Skocz do zawartości
  • Kto jest online?   0 użytkowników, 0 anonimowych, 25 gości (Zobacz pełną listę)

• Brak zarejestrowanych użytkowników online
  • 💬 Czatuj o FM-ie na Discordzie

Kliknij tutaj i wejdź na forumowy serwer Discord!

Discord to czat na żywo — w formie tekstowej, głosowej lub wideo — gdzie rozmawiamy o FM-ie, meczach piłkarskich i innych tematach, które nam akurat wpadną do głowy. Streamujemy tam również nasze mecze w Football Managerze. Zapraszamy!

• 📰 Najnowsze posty

• Na początku miesiąca w derbach Londynu podejmowaliśmy Chelsea. Dobrze wyszedł nam ten mecz, graliśmy w nim mądry futbol. A gola który dał na trzy punkty w tym spotkaniu zdobył były gracz The Blues Sterling, i mecz padł naszym łupem.   W Lidze Mistrzów mierzyliśmy się z Benficą. Ten mecz był emocjonujący, i obfitował w wiele ciekawych momentów. Do przerwy wynik był dla nas korzystny, bo po golach Wilsherea i Mkhitaryana wygrywaliśmy 2-1. W drugich 45 minutach Orły podkręciły tempo, i niestety dla nas zdołały wyrównać w tym spotkaniu i zapewnić sobie jeszcze nadzieje przed rewanżem.   W następnym meczu w pucharze Anglii graliśmy z Newcastle. Pierwsza część meczu była przeciętna z obu stron, po bramce Maxa była ona remisowa. W drugiej połowie nasza gra już się poprawiła. A gol którego zdobył Muniain sprawił że zapewniliśmy sobie awans do kolejnej rundy FA CUP.   W rewanżu Ligi Mistrzów zmierzyliśmy się z Benficą. Świetnie wyglądał ten mecz rewanżowy dla nas, po pierwszej połowie prowadziliśmy w nim 3-1 po golach Sterlinga, Wilsherea i Maxa. W drugich 45 minutach ciągle podtrzymywaliśmy dobry poziom. A bramka którą zdobył Belfodil sprawiła że do kolejnej rundy Ligi Mistrzów awansowaliśmy bez najmniejszych problemów.   W lidze w derbach Londynu zagraliśmy z QPR. Bohaterem tego meczu został gracz nieoczywisty, a mianowicie nasz obrońca Mertesacker, który po dwóch znakomicie wykonanych rzutach rożnych zdobył dwie bramki. Kolejne gole w dalszym przebiegu meczu dorzucili jeszcze Max, a jeden gol okazał się samobójczy. A to oznaczało tylko jedno że w derbach Londynu rozgromiliśmy rywala!   W kolejnym meczu podjęliśmy Everton. To był typowy mecz walki. Przez pierwsze 45 minut tego spotkania obie drużyny badały się wzajemnie i wynik 1-1 po bramce dla nas Sterlinga, był istotą tego badania. W drugiej połowie nasza gra nieco się poprawiła. A to oznaczało że strzeliliśmy bramkę, a gola który zapewnił nam 3 punkty w tym spotkaniu zdobył Kane.   W ostatnim meczu Kwietnia zmierzyliśmy się z Southampton. Ten mecz nie był zbyt ciekawy, oba zespoły miały w nim sytuacji jak na lekarstwo. A wynik tego meczu gdy się zakończył był remisowy.   Kwiecień 2019   Bilans: 3-1-0   Liga: 1, 22-13-0 +39   Chelsea 1-0 ( Sterling )   Benfica 2-2 ( Wilshere, Mkhitaryan )   Newcastle 2-1 ( Max, Muniain )   Benfica 4-1 ( Sterling, Wilshere, Max, Belfodil )   QPR 4-1 ( Max, Mertesacker X2, sam )   Everton 2-1 ( Sterling, Kane )   Southampton 1-1 ( Mkhitaryan ) Puchar Anglii : Newcastle 2-1 ( Awans )      Puchar Ligi : Liverpool 1-0 ( Wygrana )   Transfery ( Kwiecień ) Anglia: Arsenal ( +7 ) Francja: PSG ( +10 ) Hiszpania: Real ( +5 ) Włochy Juventus ( +6 )
    • Miesiąc zaczęliśmy od finału pucharu Ligi z Liverpoolem. Nie był to zbyt emocjonujący finał, ale swoją rolę moi zawodnicy w nim zagrali. Gol którego zdobył Max sprawił że ten finał rozstrzygnął się na naszą korzyść. I dał nam kolejne trofeum w tym sezonie!   W następnym meczu w derbach Londynu zagraliśmy z West Hamem. W tym meczu też było trochę szachów. A pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się remisem. W drugiej części nasza gra wyglądała już lepiej, a bramkę na wagę trzech punktów po raz kolejny zdobył Max. Który wyrósł na bohatera kolejnego meczu.   W pucharze Anglii mierzyliśmy się z Brentfordem. Po raz kolejny trzeci raz pod rząd w kolejnym meczu na listę strzelców wpisał się Max. Jednak pierwsze 45 minut zakończyło się remisem po goście zdołali wyrównać. W drugiej połowie długo biliśmy głową w mur bramki Brentford. Jednak w końcu nadeszła ta akcja. Piłkę dostał Wilsherea i zapakował ją do siatki nie dając szans bramkarzowi, a mój zespół wprowadzając do kolejnej rundy FA CUP.   W rewanżu w 1/8 finału Ligi Mistrzów graliśmy z Bayernem. Ten mecz zagraliśmy niezwykle defensywnie, ale o to akurat w tym meczu chodziło. By awans zapewnić sobie najmniejszym nakładem sił, i to nam się udało a w nagrodę w 1/4 finału czekać będzie na nas Benfica.   W następnym meczu mierzyliśmy się z Newcastle. Świetnie zagraliśmy w tym meczu. Po prostu wszystko nam w nim wychodziło. A po pierwszej części i golach Wilsherea, Salaha i Maxa, prowadziliśmy 3-1. W drugich 45 minutach ciągle nasza gra wyglądała świetnie. A gola który zamknął ten mecz wynikiem 4-1 zdobył Mertesacker.   W kolejnym meczu podejmowaliśmy Everton. Pierwsza połowa spotkania wcale nie była dla nas taka łatwa, bo gol którego strzelił Max dawał nam tylko wynik remisowy. Jednak w drugiej części podkręciliśmy tempo. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Max. A bramka którą przed końcowym gwizdkiem zdobył Mkhitaryan, sprawiła że do domu wracaliśmy z trzema punktami.   Marzec kończyliśmy mierząc się z MU. Przebieg tego meczu był podobny do poprzedniego, do przerwy też był remis 1-1, ale tym razem bramkę dla mojego zespołu zdobył Salah. W drugiej połowie całkowicie przejęliśmy kontrolę nad przeciwnikiem. A gole które strzelali Mkhitaryan oraz Max sprawiły że ten mecz i miesiąc skończyliśmy zwycięstwem i prowadzeniem w tabeli!   Marzec 2019   Bilans: 4-0-0   Liga: 1, 19-12-0 +34   Liverpool 1-0 ( Max )   West Ham 1-0 ( Max )   Brentford 2-1 ( Max, Wilshere )   Bayern 0-0   Newcastle 4-1 ( Wilshere, Salah, Max,  Mertesacker )   Everton 3-1 ( Max X2,  Mkhitaryan )   MU 3-1 ( Salah, Mkhitaryan, Max ) Puchar Anglii : Brentford 2-1 ( Awans )     Puchar Ligi : Liverpool 1-0 ( Wygrana )   Transfery ( Marzec ) Anglia: Arsenal ( +1 ) Francja: PSG ( +12 ) Hiszpania: Real ( +4 ) Włochy Juventus ( +9 )
    • EKS+8Lig=FINAL(V)=(NeW!) Patch=(12.2.2)=Steam 23.4.2024r Witam  Najnowszy i raczej ostatni (dbc.)! Silnik Meczowy --> "Fm 2012." Zmiany poniżej EKS+7Lig=FINAL(V) NoRmaL FINAL Patch=(12.2.2)=Steam 06.05.2024r Update! KoSm0= Kontuzje = 0 Patch=(12.2.2)=Steam 23.04.2024r   (NEW!) 2024r EKS+8Lig=FINAL(V)=(NeW!) (NEW!) 2024r EKS+7Lig=FINAL(V) NoRmaL FINAL Bonus!(NEW!) 2024r KoSm0= Kontuzje = 0