Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Grzelo, LegiaFansF1Team

Ciekawe pomysły Ustiano :] Niestety nie trafiłeś, oto dowód:

LINK

Teraz Panowie wierzcie? :>

Widocznie mamy jakąś inną wersję toru... U mnie na przykład w Najszybszym Okrążeniu pisze 0:45.187, u ciebie 0:42.704 :>

Nie, po prostu WR nie jest aktualizowany, ale jak zaktualizujesz swój czas na tym torze, to automatycznie zmieni się WR.

Odnośnik do komentarza

Panowie. Proszę was :) Nie mamy po 50 i > lat aby w sobotnie wieczory siedzieć przy komputerze :) Niektórzy żyją zyciem studenckim i wychodzą na piwo itd :) Niedziela jest dniem kiedy tak jak ktoś już wcześniej podał, pojawia się najwięcej uczestników. Pisałem na forum już milion razy. Ten wyścig w niedziele o 20 (o 20.15 Q i pewnie o 20.30 race). Od następnego ustali się stały terminarz bez możliwości zmiany i już :)

Odnośnik do komentarza

lotokot, LegiaFans

Odnoszę wrażenie, że Grzelo jest faworyzowany przez szefostwo naszego teamu. Kto to widział, żeby osiągać tak dobre czasy podczas treningów? Podejrzane...

Co do jutrzejszego wyścigu, to niestety muszę stwierdzić, że faworyt jest tylko jeden i nie jestem nim ja. Mogę liczyć co najwyżej na miejsce na podium, ale i to wydaje się być dość mocno optymistyczną wersją.

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFans

Nie wiem na jakiej podstawie mój partner z teamu tak może sądzić?! Mam nadzieję, że to tylko głupi żart, bo konfliktu w teamie nie ma.. Jesteśmy na równi, obaj mamy takie same prawa i nikt z nas nie jest faworyzowany. To afera rozdmuchana przez media, bo nie ma u nas równych i równiejszych. Tor mi podpasował, ustawienia bolidu fantastycznie opracowali fachowcy i na najbliższy wyścig mam 2 cele, a są to zwycięstwo oraz odskoczenie Kolorowym Kredkom w klasyfikacji konstruktorów.

Odnośnik do komentarza

Trzmielu, Kolorowe Kredki

 

Jeżeli chodzi o zespół Kolorowe Kredki atmosfera jest bardzo dobra. Obaj kierowcy są w dobrej dyspozycji i wiedzą że ich szanse nie różnią się od tych jakie mieli w poprzednich wyścigach. Jeżeli informacje pochodzące z obozu LegiaFans są prawdziwe to tylko pogratulować. Zawodnicy "Kredek" upatrują nawet szansę na zwycięstwo w tej niezwykłej technice jazdy rywali.

Odnośnik do komentarza

Żyłek, Rainbow I

 

Jako, że w prasie często pojawiają się informacje kierowców różnych ekip, którzy opowiadają o swoich relacjach z partnerami z zespołów , my nie będziemy gorsi. Z dviperem znamy się już kilkanaście dobrych lat. Nie ma mowy o konfliktach. Każdy zna swoje miejsce w zespole i plan jest taki, że dviper musi wygrywać ze Szczurkiem z EMO, zaś ja mam się zająć mixem z tego samego zespołu. To jest nasza taktyka na awans do I ligi! Co do toru w Bahrajnie - jest fatalnie. Kierowca Grzelo osiągnął o 7 sekund lepszy czas niż mój. Ogromne gratulacje.

Odnośnik do komentarza

Ustian, noname

 

Martin juz dochodzi do siebie po wypadku drogowym. Mam nadzieje, ze jutro juz bedzie gotowy do startu. Jutro jeszce trzeba zrobic niezbedne badania i wystapimy w pelnym skladzie.

 

Jest tez spora nadzieja, ze moi technicy tym razem nie nawala i bede mogl dokonczyc wyscig, bo moj bolid mozliwosci na podium ma, ale nie moze dochodzic do takich awarii jak ostatnio. Jestem pewien, ze jesli bolid bedzie sie sprawowal dobrze to razem z martinem bedziemy pieli sie w ogolnej klasyfikacji konstruktorów.

Odnośnik do komentarza

Gun, Cohones

 

Mam nadzieję, że mój partner z zespołu, Karwas, ma jakiś as w rękawie w postaci super wydajnych ustawień bolidu, ponieważ uroczystości rodzinne przeszkodziły mi w przejechaniu - na poważnie - choć jednego kółka. Na co liczę? Na nie skompromitowanie się ;). Wymagam od siebie co najmniej 5. miejsca, ale spróbuję zaskoczyć przeciwników i powalczę o podium.

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFansF1Team

Ja mam już wszystko dopięte na ostatni guzik. Znam taktykę, wiem na ile stopów będę jechał, na jakich ustawieniach. Liczę na wygraną, a każdy inny wynik będzie porażką. Przeprowadziłem 2 symulacje wyścigu i na ustawieniach, na których pojechałem lepiej czasy okrążenia podczas wyścigu wahają się w granicach 44,8-45,5.. Aha, po raz kolejny chciałem zaprzeczyć doniesieniom prasy, że w naszym teamie jest jakiś konflikt..

 

[skoro Henkel nie może hostować, to kto to zrobi? Ja mam łączę 1,3MB, ale wolę nie ryzykować, ponieważ dość często rozłącza mi się Internet. Może wcześniej wyjaśnijmy tą sprawę, aby 30 minut przed wyścigiem nadal nie było wiadomo, kto utworzy grę..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...