Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Marcel, Renault

 

Po dwoch tragicznych wyscigach szczerze licze, ze w koncu zla passa sie odwroci... Odbylem sporo treningow na torze i udalo mi sie w o pare sekund poprawic swoj poprzedni rekord - teraz wszystko zalezy od dobrego quala, dobrej strategii oraz... dobrego wejscia w pierszy zakret :)

 

Tor rzeczywiscie nie wybacza bledow i dzisiaj na trasie moze byc naprawde ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Ustian, Noname

 

Bardzo mi przykro, ze udalo mi sie pojechac tylko qual. Trudno, bo byla szansa na punkty. Mam wrazenie, ze niektorzy nie widza mojego bolidu i dlatego mnie tak taranuja. Panowie ja mam inne ustawienia od was i dlatego szybciej przyspieszacie, ale to nie znaczy ze macie po mnie przejechac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFans

Bardzo fajnie, że LegiaFans zdobyło dublet w tym wyścigu. Gdy widziałem, że mamy niespełna minutę przewagi nad resztą, chciałem pojechać agresywniej i wyprzedzić Lotokota :] Gdy się z nim zrównałem, to wjechałem w bandę i straciłem ok. 5 sekund. Mimo przypomnień Karwas nadal nie wie co to jest niebieska flaga. Na walce z wyprzedzeniem Go, uszły mi w sumie ze 3 sekundy. Mimo wszystko cieszę się z rezultatów i serdecznie gratuluję mojemu kumplowi z teamu pierwszej wygranej. Nasza drużyna pokazała, że będzie bardzo ciężko pokonać nas w klasyfikacji generalnej konstruktorów. Moje drugie miejsce umocniło mnie na prowadzeniu w rankingu. Liczę na mistrzostwo i obiecuję kibicom (:kekeke:), że zrobię wszystko, co w mojej mocy aby to osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Gun, Cohones

 

1.Chyba najtrudniejszy i najgłupszy zarazem tor w MRO.

2.Dudniący telewizor obok.

 

Te dwie rzeczy skutecznie wykluczyły mnie z walki o chociaż ostatnie miejsce na podium.

Poza tym jestem za wyłączeniem wypadków. Dlaczego? Ano dlatego, że realności mało dodają, a skutecznie odbierają przyjemność z gry. Bo ja rozumiem walkę 1na1, ale bez skaczących bolidów, które teraz są za mną, a za sekundę są przede mną przywalając we mnie przy tym... Mam nadzieję, że organizatorzy chociaż pomyślą o pomyśleniu nt. tej propozycji ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...