Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na Litwie w tym momencie wirus nie jest topowym tematem w mediach, oprócz informacji o odwołanych meczach i problemach ekip, które muszą grać we Włoszech. Panikować imo nie ma po co, ale jak będę w sklepie kupię trochę więcej makaronu, bo jak pojawią się kolejne przypadki to ludzie się rzucą jak szaleni. Już przed pierwszym pułki z ryżem i kaszami były puste :) Teraz przycichło, jest ok, ale... pewnie do czasu :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Feanor napisał:

Ja rozumiem dystans, ale tutaj aż dreszcz politowania mnie przeszedł

 

6CCA9486-D907-41AC-B2A7-8344FB9D0C27.thumb.jpeg.92776a904de9ba9e9db0943ccdc17d76.jpeg

True story. Moja koleżanka napisała na FB że ma 39 stopni gorączki. Internetowi doktorzy już zaproponowali leczenie:

 

-> witamina C

-> syrop z czarnego bzu

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Info z Piłkawki, bo nie każdy jest na niej. Podobno przeszkodą w zatrudnieniu Marcina Gortata jako eksperta od koszykówki w Kanale Sportowym jest fakt współpracy MG z innym bukmacherem, niż jedynie tolerowany przez KS. Tyle na temat etyki dziennikarstwa sportowego w Polsce. CC: @Hajd

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Mój 72-letni kolega z pracy po zawale zaczął robić sobie wlewy z witaminy C i kosztowało go to kilka tysięcy złotych.

Najgorzej że do ofiar hochsztaplerów typu Zięby nie jesteś w stanie dotrzeć w sposób racjonalny. To jest sekta.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:

Info z Piłkawki, bo nie każdy jest na niej. Podobno przeszkodą w zatrudnieniu Marcina Gortata jako eksperta od koszykówki w Kanale Sportowym jest fakt współpracy MG z innym bukmacherem, niż jedynie tolerowany przez KS. Tyle na temat etyki dziennikarstwa sportowego w Polsce. CC: @Hajd


Stanowski otwarcie o tym powiedział ;) 

Odnośnik do komentarza

Kiedys czytałem o transferach piłkarzy, że np. piłkarz związany umową z Adidasem nie mógł przejść do klubu, który sponsorowany jest przez Nike. To jest zaprzeczenie sportowej rywalizacji. Oczywiście nie chcę jako libertarianin tego ograniczać, ale mogę krytykować i jednak skupiać się na futbolu granym z pasji.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Vami napisał:

Najgorzej że do ofiar hochsztaplerów typu Zięby nie jesteś w stanie dotrzeć w sposób racjonalny. To jest sekta.

Polecam mojego ulubionego lekarza na FB :) Toczy prywatną wojnę z Ziębą, Sochą i resztą oszołomów, już trochę ich przed sądem postawił :)

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Vami napisał:

Wolę prawdziwy grassroots football typu polska Ekstraklasa


Ale tam też grają dla kasy :) A w niższych ligach grają, bo mają nadzieję, że kiedyś będą zarabiać dużą kasę.

 

Ogólnie to Gortat ma zawsze jakieś konflikty interesów przy swoich umowach. Kiedyś musiał zmienić dostawcę swojego sprzętu (Reebok?), bo na łydce miał wytatuowanego "Jordana", który jest w logo innego brandu współpracującego z Nike, i odmawiał zakładania długich skarpet, aby ten tatuaż zakryć :D

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...