,ze sprzedal Holendra.

 

Forlan? U nas by tak nie strzelal. Jestem tego pewien. Urugwajczyk jak dla mnie nie jest przygotowany mentalnie aby grac w wielkim klubie. Ja szczerze mowiac nigdy nie zalowalem rowniez odejscia Diego. Fajny zawodnik, ale dla przecietnego zespolu europejskiego. My chyba takim nie jestesmy :P

 

Owszem gralismy magiczny futbol w zeszlym sezonie. Ale przypisywanie tego odejsciu Ruuda jest naduzyciem. Ronaldo nigdy wczesniej nie gral na takim poziomie jak w ubieglym sezonie. Przyjscie Carricka wprowadzilo lad i spokoj w srodku. Giggsy King gral momentami jak natchniony (druga a moze to juz trzecia mlodosc). Scholsie nie mial tylu problemow zdrowotnych co w latach poprzednich. Plus bardziej niz poprawna gra defensywy. Wszystkie te elementy wplynely na poziom i styl gry. A z Ruudem na szpicy podejrzewam, ze setke w bramkach zdobytych w lidze by latwo przekroczyli.

Odnośnik do komentarza

Oczywscie, ze to nie tylko odejscie Ruuda spowodowalo taka, a nie inne gre United w zeszlym sezonie. Ale nie mozna nie zauwazyc, ze bez Holendra nasza gra jest duza szybsza, bardziej "mobilna". Duzo bardziej wole dlatego Louiego, ale to jest moje subiektywne zdanie. Mam tylko nadzieje, ze Francuz jescze nieraz pokaze, ze warto czekac na jego powrot do formy ;)

Odnośnik do komentarza

No to z klasycznych napastnikow ostalo sie dwoch: Wiecznie Kontuzjowany Saha i Jeszcze Bardziej Podatny Na Kontuzje Ole Gunnar.

 

W sumie szybciutko sie uwinal SAF - 2 dni i dwa transfery. Pewnikiem jeszcze w tym tygodniu pozegnamy Gabiego. Co bedzie rowniez smutne bo bardzo go lubie ale nie bedzie az tak bolesne dla druzyny z uwagi, ze jest kim go zastapic.

 

Co do Alana - szkoda bo to charakterny chlopak jest ale takie jest zycie. Zyczyc mu trzeba powodzenia i zeby nie skonczyl jak Lee Sharpe, ktory po ciezkiej kontuzji juz nigdy nie wrocil do wielkiej dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Forlan? U nas by tak nie strzelal. Jestem tego pewien. Urugwajczyk jak dla mnie nie jest przygotowany mentalnie aby grac w wielkim klubie. Ja szczerze mowiac nigdy nie zalowalem rowniez odejscia Diego. Fajny zawodnik, ale dla przecietnego zespolu europejskiego. My chyba takim nie jestesmy

 

Strzelałby nie strzelałby ale Fergie miał chęć sprowadzić go spowrotem ale nie miał takiej możliwości a teraz zabezpieczyl się na tę ewentulaność i chwała mu za to ;)

 

Wielka szkoda Alana :/

 

Dla transferu islandczyka głośne i stanowcze NIE! Przynajmniej z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Mówiąc szczerze, to nie zdziwię się jak SAF sięgnie po Gudiego z Barcelony, skoro Smith odchodzi :-k

Bo i Barcelona chętnie pozbyłaby się Icemana, a i sam Islandczyk nie miałby nic przeciwko by powrócić na Wyspy.

to niech wraca - nawet do Manchesteru ale z siedziba na Rowsley Street - tam trwa wielkie kupowanie kogo sie da

 

--------------

 

EDIT

 

a tutaj sensacyjny news - kolejne wzmocnienie MU - wciaz nie moge uwierzyc, ze takiego gracza sciagnieto do nas

 

kolejna gwiazda w MU

 

to sie nazywa wlasciwe zarzadzanie zasobami ludzkimi

Odnośnik do komentarza

Niech się wreszcie wezmą za sprowadzenie Teveza. Mała łapóweczka i po sprawie :keke: .

A tak poważnie to ciągle liczę, że uda się sprowadzić Argentyńczyka.

Rossi odszedł, ale on wcale nie chciał wracać na Old Trafford. Z niewolnika nie ma pracownika. Szkoda.

Szkoda mi również Smithiego. Chłopak miał słabe kości, ale spore serce do gry.

Transfer Gudjohnsena? Nie będzie to wzmocnienie. Widzę Islandzyka bardziej jako uzupełnienie składu niż podstawowego zawodnika. Ten transfer jest prawdopodobny.

Kurcze, jeżeli United chcą wygrać LM i ligę to muszą wzmocnić siłę ataku, a nie ją osłabiać.

Odnośnik do komentarza
West Ham have revealed they have reached agreement for Carlos Tevez to leave Upton Park and complete his protracted move to Manchester United.

The settlement ends the threat of High Court action between West Ham and Tevez's representative Kia Joorabchian.

 

West Ham will receive a £2m fee for Tevez's registration.

 

The 23-year-old Argentine striker is understood to have already passed a medical and trained with United on Friday morning.

 

All sides were keen for the matter to be settled ahead of that time with the transfer window closing on 30 August.

 

Tevez's switch had stalled over who will be paid the transfer fee.

 

The Premier League and West Ham said the Hammers should receive the fee but companies MSI and Just Sports Inc, which belong to Joorabchian, said they owned the striker's economic rights.

 

Tevez arrived with fellow countryman Javier Mascherano at West Ham last August, and his outstanding form towards the end of last season effectively kept Alan Curbishley's side in the Premiership.

 

But there was always a shadow hanging over the deal after West Ham were fined £5.5m over the transfers of Tevez and Mascherano.

 

The club was found guilty of acting improperly and withholding vital documentation over the duo's ownership, but crucially avoided a points deduction.

 

West Ham said in a statement: "The settlement ends the current litigation taking place between the respective parties and provides for a £2m fee to be paid to West Ham.

 

"The agreement confirms that West Ham do have a valid player's contract with Carlos Tevez and hold the registration of the player. This will be released once the agreed fee has been paid to the club.

 

"The terms of the settlement are consistent with undertakings given by West Ham United to the Premier League and the rules of The Football Association."

 

West Ham chairman Eggert Magnusson added: "I am obviously pleased that we have finally reached the end of this saga through agreement and common sense.

 

"All parties involved can now move on and truly focus on the new season."

 

And a statement issued on behalf of Joorabchian, MSI Group Limited and Just Sport Inc, said: "We are delighted that a settlement has been reached between all parties to secure Carlos Tevez's move from West Ham United to Manchester United.

 

"The agreement brings an end to the legal proceedings started by us against West Ham United in the High Court last week.

 

"Our primary concern has always been to resolve this issue amicably and to allow Carlos to pursue his ambition to play for Manchester United. "Carlos is looking forward to being a Manchester United player and his ambition is close to being achieved."

 

No to chyba w końcu skończy się serial: Tevez przechodzi do ManU

Odnośnik do komentarza

Wuja ! Smithy mial slabe kosci ? hmmm jeden z najbardziej brutalnych napadziorow na wyspach mial slabe kosci ? przeca jego kontuzja to zupelny przypadek ( blokowal lufe Risse z wolnego ) Alan sie odrodzi :) wkoncu bedzie mogl grac z czystym sumieniem ;) zdrajca jeden :P

Odnośnik do komentarza

no to nasi wystepuja juz w nowych koszulkach ;)

 

http://i187.photobucket.com/albums/x42/steev123/andy1.jpg

 

No i wygralismy 2:0

 

Bramke strzelil tak chwalony przeze mnie przez ostatnie kilkanascie miesiecy Darron Gibson :Phttp://www.dailymotion.com/search/man+utd/...ester-uni_sport

Pododbno byl najlepszy na boisku. Niestety nie ogladalem spotkania, bo ostatnio mam klopoty z sopcastem :P W kazdym badz razie caly mecz zagral Kuszczak, ale poza jedna interwencja prezentowal sie tradycyjnie...niepewnie. Foster wracaj ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...