Skocz do zawartości
  • 0

Jak włączyć strefę ławki (podpowiedzi asystenta) w trakcie meczu?


89jago

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, 89jago napisał:

Czyli jeśli gram mecz w trybie 'caly mecz', to podpowiedzi w ogóle się nie pojawiają? Chciałbym się uspokoić, bo przyzwyczaiłem się, że korzystam z sugestii asystenta w trakcie meczu, a w najnowszej edycji tego nie ma ..czy ktoś z Was mógłby to sprawdzić u siebie? ☺️ Byłbym niezmiernie wdzięczny. 

Aż sobie sprawdziłem. Podpowiedzi asystenta i ostatnie wyniki pojawiają mi się w lewym rogu, nad przyciskiem taktyka i zmiany.

Odnośnik do komentarza
  • 0
39 minutes ago, 89jago said:

Dobry wieczór. Mam problem ze znalezieniem podpowiedzi asystenta w trakcie meczu (gram cały mecz). Widzę tylko ikonkę tabletu, a podpowiedzi gdzieś zniknęły ..czy ktoś ma podobny problem? Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Kiedy grasz cały mecz, to nie ma przerw w meczu na przetwarzanie, a podpowiedzi pojawiają się tylko w tych przerwach chyba ;)

Odnośnik do komentarza
  • 0
31 minut temu, jmk napisał:

Strefa ławki jest cały mecz, ale dostępna tylko między animacjami meczu i tylko jak asystent ma coś do powiedzenia/poradzenia.

 

A jeśli ja rozgrywam spotkanie w trybie 'cały mecz', to strefa ławki jest niedostępna? W poprzednich edycjach była ...

Odnośnik do komentarza
  • 0
Godzinę temu, jmk napisał:

Strefa ławki jest cały mecz, ale dostępna tylko między animacjami meczu i tylko jak asystent ma coś do powiedzenia/poradzenia.

 

Jak nie ma się asystenta, to też jest, ostatnie wyniki się tam pojawiają. Ale tak jak piszesz, widać ją tylko w przerwach.

 

52 minuty temu, 89jago napisał:

A jeśli ja rozgrywam spotkanie w trybie 'cały mecz', to strefa ławki jest niedostępna? W poprzednich edycjach była ...

Jak dobrze pamiętam, to w poprzedniej edycji były jeszcze widżety i działało to na innej zasadzie, bo mogłeś sobie włączyć co potrzebujesz. Teraz jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
  • 0
12 godzin temu, Łonio napisał:

Jak nie ma się asystenta, to też jest, ostatnie wyniki się tam pojawiają. Ale tak jak piszesz, widać ją tylko w przerwach.

 

Jak dobrze pamiętam, to w poprzedniej edycji były jeszcze widżety i działało to na innej zasadzie, bo mogłeś sobie włączyć co potrzebujesz. Teraz jest inaczej.

Czyli jeśli gram mecz w trybie 'caly mecz', to podpowiedzi w ogóle się nie pojawiają? Chciałbym się uspokoić, bo przyzwyczaiłem się, że korzystam z sugestii asystenta w trakcie meczu, a w najnowszej edycji tego nie ma ..czy ktoś z Was mógłby to sprawdzić u siebie? ☺️ Byłbym niezmiernie wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
  • 0
45 minut temu, Łonio napisał:

Aż sobie sprawdziłem. Podpowiedzi asystenta i ostatnie wyniki pojawiają mi się w lewym rogu, nad przyciskiem taktyka i zmiany.

Ostatnio grałem w FM 2019  i wtedy były uwagi asystenta odnośnie uwag i wskazówek taktycznych, statystyk, przeciwnika lub sugerowanych zmian w trybie 'caly mecz' na bieżąco. Widocznie w tegorocznej wersji to zmienili...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...