Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, stefan1984 napisał:

A to nie powinno być tak, że Bolt może sobie lubić i faworyzowac kogo chce, nawet kobiety, gejów albo czarnych? 

 

No może. A ja mogę to krytykować. Na tym polega wolność.  Nie mogę natomiast wymagać od państwa by interweniowało.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Meler napisał:

Chciałbym wiedzieć. 

 

Kolano spuchnięte, z przychodni nas wysłali na SOR, wszystkie badania już zrobione i czekamy na wyniki. Trzymam kciuki żeby to było stłuczenie albo coś w tym stylu. 

Chyba wiem co to jest

 

Spoiler

KOLANOWIRUS

 

Przepraszam, musiałem

  • Lubię! 3
  • Haha 9
  • Uwielbiam 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

podoba mi się to, że jest napisane że równowaga działa, ale nie jest napisane w czym, ani statystyki tego nie sugerują, działa i tyle 

 

serious question: a ten wage gap to w koncu 7.2% czy 19.9% w PL? bo jak to pierwsze to bolce chyba za duzo hajsu rozdaja :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, verlee napisał:

serious question: a ten wage gap to w koncu 7.2% czy 19.9% w PL? bo jak to pierwsze to bolce chyba za duzo hajsu rozdaja :D 

IKEA podała ile mniej od średniej zarabiają kobiety, a Bolt zsumował to co zarabiają mężczyźni powyżej średniej, a ile kobiety zarabiają poniżej i wyszło im 19,9%

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

IKEA podała ile mniej od średniej zarabiają kobiety, a Bolt zsumował to co zarabiają mężczyźni powyżej średniej, a ile kobiety zarabiają poniżej i wyszło im 19,9%

Coś mi się tu nie sumuje, ale możliwe, że piątkowe odprężenie degeneruje mi mózg. :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Feanor napisał:

Coś mi się tu nie sumuje, ale możliwe, że piątkowe odprężenie degeneruje mi mózg. :)

IKEA ma dane z 2017, a Bolt z 2018 i też mi się nie sumuje z danych jakie podali (9,2 i 8,9) ale na taka metodę się powołali. Może literówka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...