Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Była wersja że to Evra unikał Suareza, ale powtórki pokazały że Suarez zrobił go w konia. Inna sprawa to zachowanie Evry, który od razu rusza z łapami, jakby chciał już żółtej kartki za niesportowe zachowanie :roll: Identycznie jak Suarez zachował się Ferdinand, który potem jeszcze polował na jego nogi.

http://www.youtube.com/watch?v=Gh2GklvY7eQ ? Ja tutaj widzę, że Suarez ma rękę wyciągniętą a Evra ją opuszcza tuż przed nim. A potem go łapie, że rzekomo ten mu nie chciał podać swojej ręki :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Była wersja że to Evra unikał Suareza, ale powtórki pokazały że Suarez zrobił go w konia. Inna sprawa to zachowanie Evry, który od razu rusza z łapami, jakby chciał już żółtej kartki za niesportowe zachowanie :roll: Identycznie jak Suarez zachował się Ferdinand, który potem jeszcze polował na jego nogi.

http://www.youtube.c...h?v=Gh2GklvY7eQ ? Ja tutaj widzę, że Suarez ma rękę wyciągniętą a Evra ją opuszcza tuż przed nim. A potem go łapie, że rzekomo ten mu nie chciał podać swojej ręki :rotfl:

 

Wlasnie chcialem o tym napisac. To raczej Evra zachowal sie jak burol. Zreszta cala ta akcja jest rozdmuchana, jakby Suarez zgwalcil Evrze pol rodziny :roll:

Odnośnik do komentarza

Gdzie widzisz formę pierwszoosobową ?

 

Myślę, że przeprosiny Suareza, mimo iż w moich oczach nie poprawiają jego wizerunku ani odrobinę zamykają w pewnym sensie sprawę. Wierzę, że jest to wyznanie jego, a nie jak to ujął jeden z przedmówców 'polecenie służbowe'. Panowie, wróćmy do futbolu ;)

 

Jak się zapatrujecie na czwartek? 100% siły, troszkę słabiej czy w ogóle odpuszczenie? Mi wydaję się, że będą mogli pograć Ci, którzy na co dzień zawsze takiej szansy nie mają, ale skład i tak będzie mocny. Do tego powoli rozszerza nam się kadra, chłopaki wracają z kontuzji i praktycznie można wystawiać 2 odmienne ale równie mocne składy. Trzeba trzymać kciuki za dobry występ na wyjeździe i... obserwować Eriksena ;)

Odnośnik do komentarza
Manchester United uzgodnił warunki kontaktu z Nicolasem Gaitanem. Gwiazdor Benfiki Lizbona, jeden z głównych architektów sukcesów w obecnym sezonie tego klubu, ma trafić latem na Old Trafford za 30 mln funtów - poinformowały portugalskie media.

 

Wcześniej mówiło się, że Gaitan mógłby trafić do lokalnego rywala Czerwonych Diabłów, Manchesteru City. Argentyński pomocnik dał już jednak słowo Aleksowi Fergusonowi, że od nowego będzie mógł na niego liczyć.

Ferguson jest zdeterminowany, by pozyskać klaswego pomocnika. Media informują, że jest gotów wyłożyć 30 mln funtów na Gaitana, choćby miało do zablokować jakiekolwiek inne letnie transfery na Old Trafford.

http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

 

To byłoby ciekawe posunięcie. Ciekawe tylko czy SAF rzeczywiście wyłoży 30 milionów funtów na Gaitana.

 

Przypomniala mi się ostanio historia z Bebe. Cały czas zastanawiam się jakim cudem ten gość trafił do United. On w ogóle gra w Besiktasie czy juz gdzieś indziej poszedł?

Odnośnik do komentarza

Plotki ploteczki, poczekajmy. Jeśli Boss daje 30 mln za niego, to znaczy, że widzi w nim coś, czego nie widzimy my ;) Agent Goetzego też potwierdził, że przedstawiciele United i Juventusu kontaktowali się z nim w sprawie transferu. Ale to dopiero luty, do czerwca sporo czasu, takich plotek jeszcze wiele się może pojawić, poczekajmy na jakieś potwierdzenia ;)

 

Bebe miał pecha, bo tydzień po tym jak wyjechał do Turcji zerwał wiązadła krzyżowe i ma sezon z głowy. Zawsze mam wiarę w zakupy United więc mam nadzieje, że przynajmniej wiele na nim nie stracimy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dużo szczęścia dzisiaj mieliśmy, dobrze, że mamy jeszcze tych naszych "emerytów".

Super mecz w wykonaniu Davida, dobrze sobie radził z dośrodkowaniami i kilka razy uratował nam dupę.

 

Ryan idealnie uczcił swój jubileusz (900 spotkań dla jednego klubu, chyba już nigdy nie będzie to miało miejsca na najwyższym szczeblu rozgrywek w żadnym kraju, ogromny szacunek!)

Odnośnik do komentarza

Tytułem uzupełnienia jubileuszu Giggsa:

  • pierwszego gola w MU Ryan strzelił w meczu z Norwich właśnie (07.09.1991 r.)
  • tylko siedmiu piłkarzy ma więcej strzelonych bramek dla United niż Ryan, a tylko i wyłącznie Wayne Rooney wyprzedza Walijczyka, jeśli chodzi o gole w Premier League.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...