Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@wwosik nie kojarzę, żebym kiedyś ją słyszał w komentarzu :) (poza wieściami zza linii bocznej, ale to jednak co innego)

 

Ruszyłem z Grimoire

 



image.thumb.png.c3a43d3218bee2474d0bba49d72e63cb.png

i... jest dość wymagająco :-k. O ile jakieś robale i inne zwierza pokonałem, tak wpadłem na grupę zbójców i odbiłem się od ściany. Trochę system walki jest czasochłonny, ale pewnie się jeszcze oswoję. I system rozmowy z NPC polegający na wpisywaniu pytań to oldschool do potęgi ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Włączyłem sobie w FM-ie grę Cracovią i zauważyłem, że mam zdublowanego piłkarza w U-18. Dwóch o tym samym nazwisku, z tą samą datą urodzenia - różnią się trochę atrybutami, ale pewnie to wynika z losowości. Odpaliłem edytor, żeby jednego z nich usunąć, a w edytorze ten gość występuje tylko raz :-k

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do ministra zdrowia [mention=140]jmk[/mention] albo kogoś innego :) może mondre, może gupie nie wiem, ale brak mi doświadczenia.
 
Jak mam skierowanie na oddział do szpitala,  to idę na oddział czy na izbę przyjęć?
W 90% na oddział.
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

Tak z okazji dzisiejszego dnia przyszło mi do głowy...

 

Czy w Polsce była kiedyś jakaś transmisja meczu piłkarskiego, gdzie komentatorem (zapewne nie) albo współkomentatorem była kobieta? Czy jeszcze nie podjęto się takiej próby? :-k 

W meczach kobiecej piłki jest regularnie współkomentatorem kobieta. I to na TVP ;)

 

Jeszcze dość często współkomentatorem (a może współkomentatorką ;) ) meczów piłki ręcznej mężczyzn jest była reprezentantka Polski Iwona Niedźwiedź. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hidalgoo napisał:

Czy w Polsce była kiedyś jakaś transmisja meczu piłkarskiego, gdzie komentatorem (zapewne nie) albo współkomentatorem był gej? Czy jeszcze nie podjęto się takiej próby?

Piłkarskiego nie wiem, ale wiem, że Przemysław Babiarz coś tam nieudolnie komentuje.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Mauro napisał:

W meczach kobiecej piłki jest regularnie współkomentatorem kobieta. I to na TVP ;)

 

Jeszcze dość często współkomentatorem (a może współkomentatorką ;) ) meczów piłki ręcznej mężczyzn jest była reprezentantka Polski Iwona Niedźwiedź. 

W siatkowce komentatorki sie tez zdarzaja, np. Malgorzata Niemczyk (corka trenera) i Natalia Bamber-Laskowska

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hidalgoo napisał:

Czy w Polsce była kiedyś jakaś transmisja meczu piłkarskiego, gdzie komentatorem (zapewne nie) albo współkomentatorem był gej? Czy jeszcze nie podjęto się takiej próby?

Prawdopodobnie tak - statystycznie rzecz biorąc. Tylko wbrew pozorom geje niekoniecznie noszą rurki i różowe koszulki z dekoltem, więc czasem się ciężko połapać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2020 o 16:19, Vami napisał:

W takiej stolicy Jordanii - Ammanie - przejścia niby są - ale nikogo nie interesują - ani pieszych, ani kierowców. I jest pięknie.

Każdego dnia stwierdzam, że moim miejscem na Ziemi jest Azja Środkowa lub Bliski Wschód.

tak samo jest w Iranie; niby sa przejscia, ale i tak musisz sie odwazyc, zeby na nie wejsc ;)

ale jak juz sie odwazysz, to generalnie przezyjesz :)

 

czolem!

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja tu tylko zostawie:

 

Nearly 280,000 have been killed and more than four million injured in car accidents in over a decade in Iran, says the Islamic Republic's traffic police chief.

Iran, with a population of over eighty million has always been at the top of the international table for deadly car accidents since the downfall of the monarchy and advent of the Islamic Republic in 1979.

Out of 190 countries, Iran has more deadly car accidents on the roads, immediately after Sierra Leone, a report compiled by the country's Central Insurance's research department says.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...