Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Scholes :lol: To już było tak żałosne, że aż śmieszne. Ale tonący chwyta się brzytwy, pewnie myślał, że mu ujdzie na sucho, ale to za bardzo widoczne było. Nam (Polsce) też chyba kiedyś ręką strzelił :>

 

Szkoda porażki, ale sami sobie jesteśmy winni. Za dużo swobody mieli Rosjanie pod naszym polem karnym, a Danny robił z obroną co chciał. Podobała mi się gra Tevez'a, który starał się pokonać bramkarza, szkoda, że mu się nie udało :/ Oby to były złe miłego sezonu początki, a Zenitowi życzę dalszych sukcesów.

Odnośnik do komentarza

niech mi ktos powie, ze mamy dobrze grajaca obrone to mu sie rozesmieje w twarz - padaka totalna... do tego w ataku brak zdecydowania, milion podan i nic z nich nie wynika.

 

jakos specjalnie przerazony nie jestem, bo poczatek poprzedniego sezonu tez byl marny - deja vu po prostu - ale szkoda superpucharu. a Scholes to chyba sie dopiero idac do szatni zorientowal co zrobil... :lol:

Odnośnik do komentarza

michal85 wpadnie i pow, że wszystko było super. Manchester zagrał kapitalne spotkanie i przegrał z Zenitem z litości. Niech Rosjanie też mają coś od życia.

 

Mecz w wykonaniu United był słaby. O defensywie już wspomnieliście.

Ja się pytam co z ofensywą? Tevez ma grać w ataku?

 

Co do Scholesa, to brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
niech mi ktos powie, ze mamy dobrze grajaca obrone to mu sie rozesmieje w twarz - padaka totalna... do tego w ataku brak zdecydowania, milion podan i nic z nich nie wynika.

Tak, mamy słabiuteńką obronę z żałosnymi Ferdinandem oraz Vidicem :rotfl: Sprzedać ich! Sprzedać!

 

Litości. Jeden słabszy mecz linii obrony i już się zaczyna. Za dużo meczów oglądałem, aby chociażby pomyśleć o krytyce naszej defensywy. Przypomnę, że to Rio i jego kompani z defensywy mieli bardzo, bardzo pokaźny wkład w zeszłoroczne sukcesy.

 

michal85, drogi kolego, pozwól, że zapytam... Gdzie jest ta forma co w zeszłym spotkaniu? Zaraz, k***a, o czym ja mówię, formy nie było od początku sezonu, ba, nadal jej nie ma.

Radzę czytać z większą uwagą. Nigdzie nie napisałem, że z Pompey zagraliśmy świetnie. Twierdziłem, że rozegraliśmy dobre spotkanie i tak też było. Wczoraj było inaczej, bo w przeciwieństwie do spotkania na Fratton - zostawialiśmy zbyt dużo swobody Ruskim. Kompletnie zawiodła druga linia, co tylko powinno utwierdzić Fergusona w przekonaniu, że para Anderson - Scholes nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie miał kto zawalczyć w środku pola, przerwać akcje. Z Pompey zagrał O'Shea i wyglądało to lepiej. Tak samo jak wczoraj - po wejściu Irlandczyka nasza druga linia sprawiała dużo lepsze wrażenie.

 

Niewątpliwie brakuje nam Carricka. O skrzydłach już dawno pisałem - oprócz Ronaldo nie mamy tam pewnego grajka. Nani raz zagra świetnie, a raz tak jak wczoraj - czyli żałośnie. Giggs lepiej prezentuje się już w środku, zaś Park to tylko solidny rezerwowy.

 

Jednak jak zawsze jestem daleki od krytyki. Przez ostatnie lata za dużo ta drużyna dawała mi powodów do satysfakcji, żeby teraz na nich psioczyć. Tak jak wierzyłem od początku tamtego sezonu, że uda nam się zdobyć podwójną koronę, tak i teraz wierzę w podobny sukces. Nie jest zresztą tak - jak sugeruje jeden z poprzedników - że jesteśmy kompletnie bez formy. Zagraliśmy dwa dobre mecze z Pompey oraz dwa przeciętne - z NUFC oraz z Zenitem. Wchodzimy powoli w sezon, ale to nie nowość w naszym przypadku.

 

Powtórzę to co mówiłem w tamtym roku na początku sezonu - jeszcze będziecie oklaskiwać tych facetów.

 

A na koniec powiem, że Zenit rozegrał bardzo dobre spotkanie :)

Odnośnik do komentarza

Jedynie El Apache pokazal prawdziwie diabelskie oblicze, no i Park po wejsciu. Reszta ekipy grala katastrofalnie i beznadziejnie. Wygladali tak jakby cala noc spedzili w jednym z kasyn Monte Carlo. Najgorsza nota dla Scholsiego i Rooniego.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jeszcze jednej rzeczy... Dlaczego SAF nieustannie daje szanse Nevillowi? Gość ma swoje lata, robi kursy trenerskie, a na boisku nie prezentuje nic. Mało tego, nie wytrzymuje trudów całego spotkania, przez co z góry odpada nam jedna zmiana. W meczu z Zenitem do przodu nic, z tyłu żenada... Dla mnie to był najgorszy zawodnik.

qwas, dlaczego uważasz, że jednym z najsłabszych był Rooney? Na jakiej podstawie tak uważasz :>

 

edit;

wszystkie serwisy poświęcone ManU piszą, że transfer Berby już dziś :-k.

 

edit2;

michale, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo to nie ma najmniejszego sensu, lecz zauważ, że sam się ośmieszasz :].

Odnośnik do komentarza
michale, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo to nie ma najmniejszego sensu, lecz zauważ, że sam się ośmieszasz krzywy.gif

Twoim zdaniem. Pewnie setki kibiców z całego świata, którzy United oglądają tydzień w tydzień, to samo powiedziałoby o tym, co wypisuje m.in. Twoja osoba.

Odnośnik do komentarza
michale, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo to nie ma najmniejszego sensu, lecz zauważ, że sam się ośmieszasz krzywy.gif

Twoim zdaniem. Pewnie setki kibiców z całego świata, którzy United oglądają tydzień w tydzień, to samo powiedziałoby o tym, co wypisuje m.in. Twoja osoba.

Gdzie te setki, skoro na samym forum wszyscy się ze mną zgadzają, albo przynajmniej nie zgłaszają sprzeciwu :|.

Odnośnik do komentarza
michale, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo to nie ma najmniejszego sensu, lecz zauważ, że sam się ośmieszasz krzywy.gif

Twoim zdaniem. Pewnie setki kibiców z całego świata, którzy United oglądają tydzień w tydzień, to samo powiedziałoby o tym, co wypisuje m.in. Twoja osoba.

Gdzie te setki, skoro na samym forum wszyscy się ze mną zgadzają, albo przynajmniej nie zgłaszają sprzeciwu :|.

Tzn?

 

Mam przytoczyć wiele opinii z redcafe.net po meczu z Pompey, gdzie ludzie twierdzili, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie? Zresztą - ku Twojemu zdziwieniu - noty ze sky również wskazywałyby na to, że wtedy prezentowaliśmy sie co najmniej dobrze. Czym się więc ośmieszam? Tym, że bronię linię obrony, o której marzy cała Europa? Czy może tym, że twierdzę, podobnie ja wielu innych, że zagraliśmy na Fratton dobry mecz?

 

Forn :) Tutaj niestety tak jest, że najwięcej ludzi lubi ponarzekać, a jak zaczynamy wygrywać to dyskusji brak :P Na starcie tamtego sezonu było podobnie.

Odnośnik do komentarza
qwas, dlaczego uważasz, że jednym z najsłabszych był Rooney? Na jakiej podstawie tak uważasz :>

 

a na takiej samej podstawie jak Ty uwazasz, ze Gary gral padline...

Sprzeczałbym się :>

Rooney chociaż parę razy był przy piłce, a nawet oddał strzał na bramkę. To on podał do Teveza, kiedy padła bramka, również raz z Park Ji Sungiem byli bliscy pokonania Zenitu ;).

A Gary... Gary był niewidoczny :).

Odnośnik do komentarza
qwas, dlaczego uważasz, że jednym z najsłabszych był Rooney? Na jakiej podstawie tak uważasz :>

 

a na takiej samej podstawie jak Ty uwazasz, ze Gary gral padline...

Sprzeczałbym się :>

Rooney chociaż parę razy był przy piłce, a nawet oddał strzał na bramkę. To on podał do Teveza, kiedy padła bramka, również raz z Park Ji Sungiem byli bliscy pokonania Zenitu ;).

A Gary... Gary był niewidoczny :).

 

No i co wynikalo z tego ze byl pare razy przy pilce? Kompletnie nic. A jak mu Tevez czyscioche wystawil to sie zapetlil we wlasnych nogach jakby byl pilkarzem made in Poland. Od gracza klasy Rooniego wymagam znacznie znacznie wiecej (przede wszystkim zaanagazowania i walki).

 

Natomiast Gary... Musisz wziac poprawke, ze Gary przez rok (chyba) nie gral w futbol przez F. Tak dlugi rozbrat z gra musi sie odbic na dyspozycji, pewnosci i automatyzmie. I dobrze, ze SAF stawia na niego w takich meczach to szybciej wejdzie w odpowiedni rytm.

Odnośnik do komentarza
Mam przytoczyć wiele opinii z redcafe.net po meczu z Pompey,

 

OT: A po co nam opinie fanatycznych fanów, którzy w swej przeogromnej miłości dla klubu nie widzą jego wad? :) EOT

 

MU wejdzie w sezon, zacznie wygrywać, aby w LM wyjść z grupy, w czasie hardcorowego grudnia i stycznia wypunktować rywali i potem spokojnie dojechać do mety pod koniec sezonu. Ile to już drużyn w Statku Premiera prowadziło na półmetku kilkunastoma punktami (że Newcaslte tylko przypomnę), by potem złapać zadyszkę?

 

A jeżeli chodzi o kłótnie o obronę. To IMO michal85 mówi ogólnie o nazwiskach, bo pakę MU ma świetną, a reszta opisuje ich poczynania w ostatnich słabszych meczach, w których zagrali przeciętnie jak na swoje umiejętności. Z niektórzy jeszcze nie zauważyli tego, że MU jest zawsze zajebiste a Orange to w ogóle jest kozak (żart - żeby nie było) :keke:

Odnośnik do komentarza
OT: A po co nam opinie fanatycznych fanów, którzy w swej przeogromnej miłości dla klubu nie widzą jego wad?

A widział choć raz na oczy redcafe.net ? :) Pewnie dziennikarze Sky, którzy mają podobne zdanie do mojego, również są fanatykami United ;)

 

W tym problem, że defensywa zagrała 1 (słownie JEDEN!) słabszy mecz, bo w trzech innych w tym sezonie byli solidni jak zawsze.

 

niech mi ktos powie, ze mamy dobrze grajaca obrone to mu sie rozesmieje w twarz - padaka totalna

Faktycznie, to ja przesadzam :)

Odnośnik do komentarza
Glupie pytanie - jesli (powtarzam - jesli) Spursi i Berbatov dogadaja sie z MU to czy Berbatov bedzie dla nas grac od razu czy trzeba bedzie czekac na jego debiut do stycznia 2009?

Będzie mógł wystąpić już w meczu na Anfield.

 

PS oczywiście w przypadku, kiedy transfer zostanie potwierdzony do północy ;)

 

EDIT:

Niestety, ale możliwe jest to, że w ramach rozliczenie do SPurs trafi Campbell. A jeszcze kilak godzin temu mówiło się, że ma pójśc na wypożyczenie do WIgan ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...