Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Organizator

 

Wyniki IV wyscigu

 

Marcel, Renault

 

W koncu udane zawody - pomimo tego, ze jeszcze bodaj na trzy okrazenia przed koncem bylem czwarty to mimo wszystko ciesze sie z zajetego miejsca. Glownie dlatego, ze w koncu udalo sie opracowac dobre ustawienia samochodu i prawie w 100% udana taktyke pitstopow. Generalnie od tego momentu moze byc juz tylko lepiej - mysle, ze kryzys zostal zarzegnany. Choc zapewne spadku do drugiej ligi uniknac sie nie da - zbyt duze mamy klopoty w zespole zeby udalo sie zajac miejsce powyzej spadkowego.

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFansF1Team

Szczerze mówiąc, to obawiałem się nieco powrotu Pavlo. Po kwalifikacjach chciałem powalczyć o wygraną, a później, gdy miałem już 11 sekund przewagi nad Trzmielem (2.) chciałem wygrać. Niestety się nie udało. Cóż, pozostaje walczyć w następnych wyścigach i zdobyć mistrzostwo indywidualne i konstruktorów. Chciałem usprawiedliwić też Lotokota. Jechał z 40 stopniami gorączki, więc było mu ciężko. Na pewno będzie lepiej w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Niezłe 5 miejsce zważywszy na fakt, że wróciłem na chatę dopiero po 20. Ledwo co zdążyłem na końcówkę kwalifikacji, przejechałem chyba ze 4 kółka i od razu wyścig. Toru praktycznie nie znałem, grałem na nim pierwszy raz ( dzięki Trzmielu za setup :P ). Były nawet spore szanse na 4 miejsce, ale zbyt często wypadałem z toru ... ( No ale jeśli znając tor często wale w bandy, to teraz nie znając go nie mogło być inaczej :kekeke: )

 

ps. Gratulacje Trzmielu :winner:

Odnośnik do komentarza

darker_b aka Witu, Rainbow II

 

Ja po raz kolejny niezadowolony. Bycie w środku stawki na początku to samobójstwo. :P Zaliczyłem dwa potęzne wypadnięcia z trasy( raz ktoś mnie zabrał ze sobą, bodaj lotokot :) )i spadek na 8 miejsce. Poza tym masa własnych błędów. Nie do końca dobre pity I niestety spadłem za Bułe. Jego minąć to nie wiem którędy chyba po trybunach trzeba. :P Udało mi się bardzo późno i dopiero wtedy zaczałem szaleńczą pogoń za czołówką. Sił i okrążeń starczyło jedynie na 4te miejsce :)

 

Dublowani też nie ułatwiali sprawy, ale z tego co widziałem nie tylko mnie więc nie marudzę.

 

Ogólnie musze się jeszcze troszke objeździć. Ale i tak przeczuwam, że 3 miejsce to realny max na co stać bolidy z mojej stajni w obecnej chwili. Grzelo a zwłaszcza Trzmielu są poza zasięgiem, co najdobitniej pokazał mi trening przed wyścigiem.

 

P.S.

 

Dziwnie rozgrywamy wyscigi ogólnie rzecz biorąc. Jeden jest w niedziele, nastepny we wtorek i taka dziura ogromna.

Odnośnik do komentarza
Estambul (4/10) I LIGA CMF

 

1. Trzmielu (Kolorowe Kredki) - 10 pkt

2. Grzelu (LegiaFans) - 8 pkt

3. qubiak (Rainbow II) - 6 pkt

4. darker_b (Rainbow II) - 5 pkt

5. Bula (Kolorowe Kredki) - 4 pkt

6. Henkel (Renault) - 3 pkt

7. lotokot (LegiaFans) - 2 pkt

8. Karwas (Cohones) - 1 pkt

9. Gun (Cohones) - 0 pkt

10. Pavlo (Renault) - DSQ

 

Klasyfikacja ogólna konstruktórów:

 

1. LegiaFans (Grzelo&lokot) - 58 pkt

2. Kolorowe Kredki (BuŁa&Trzmielu) - 46 pkt

3. Cohones (Gun&Karwas) - 22 pkt

4. Rainbow II (qubiak&darker_b) - 18 pkt

5. Renault (Henkel&pavlo) - 11 pkt

 

 

Klasyfikacja ogólna kierowców:

 

 

1. Grzelo (LegiaFans) - 36 pkt

2. BuŁa (Kolorowe Kredki) - 26 pkt

3. lotokot (LegiaFans) - 22 pkt

4. Gun (Cohones) - 15 pkt

5. Trzmielu (Kolorowe Kredki) - 20 pkt

6. darker_b (Rainbow II) - 9 pkt / Qubiak (Rainbow II) - 9 pkt

7. Henkel (Renault) - 8 pkt

8. karwas (Cohones) - 7 pkt

9. Pavlo (Renault) - 0 pkt

 

Największe zaskoczenie: Rainbow II. Zespół, który opuścił ostatni wyścig w końcu bierze się do roboty. Qubiak i darker_b pokazali na co ich stać. Pierwszy stanął na ostatnim miejscu podium, zaś drugi z wymienionych był zaraz za nim. Łącznie zdobyli 11 punktów czyli więcej niż przez 3 wyścigi razem! Brawo Panowie! Jednak do bezpiecznego miejsca, który da im utrzymanie brakuje im ciągle 4 punktów.

 

Największe rozczarowanie: Pavlo. Szumnie zapowiadany powrót mistrza kierownicy okazał się klapą. Pavlo w ogóle nie dojechał do mety, a zespół Renault traci coraz to więcej punktów. Czyżby szykował się spadek do II ligi?

 

Estambul (4/10) II LIGA CMF

 

1. jakubkwa (Red Bull) - 10 pkt

2. Szczurek (EMO) - 8 pkt

3. Johniss (Red Bull) - 6 pkt

4. Muciek (Luźne Gatki) - 5 pkt

5. Żyłek (Rainbow I) - 4 pkt

6. mix (EMO) - 3 pkt

7. Wojtmen (Luźne Gatki) - 2 pkt

8. Ustian (noname) - DSQ

9. dviper (Rainbow I) - DSQ

 

Klasyfikacja ogólna konstruktórów:

 

1. Red Bull (Johniss&jakubkwa) - 56 pkt

2. Rainbow I (dviper&Żyłek) - 30 pkt / EMO (Szczurek&Mix) - 30 pkt

3. Luźne Gatki (Muciek&Wojtmen) - 15 pkt

4. Noname (og0r&martin/Ustian) - 9 pkt

 

Klasyfikacja ogólna kierowców:

 

1. jakubkwa (Red Bull) - 35 pkt

2. Szczurek (EMO) - 24 pkt

3. Johniss (Red Bull) - 21 pkt

4. dviper (Rainbow I) - 20 pkt

5. Muciek (Luźne Gatki) 13 pkt

6. Żyłek (Rainbow I) - 10 pkt

7. martin (noname) - 8 pkt

8. mix (EMO) - 6 pkt

9. Ustian (noname) - 3 pkt

10. Wojtmen (Luźne Gatki) - 2 pkt

 

Największe zaskoczenie: EMO. Zespół, który tworzą Szczurek i mix pokazali, że nie odpuszczą sobie walki z Rainbow I o awans do I ligi. Świetna jazda Szczurka, który z wyścigu na wyścig jest lepszy i nawiązuje walkę z najlepszymi + przyzwoita jazda drugiego kierowcy wystarczą do awansu?

 

Największe rozczarowanie: dviper. Jedyny kierowca, który ma szansę nawiązać walkę z jakubkwą (Red Bull) nie ukończył wyścigu! Niestety awaria bolidu sprawiła, że pierwszy kierowca musiał opuścić wyścig już po 2 okrążeniu.

 

Przypomnienie

 

Następna trasa do Bahrain. Warto się postarać bo po tej trasie najlepsza 8 z I i II ligi będzie brała udział w pucharze CMF. Prawdopodobnie zrobimy tak jak radził jakubkwa. 16 zawodników - 4 grupy po 4 kierowców i po dwóch najlepszych przechodzi dalej. Zostanie ósemka, która systemem pucharowym będzie walczyła o Puchar CMF. Oczywiście wszystko będzie rozlosowane. Czyli po najbliższym wyścigu będzie przerwa na puchar :)

 

[tak w ogóle - Ustian widzę, że ciągle jeździsz sam. og02r sobie odpuscił chyba, a martina nie ma. Może chcesz Smętka do zespołu? ;] ]

Odnośnik do komentarza

Oj Żyłek... ale z Ciebie żyła... Nawet nie wspomniałeś o moim 1 zwycięstwie w karierze :D

 

Kolorowe Kredki już zaczynają bardzo dokładne badanie toru... Przekroczenie granicy bariery 47sek przez obu zawodników mówi samo za siebie. Pozostały jeszcze sprawy taktyki Pit-Stop ale to chyba najmniejsze zmartwienie.

 

 

Założenie na kolejny wyścig:

-Zdobyć łącznie więcej punktów niżeli zawodnicy LegiaFans.

-Zbliżyć się do lidera klasyfikacji ogólnej kierowców.

-Zapewnić sobie udział w Pucharze CMF.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...