Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ dobre było wczorajsze spotkanie na discord :D Były minusy, bo se rozlałem sok w całym pokoju niemal i zejście z mojej strony było nagłe, ale generalnie forumge na odległość daje radę :D 

I polecam uż. @verlee, wcześniej nie mieliśmy okazji się widzieć/rozmawiać, a wczoraj jak stare, łyse konie gadaliśmy :D 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No oczywko, moim też. Ale albo mi ściemnia, albo w ambasadzie jej powiedzieli że ma se radzić sama, najlepiej polecieć dziś do Berlina (nie ma takiego lotu) i potem jakoś się dostać do polski. Spędziłem pól nocy szukając jakiegoś takiego połączenia, ale no - nie ma. Sąsiednie kraje też już pozamykały granice i ostatni pomysł do Pragi też upadł. Też jej tłuke, że ma ciś do tej ambasady i tam jej mają jakoś pomóc.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, me_who napisał:

Ależ dobre było wczorajsze spotkanie na discord :D Były minusy, bo se rozlałem sok w całym pokoju niemal i zejście z mojej strony było nagłe, ale generalnie forumge na odległość daje radę :D 

I polecam uż. @verlee, wcześniej nie mieliśmy okazji się widzieć/rozmawiać, a wczoraj jak stare, łyse konie gadaliśmy :D 

Zaluje, że spać poszedłem wcześnie

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

No chyba Ty, rozmawiamy paszczo.

Oczywiście 2/3 wchodzacych nie ma słuchawek/mikrofonu i tylko pisze, ale jest potencjał ;) 

Hmm, czyli lapek sluzbowy przystosowany do wideokonferencji moze byc niezly.

6 minut temu, Scorpio napisał:

To #cmrev albo #cm3pl (czy jak to hylo) na IRCu, po boomerowsku ;)

#cmrev w Wigilie miedzy wieczerza a pastetrka - to byly czasy...

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...