Skocz do zawartości
  • Kto jest online?   0 użytkowników, 1 anonimowych, 57 gości (Zobacz pełną listę)

• Brak zarejestrowanych użytkowników online
  • 💬 Czatuj o FM-ie na Discordzie

Kliknij tutaj i wejdź na forumowy serwer Discord!

Discord to czat na żywo — w formie tekstowej, głosowej lub wideo — gdzie rozmawiamy o FM-ie, meczach piłkarskich i innych tematach, które nam akurat wpadną do głowy. Streamujemy tam również nasze mecze w Football Managerze. Zapraszamy!

• 📰 Najnowsze posty

• Продажа подставок под стакан пробковые на популярном онлайн-магазине Wildberries – это отличная возможность для тех, кто хочет обновить интерьер своего дома или подарить что-то оригинальное и полезное близким [url=https://www.wildberries.ru/catalog/176742620/detail.aspx?targetUrl=EX]подставки под стакан пробковые бирдекель[/url]. Пробковые подставки пользуются популярностью благодаря своей функциональности и стильному дизайну. Wildberries предлагает широкий выбор пробковых подставок под стаканы различных форм и размеров. Вы можете выбрать подходящий вариант для своего интерьера и дополнить его другими аксессуарами из этого же материала – пробковые подставки под бутылки, горячие кастрюли и сковородки. Кроме того, пробковые подставки под стаканы обладают высокой прочностью и долговечностью. Они могут служить вам долгие годы, не теряя своих качеств и внешнего вида. Пробка отлично сохраняет тепло и холод, что делает подставки идеальным выбором для использования как на кухне, так и в гостиной. Не упустите возможность обновить свой дом с помощью стильных и функциональных пробковых подставок под стаканы на Wildberries. Покупайте качественные товары по выгодным ценам и наслаждайтесь уютом и комфортом в своем доме!
    • В этой группе вы найдете множество красивых и оригинальных картинок со словами приветствия, пожеланиями хорошего утра, мотивационными цитатами и позитивными настроениями. Здесь каждый найдет что-то по своему вкусу - от забавных и смешных картинок до нежных и трогательных изображений. Кроме того, в группе "Картинки Доброе Утро" вы сможете поделиться своими находками и создать позитивное сообщество, где каждый может поднять себе и окружающим настроение. Здесь царит атмосфера радости, любви и поддержки, и каждый участник группы может почувствовать себя частью этой дружной и доброй команды. "Картинки Доброе Утро" - это не просто группа в социальной сети ВКонтакте, это целый мир теплоты, радости и уюта, который поможет вам начать каждый новый день с улыбки и позитива. Присоединяйтесь к нашему сообществу и погрузитесь в атмосферу добра и вдохновения каждое утро! Источники: https://ekvall.co/showthread.php?tid=150682&pid=344860#pid344860 https://www.ahmadis.de/showthread.php?tid=6 https://aesir.perfontain.cc/forum/topic/52219-next-generation-integrated-circuit-market-revenue-driving-factors-key-players-strategies-trends-forecast/#comment-53343 https://www.abmahnwahn-dreipage.de/forum/viewtopic.php?f=28&t=236&p=53677#p53677 https://koreanstudies.com/forum/viewtopic.php?t=11280
    • Na początku miesiąca w derbach Londynu podejmowaliśmy Chelsea. Dobrze wyszedł nam ten mecz, graliśmy w nim mądry futbol. A gola który dał na trzy punkty w tym spotkaniu zdobył były gracz The Blues Sterling, i mecz padł naszym łupem.   W Lidze Mistrzów mierzyliśmy się z Benficą. Ten mecz był emocjonujący, i obfitował w wiele ciekawych momentów. Do przerwy wynik był dla nas korzystny, bo po golach Wilsherea i Mkhitaryana wygrywaliśmy 2-1. W drugich 45 minutach Orły podkręciły tempo, i niestety dla nas zdołały wyrównać w tym spotkaniu i zapewnić sobie jeszcze nadzieje przed rewanżem.   W następnym meczu w pucharze Anglii graliśmy z Newcastle. Pierwsza część meczu była przeciętna z obu stron, po bramce Maxa była ona remisowa. W drugiej połowie nasza gra już się poprawiła. A gol którego zdobył Muniain sprawił że zapewniliśmy sobie awans do kolejnej rundy FA CUP.   W rewanżu Ligi Mistrzów zmierzyliśmy się z Benficą. Świetnie wyglądał ten mecz rewanżowy dla nas, po pierwszej połowie prowadziliśmy w nim 3-1 po golach Sterlinga, Wilsherea i Maxa. W drugich 45 minutach ciągle podtrzymywaliśmy dobry poziom. A bramka którą zdobył Belfodil sprawiła że do kolejnej rundy Ligi Mistrzów awansowaliśmy bez najmniejszych problemów.   W lidze w derbach Londynu zagraliśmy z QPR. Bohaterem tego meczu został gracz nieoczywisty, a mianowicie nasz obrońca Mertesacker, który po dwóch znakomicie wykonanych rzutach rożnych zdobył dwie bramki. Kolejne gole w dalszym przebiegu meczu dorzucili jeszcze Max, a jeden gol okazał się samobójczy. A to oznaczało tylko jedno że w derbach Londynu rozgromiliśmy rywala!   W kolejnym meczu podjęliśmy Everton. To był typowy mecz walki. Przez pierwsze 45 minut tego spotkania obie drużyny badały się wzajemnie i wynik 1-1 po bramce dla nas Sterlinga, był istotą tego badania. W drugiej połowie nasza gra nieco się poprawiła. A to oznaczało że strzeliliśmy bramkę, a gola który zapewnił nam 3 punkty w tym spotkaniu zdobył Kane.   W ostatnim meczu Kwietnia zmierzyliśmy się z Southampton. Ten mecz nie był zbyt ciekawy, oba zespoły miały w nim sytuacji jak na lekarstwo. A wynik tego meczu gdy się zakończył był remisowy.   Kwiecień 2019   Bilans: 3-1-0   Liga: 1, 22-13-0 +39   Chelsea 1-0 ( Sterling )   Benfica 2-2 ( Wilshere, Mkhitaryan )   Newcastle 2-1 ( Max, Muniain )   Benfica 4-1 ( Sterling, Wilshere, Max, Belfodil )   QPR 4-1 ( Max, Mertesacker X2, sam )   Everton 2-1 ( Sterling, Kane )   Southampton 1-1 ( Mkhitaryan ) Puchar Anglii : Newcastle 2-1 ( Awans )      Puchar Ligi : Liverpool 1-0 ( Wygrana )   Transfery ( Kwiecień ) Anglia: Arsenal ( +7 ) Francja: PSG ( +10 ) Hiszpania: Real ( +5 ) Włochy Juventus ( +6 )