Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Scorpio napisał:
18 minut temu, Pulek napisał:

no to czekam, aczkolwiek szału się nie spodziewam :roll: już nawet nie chodzi o kasę którą trzeba wydać na pełną wersję, tylko, że się nastawiłem na granko

Się uśmiechniesz ładnie, to Ci podeślę w któryś dzień.

spoko, do tego czasu już mi przejdzie ;) ale dzięki za chęci!

 

wobec tego wracam do kulkowania :-k 

Odnośnik do komentarza

Ogladaj po angielsku, jesli wiesz ze wylapiesz smaczki jezykowe ;) polski lektor jest bardzo dobry, szczegolnie jak na polskie warunki, ale smaczki angielskie sa genialne. 

 

Aha, na poczatku to bedzie mega dziwne :D ale nie zrazaj sie, zdecydowanie warto :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Pushek_ said:

Oglądaj tylko z polskim lektorem!

 

Zaczęliśmy oglądać na Netflixie z napisamy, ale moja narzeczona się nie wkręciła jeszcze. Widzieliście gdzieś może z lektorem w dobrej jakości? Na CDA.pl jest, ale nagrywane kalkulatorem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, kuab napisał:

A ja wlasnie siedze w Szpitalu Wolskim i czekam na test na korone, trzymajcie kciuki :) (czuje sie nienajgorzej)

Oo, może w końcu będę kogoś znał osobiście :kekeke: A skąd to zagrożenie, wracałeś skądś ostatnio czy miałeś z kimś styczność?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...