Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lad napisał:

Ja pierdolę XD

 

Do mojej teściowej do sklepu przyszedł jakiś typ z osiedla, który pracuje w elektrowni i powiedział, że otrzymali rano komunikat, że GRANICE SZCZECINA ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE.

Soon:

 

1B42BB71-9082-4443-88F2-FA1A57B3657D.png.2299e8f94697987f03166ea675288c85.png

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Koronawirus, kurwa mac. Przeszlibyscie takiego rotawirusa jak ja dzisiaj, to juz by Wam nic nie bylo straszne :roll:

Nie wierzę, że był mocniejszy niż u mnie. 1/3 pokoju w wydzielinach, bieg do ubikacji z wymiotującym synem, ślizg, stopklatka rodem z Looney Tuney, lot w dół. Ból.

Następnego dnia przeskoczyło na mnie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Feanor napisał:

Nie wierzę, że był mocniejszy niż u mnie. 1/3 pokoju w wydzielinach, bieg do ubikacji z wymiotującym synem, ślizg, stopklatka rodem z Looney Tuney, lot w dół. Ból.

Następnego dnia przeskoczyło na mnie. 

U mnie dzieciakow nie rusza, bo szczepione byly na rota. Ale dla doroslych chyba szczepionki nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Vami napisał:

Festiwale w Warszawie i Wrocławiu odwołane. Szkołę w której prowadzę zajęcia też chcą zamknąć. = zostaję bez środków do życia. A podatki i inne rzeczy trzeba zapłacić i tak. Do zobaczenia w więzieniu.

To pewnie z otwartymi rekoma przyjalbys pomoc kapitana Panstwo ;)

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Koronawirus-we-Wloszech-zawieszona-splata-kredytow-hipotecznych-7835633.html?fbclid=IwAR3tZBUqfa8ObBTDSe4CSVNmSf8TmLorxt8Q55pxrseXMuSqabyxYrfX3YE

 

(Dobra i tak wiem co odpiszesz - ze w pierwszej kolejnosci nikt tych podatkow nie powinien od Ciebie wymagac bla bla bla).

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kuab napisał:

Nie ma czegos takiego jak szczepionki tylko dla dzieci :P To tylko kwestia wiekszej dawki dla doroslego co najwyzej

O, a wlasnie dzisiaj to rozkminialismy :-k bo to juz trzeci raz jak przechodzimy taka katorge, ostatnim razem oberwalo sie calutkiej rodzinie - jednym i drugim dziadkom, szwagierce itd. To jakby dalo sie na to zaszczepic, to chyba warto pomyslec.

A teraz czytam:

Nie istnieje dostępna szczepionka przeciwko rotawirusom dla niemowląt powyżej 24. tygodnia życia, starszych dzieci ani dla dorosłych.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

O, a wlasnie dzisiaj to rozkminialismy :-k bo to juz trzeci raz jak przechodzimy taka katorge, ostatnim razem oberwalo sie calutkiej rodzinie - jednym i drugim dziadkom, szwagierce itd. To jakby dalo sie na to zaszczepic, to chyba warto pomyslec.

A teraz czytam:

Nie istnieje dostępna szczepionka przeciwko rotawirusom dla niemowląt powyżej 24. tygodnia życia, starszych dzieci ani dla dorosłych.

Rzeczywiscie, tez sprawdzilem no i daje sie je tylko dzieciom, ciekawe :-k

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hidalgoo napisał:

dość grubo, zajęcia na większości uniwersytetów zawieszone do połowy kwietnia. Ciekawe co dalej ;) Jak ktoś ma sporą hipotekę na zmiennym oprocentowaniu, to współczuję, bo wiele się może zmienić

Ja mam 300k :mellow:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Fenomen napisał:

ja pierdole, czuje ze odzyskanie hajsu z airbnb za chate, z easyjeta za bilety i z ok rent a car za wynajem auta to bedzie jakies pierdolone miszyn imposibyl :/

Z Airbnb nie ma problemu

https://www.airbnb.pl/help/article/2701/informacje-o koronawirusie-i polityka-okoliczności-wyjątkowych

5 godzin temu, Fenomen napisał:

no dobra, wyglada na to ze z babka z airbnb doszlismy do porozumienia i odda nam chociaz polowe hajsu :pray:

ktorzy chyba akurat przyjechali na karnawal do Wenecji

Drugi post ale pisz do supportu Airbnb, wtedy odzyskasz podobno wszystko.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że jesteśmy w przededniu jakiejś totalnej paniki. U mnie w robocie zastój, w sklepach mega kolejki, wszędzie wirus temat nr 1, a nad morzem ludzie odwołują rezerwacje, znajomi posrani bo się boją kryzysu i najazdu sanepidu. Nieciekawie.

Odnośnik do komentarza

Ja trochę w sobie walczę, bo z jednej strony staram się podchodzić do wszystkiego rozsądnie i trochę czekam na home office przez jakiś czas, nawet odwołałem swój wyjazd na mecz Liverpool - Atletico (chociaż w sumie nie wiem czy i tak nie zagrają przy pustych trybunach), a z drugiej nie chcę robić zakupów w sklepie na najbliższe 2 tygodnie...

 

Aczkolwiek z racji branży, w której pracuję, trochę irytują te dyskusje, w których muszę uczestniczyć lub słyszę, że stadiony pozamykane i mecze się nie będą odbywać, a jeszcze jak Euro odwołają... Jakby to teraz był jakikolwiek problem. Wystarczy zadzwonić do gości, z którymi ogarniałeś dany temat, i umówić, że teraz chcesz to odkręcić. Jeżeli są to rozsądni ludzie, to się dogadacie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...